Jednoznační vítězové voleb – cenzura a lži (Cenzurováno)

Že to žádná změna nebude, ale naopak utažení kohoutů, další “opatření” a sešup zpět do pravěku, už se začíná naplno projevovat.

Zdroj blog Františka Setenského

Letos jsme si k volbám “čuchli” hodně zblízka. Věděli jsme, že politika je žumpa plná exkrementů. S tím vědomím jsme do toho šli. Skutečnost je ale daleko horší než byly naše nejhorší představy.

Začíná to průzkumy veřejného mínění. Ty si platí některé strany a patrně také ti, co platí strany. Pomalu Vás připravují na to, jak to dopadne a koho byste v žádném případě volit neměli.

Pokračuje to lživými tvrzeními o konkurentech. Především o těch, na které nic nemají a kteří navíc rozkrývají lži, které média šíří. Na základě těchto lží pak také izolují tyto subjekty od přístupu do veřejnoprávních médií. A pokud je tam pozvou, mají připravené otázky tak, aby se “pozvaní” nemohli dostat k důležitým problémům. Přitom budou dokola opakovat, jak přeci chtějí slyšet, co mají v programu – a to velice rozvitými větami, několikrát opakovanými, aby zkrátka čas rychle utekl a prostor se zase pevně uzavřel.

FaceBook, YouTube, Google – tam se ani nedala koupit reklama, pokud jste nebyli “vyvolenou stranou”. Jakékoliv šíření jiného, než toho jediného správného názoru bylo tvrdě zaraženo. Nebyla šance, aby se dostaly informace k lidem, kteří ani nevědí, že je něco špatně, věří lžím z ČT a tudíž nic dalšího nehledají. Ti, co hledali, našli, ale těch bylo odhadem jen 315 000. A to na skutečnou změnu a skutečný život ve svobodě nestačí.

“Vybrané” šíbry ale nechají v TV lhát do nekonečna. Jak nám například může přinést změnu strana, která tento současný stav hospodářství, závislosti a rozkrádání státního majetku, rodinného stříbra a koneckonců i samotného zlata zapříčinila asi nejvíc? Strana, která “mlaskala” tak nahlas, že jen díky tomu se dokázal dostat A.B. k moci? Strana, která s ním celou dobu kolaborovala na lock downech a nouzových opatřeních? (Asi zadarmo, že?)

Fiala byl na tom tak bídně, že musel jít do koalice. A i tak to měl nahnuté. Pro jistotu mu dokonce změnili volební zákon. A samozřejmě “nezávislé” průzkumy nadále zveličovaly jeho postavení nejméně na dvojnásobek.

Dle mého názoru se stalo, že na poslední chvíli probudilo burcování o důležitosti voleb tak asi jeden a čtvrt milionu voličů/nevoličů, kteří si promnuli oči a řekli si. “No jo. Fakt by to asi chtělo změnu.” Koukli na plakáty a viděli – a hele! Změna! A prostě to tam hodili. Fiala musel koukat jak puk, když mu tyto hlasy naskákaly. S tím nemohl počítat nikdo.

Že to žádná změna nebude, ale naopak utažení kohoutů, další “opatření” a sešup zpět do pravěku, už se začíná naplno projevovat.

Obávám se, že to skončí buď koncem naší země nebo se konečně lidi proberou a aktivuje se článek 23 naší ústavy. Doporučuju poslechnout si rozhovor Dana Landy. Z rozhovoru nahlédnete i aroganci mocných. Teď už je to opravdu kdo z koho. Boj o holý život. Zvolili jsme si hned po pirátech to druhé nejhorší zlo, které nás mohlo potkat.

PS: Pokud chcete vědět, co se doopravdy děje, podívejte se do mainstreamových médií, najděte si hesla “dezinformátoři” nebo stránky, které “šíři dezinformace” a přesně tam se začněte dívat. Je to totiž přesně naopak. Největší dezinformátoři jsou ti veřejnoprávní. Za naše peníze si kupujeme vagóny lží.

 

5 7 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tatran
Tatran
před 1 rokem

Teď se ukáže, že politruk Fiala už se svými politickými žvásty nezvládne své soudruhy ukočírovat. Je to skutečně tak. Jeho pidistrany jej nakonec zavedou za Babišem a přinejmenším k opoziční smlouvě jak to udělali Klaus se Zemanem kdysi dávno .Anebo se dokonce spojí a touha po moci těch trpaslíků kolem Filaji se stane vidinou.

Nofran
Nofran
před 1 rokem

Všechno co se týče voleb byl jednoznačný Český podvod..Všechno to do sebe krásně zapadá…Soroš není žádný nováček!!!! Jen hlupák uvěří,že to bylo čestné!!! Stačí nezalepené obálky u voleb!!! A změna na volební Rychetského kartel.. Už to je neslýchané a hovoří samo za sebe!!!!

spartak
spartak
před 1 rokem

Je fakt ,že volby byly divné a některé komentáře jakoby věděly jak to dopadne. Volby dopadly tak napůl s tím ,že Rychetský určil novou politiku a pravice se zázračně spojila. Levice doplatila na politiku ČSSD umazané kapitalismem a pravicovou morálkou nenažranosti.