Petr Hampl: O co půjde v nadcházejících volbách 1

Místo zbídačování a ničení krajiny můžeme mluvit o „záchraně planety“. Výměnu obyvatel můžeme označovat výrazem „různorodost“, islamizaci jako „produchovnění“, likvidaci občanských svobod jako „vytvoření bezpečného prostoru“ a tak dále.

Zdroj: PrvníZprávy

„Nejde o jedno volební období, nýbrž na směrování země na celou generaci!,“ hřímá předseda ODS Petr Fiala. Pokud by byl brán vážně, mělo by to vést k vyšší volební účasti. Ta by představovala výhodu pro ANO a SPD.

„Volby o ničem podstatném nebudou,“ tvrdí naopak zakladatel téže strany Václav Klaus, a fakticky tak vyzývá k nižší účasti. Ta by naopak poskytla výhodu Demobloku a Pirátům, píše Petr Hampl v komentáři pro Prvnizpravy.cz.

Zkusme se v tom tedy vyznat. Po letech máme zase situaci, kdy proti sobě stojí dvě jasné formace. Buď bude po volbách vládnout strana Andreje Babiše nebo budeme mít vládu, v níž budou hrát významnou roli Piráti. Hlas pro SPD, KSČM či Přísahu je hlasem pro Babiše. Hlas pro Demoblok je hlasem pro Piráty. Jestli zvolím lístek ANO, SPD či KSČM, tím  už jen dolaďuji, jak se bude vláda chovat. Totéž platí na druhé straně.

V obou případech to znamená další směřování globalistickým směrem, tedy ke zbídačování populace a likvidaci krajiny Zeleným novým údělem, pokračování výměny obyvatel, islamizaci, další likvidaci občanských svobod a k radikálnímu genderu, který postoupil od zvýhodňování bizarních menšin k útokům na děti a masově prováděným kastracím.

Každý z těch pohybů lze nazvat nějak ušlechtile. Místo zbídačování a ničení krajiny můžeme mluvit o „záchraně planety“. Výměnu obyvatel můžeme označovat výrazem „různorodost“, islamizaci jako „produchovnění“, likvidaci občanských svobod jako „vytvoření bezpečného prostoru“ a tak dále.

 
Petr Hampl: Radikálové na jedno použití

Babišova koalice znamená, že se tak bude dívat váhavě, s odmlouváním, a že vláda využije každé příležitosti, jak pohyb zpomalit. Nikdy nenajde odvahu postavit se otevřeně na odpor. Pokaždé bude dělat horší věci, než bude říkat lidem. Ale aspoň tak získáme nějaký čas, oddálíme nejhorší a  můžeme doufat, že se euroelita mezitím začne topit ve vlastních problémech.

Pirátská koalice znamená, že se bude postupovat horlivě, radikálně a velmi rychle. Cokoliv zahraniční panstvo jen naznačí, to se stane. Velmi rychle.

Rozdíl mezi oběma tábory nejspíš nebude větší než jeden či dva poslanci. Do poslední chvíle tedy budeme napnutí.
 
O to půjde v nadcházejících volbách.

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
basos
basos
před 1 rokem

nedokazu pochopit, ze po Klausove ODS velke zlodejne, ktera okradla ceskoslovensko, o Cechy, a na druhe strane Slovensko a nasledovne Cesko ci Ceskou republiku o skoro vsechen prumysl (rozkraden a zasantrocen) – mimo toho co “sebrali” proti Klausove vuli pred jeho privatizaci Nemci (Skoda, Pal, Metrans, Transporta Chrudim a jeste nejake vetsi podniky a za to Nemcum srdecne… Číst vice »

Karol
Karol
před 1 rokem
Odpověď uživateli  basos

ten gaunerů král ještě věří že vše udělal pro blaho lidu ,národu státu

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Už jenom čekám, že se nějaký hňup a jouda z BIS, Bezpečnostní informační služby, prudce ztopoří a začne vykřikovat, že volby jsou v ohrožení “cizími agenty.” Po jejich halucinační pohádce o Vrběticích lze od těchto zoufalých jelit a tragikomiků čekat úplně cokoli.

cablik
cablik
před 1 rokem

To je naprosto jasné že vláda bude kličkovat a snad se konečně začne něco dít proti liberálně zelené tyranii hlavně na tom západě. Volba je pro normálního člověka jasná SPD ANO KSČM TRIKOLORA . Volný blok jsou vyhozené hlasy které má vysát od SPD.