Povolební konstatování aneb Přichází „Třetí doba temna“ pro český národ

Berme to jako jedinečnou šanci na historické znemožnění nenárodní pravice. Ta se teď (stejně jako globalistická pseudo-levice) „odkopává“ ve vší nahotě!

Zdroj: Outsidermedia, autor   

Tak po těchto volbách musím konstatovat, že český národ, jeho duše a charakter jsou (optikou dnešního pohledu) definitivně „v perdeli“…

Nastává Třetí doba temna pro český národ:

1. doba temna – po roce 1620
2. doba temna – po roce 1989
3. doba temna – po roce 2021

Ale jak praví filosof – klasik, všechno má svou míru a „co však zkušenost a dějiny učí, je to, že národy a vlády se nikdy něčím z dějin nepoučily a nikdy nejednaly podle poučení, které by z nich mělo být vyvozeno.“

Berme to jako jedinečnou šanci na historické znemožnění nenárodní pravice. Ta se teď (stejně jako globalistická pseudo-levice) „odkopává“ ve vší nahotě! Nebude už ani drobků shozených s panských stolů…

A pak se zákonitě spojí všichni ti, kdo se spojit mají. A vznikne novodobá „vlastenecká lidová fronta“. V ní bude prostor pro dialog národní, sociálně cítící pravice a ryzí radikální levice, protože společným jmenovatelem „nových bojovníků“ budou národní zájem a důstojný život!

Třetí doba temna pro český národ nebude mít dlouhého trvání, protože „Císař je už teď zcela nahý!“ Budeme se znovu rodit, budeme vstávat z popela. A přijde Národní obrození č. 2

Vstanou noví buditelé!!!

5 8 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Pravděpodobně vznikne vláda národní poroby. Usednou v ní totiž magoři. ( slušně řečeno )

Plebej
Plebej
před 10 měsíci

Nevím, jak autor článku dospěl ke své nálepce “vítězné” koalice. Považovat totiž nynější ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL i ty Piráty za (pseudo)levici je docela nesmyslné, když všechny naplňují jen zájmy kapitálu. Je to matení pojmů. Nebo si ve své frustraci z toho, že nezvítězil (pravicový) Babiš či (středová) SPD, potřeboval nějak kopnout do… Číst vice »

basos
basos
před 10 měsíci

No fakt uz se z tech voleb tady dela bramborak, skoda ze to autor nenatahl az do Velkomoravsky rise, nebo aspon k praotcovi Cechu na Rip. to co se ted bude dit, a my o tom muzeme jenom kecat a dohadovat se, je celkem nedulezite, jak pro nas taki pro EU, mozna ze Eskymaci, tim… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  basos

K tu Klausovi bych přidal Havla a Šláfenberka a tu jejich fašo kliku.

eFPe
eFPe
před 10 měsíci

No, i já jsem skeptický. Kdo to má jako vystoupit z řady, nastavit krk a jít vzorem? Vždyť ani do odborů se lidi nehrnou a když by měli něco udělat vzepřít se tak ne. Radši budou zpoza rohu anonymně křičet a plivat špínu na výbor. Nebo si vemte komunální politiku. Myslíte si že třeba v Řeporyjích… Číst vice »

cert
cert
před 10 měsíci

To je pekna ptakovina. Zadna vlastenecka lidova fronta nevznikne, rozhodne ne na pudorysu soucasnych stran. S trochou stesti se vrati Babis (nebo ANO bez Babise) a nejakou vlasteneckou stranu (tzn. SPD) bude nucen vzit do vlady. Ale ANO nikam nezmizi a zadnou vlasteneckou lidovou frontu vzniknout nenecha.

eFPe
eFPe
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  cert

Učitelka se ptá dětí. Jakpak se jmenuje chlap který chce, ale nemůže? Vo co jde ví jen Pepa, takže dí- Impotent.Správně- a jak se říká chlapovi, který může, ale nechce?? Tady i Pepa neví…Hajzl děti, Je to hajzl!!!

basos
basos
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  eFPe

Fiala, Klaus, mozna i posera Bartos, a pak ten morafskej Lidovec, a par senatoru s tim malym rozjezenym parchantem v cele..Hele uz toho lidovce mam Jurecka, a jeste ten ODSak ktery vypada jak rabin, a furt se drzi ve vlade

cablik
cablik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  cert

Pokud navozí migranty tak budou mít vždy dostatek hlasů aby vládli na furt. Časem naši kolonii včlení do tzv superstátu a to bude tečka za Českým národem.

basos
basos
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

cablo,

migranti nevoli, ty delaji daleko uzitecnejsi veci — treba oplodnovani, odstranovani odpadu (lidskeho)