Povolební konstatování aneb Přichází „Třetí doba temna“ pro český národ

Berme to jako jedinečnou šanci na historické znemožnění nenárodní pravice. Ta se teď (stejně jako globalistická pseudo-levice) „odkopává“ ve vší nahotě!

Zdroj: Outsidermedia, autor   

Tak po těchto volbách musím konstatovat, že český národ, jeho duše a charakter jsou (optikou dnešního pohledu) definitivně „v perdeli“…

Nastává Třetí doba temna pro český národ:

1. doba temna – po roce 1620
2. doba temna – po roce 1989
3. doba temna – po roce 2021

Ale jak praví filosof – klasik, všechno má svou míru a „co však zkušenost a dějiny učí, je to, že národy a vlády se nikdy něčím z dějin nepoučily a nikdy nejednaly podle poučení, které by z nich mělo být vyvozeno.“

Berme to jako jedinečnou šanci na historické znemožnění nenárodní pravice. Ta se teď (stejně jako globalistická pseudo-levice) „odkopává“ ve vší nahotě! Nebude už ani drobků shozených s panských stolů…

A pak se zákonitě spojí všichni ti, kdo se spojit mají. A vznikne novodobá „vlastenecká lidová fronta“. V ní bude prostor pro dialog národní, sociálně cítící pravice a ryzí radikální levice, protože společným jmenovatelem „nových bojovníků“ budou národní zájem a důstojný život!

Třetí doba temna pro český národ nebude mít dlouhého trvání, protože „Císař je už teď zcela nahý!“ Budeme se znovu rodit, budeme vstávat z popela. A přijde Národní obrození č. 2

Vstanou noví buditelé!!!

5 8 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 2 lety

Pravděpodobně vznikne vláda národní poroby. Usednou v ní totiž magoři. ( slušně řečeno )

Plebej
Plebej
před 2 lety

Nevím, jak autor článku dospěl ke své nálepce “vítězné” koalice. Považovat totiž nynější ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL i ty Piráty za (pseudo)levici je docela nesmyslné, když všechny naplňují jen zájmy kapitálu. Je to matení pojmů. Nebo si ve své frustraci z toho, že nezvítězil (pravicový) Babiš či (středová) SPD, potřeboval nějak kopnout do… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety

No fakt uz se z tech voleb tady dela bramborak, skoda ze to autor nenatahl az do Velkomoravsky rise, nebo aspon k praotcovi Cechu na Rip. to co se ted bude dit, a my o tom muzeme jenom kecat a dohadovat se, je celkem nedulezite, jak pro nas taki pro EU, mozna ze Eskymaci, tim… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

K tu Klausovi bych přidal Havla a Šláfenberka a tu jejich fašo kliku.

eFPe
eFPe
před 2 lety

No, i já jsem skeptický. Kdo to má jako vystoupit z řady, nastavit krk a jít vzorem? Vždyť ani do odborů se lidi nehrnou a když by měli něco udělat vzepřít se tak ne. Radši budou zpoza rohu anonymně křičet a plivat špínu na výbor. Nebo si vemte komunální politiku. Myslíte si že třeba v Řeporyjích… Číst vice »

cert
cert
před 2 lety

To je pekna ptakovina. Zadna vlastenecka lidova fronta nevznikne, rozhodne ne na pudorysu soucasnych stran. S trochou stesti se vrati Babis (nebo ANO bez Babise) a nejakou vlasteneckou stranu (tzn. SPD) bude nucen vzit do vlady. Ale ANO nikam nezmizi a zadnou vlasteneckou lidovou frontu vzniknout nenecha.

eFPe
eFPe
před 2 lety
Odpověď uživateli  cert

Učitelka se ptá dětí. Jakpak se jmenuje chlap který chce, ale nemůže? Vo co jde ví jen Pepa, takže dí- Impotent.Správně- a jak se říká chlapovi, který může, ale nechce?? Tady i Pepa neví…Hajzl děti, Je to hajzl!!!

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  eFPe

Fiala, Klaus, mozna i posera Bartos, a pak ten morafskej Lidovec, a par senatoru s tim malym rozjezenym parchantem v cele..Hele uz toho lidovce mam Jurecka, a jeste ten ODSak ktery vypada jak rabin, a furt se drzi ve vlade

cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  cert

Pokud navozí migranty tak budou mít vždy dostatek hlasů aby vládli na furt. Časem naši kolonii včlení do tzv superstátu a to bude tečka za Českým národem.

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

cablo,

migranti nevoli, ty delaji daleko uzitecnejsi veci — treba oplodnovani, odstranovani odpadu (lidskeho)