Cenzura na steroidech

Co ještě může přebít oficiální přiznání naprosto bezprecedentní cenzury velkých mediálních agentur, korporací a veřejnoprávních médií?

Zdroj: Zvědavec, autor Jan Tománek,

Cenzuru téměř vždy dělal přímo stát. Často potají a lidé se jen domýšleli, co se asi a smí a nesmí psát a říkat. Ale dnešní doba je zcela jiná – největší tiskové agentury a korporace se rozhodly jít dál. Zkrátka udělaly seznam o čem se smí psát a dokonce v médiích mluvit a o čem ne.

Například je zakázáno:- Obsah, který tvrdí, že existuje spolehlivý lék na covid‑19
– Obsah, který doporučuje používat Ivermektin nebo Hydroxychlorochin pro léčbu onemocnění covid‑19
– Kategorická tvrzení, že Ivermektin účinně léčí covid‑19
– Tvrzení o existenci zaručené metody prevence onemocnění covid‑19
– Tvrzení, že používání roušky je nebezpečné nebo má negativní účinky na zdraví
– Tvrzení, že roušky nehrají roli v prevenci onemocnění nebo při přenosu onemocnění covid‑19
– Tvrzení, že schválená vakcína proti onemocnění covid‑19 způsobí smrt, neplodnost, potrat, autismus nebo onemocnění jinými infekčními chorobami
– Tvrzení, že schválená vakcína proti onemocnění covid‑19 bude obsahovat látky, které nejsou uvedeny v seznamu ingrediencí vakcíny, jako jsou biologický materiál z plodů (např. tkáň plodu, kmenové buňky zárodku plodu) nebo živočišné produkty
– Tvrzení, že schválená vakcína proti onemocnění covid‑19 změní genetickou výbavu člověka
– Tvrzení, že vakcíny proti onemocnění covid‑19 nesnižují riziko nákazy touto nemocí
– Tvrzení, že bude po konkrétní populaci vyžadováno (jakýmkoli subjektem s výjimkou vlády), aby se účastnila pokusů s vakcínami, nebo aby dostala vakcínu jako první
– Tvrzení, že schválené testy na covid‑19 neumí onemocnění odhalit
– Obsah, který tvrdí, že určitá skupina nebo jednotlivec má imunitu nebo nemůže virus přenášet

To je jen malý výčet – více zde přímo na stránkách Google.

K této dohodě “Trusted News Initiative (TNI)” se oficiálně připojili: AP, AFP; BBC, CBC/Radio-Canada, European Broadcasting Union (EBU), Facebook, Financial Times, First Draft, Google/YouTube, The Hindu, Microsoft , Reuters, Reuters Institute for the Study of Journalism, Twitter, The Washington Post.

A BBC se tím přímo chlubí na svých stránkách: https://www.bbc.com/mediacentre/2020/trusted-news-initiative-vaccine-disinformation

Žádné skrývání cenzury a jiného názoru, jak tomu bylo za totality – je to řečeno pěkně natvrdo.

Co dodat – tak už víme, proč jsou do médií zváni jen určití lidé, nebo proč je smazán rozhovor s lékařem, který řekne, jak léčí své pacienty, nebo odborníkem na vakcíny, který poukáže na jejich obsah, vědcem, který ukáže že existují lidé, kteří mají proti covidu přirozenou imunitu, nebo jiný lékař, který třeba jen upozorní, že po vakcíně někdo zemřel.

Protože podle Google (jednoho z členů dohody TNI) je například zakázáno informovat o tom, že : „schválená vakcína proti onemocnění covid‑19 způsobí smrt”.

Těch 122 zemřelých jen u nás a nahlášených na SÚKL a tisíce po celém světě, zkrátka pro nové média neexistují.

Vítejte v nové době – v době jediné pravdy – ona už to totiž zase není konspirace a je to bohužel oficiální již delší dobu – dohoda je z prosince 2020.

Už tedy zcela rozumím, proč nám mažou a blokují YouTube a Facebook účty Zdravého fóra.

Jak jsou na tom česká veřejnoprávní média se můžeme jen domýšlet, ale dle toho, jak například ČTK i ČT dlouhodobě informují, se mi zdá, že do tohoto „spolku jedné pravdy”, mohou být zapojeny i ony.

Na této cenzurní dohodě totiž participuje i Evropská vysílací unie (EBU), jejímž místopředsedou je generální ředitel ČT Petr Dvořák. A dá se tedy důvodně předpokládat, že Česká televize je samozřejmě její součástí a rovněž tuto veřejně dohodnutou cenzuru provádí.

A například ČTK, od které přebírají texty všechna média, jede dlouhodobě na této vlně jedné pravdy a zasévání strachu – opět nyní s rakvemi a kopáním hrobů: zdezdezde.

A pak je tu opět nesmyslné rozdělování společnosti (oba texty s odvoláním na ČTK) zdezde.

Možná tomu mnozí tleskají, ale před tímto už nelze zavírat oči – toto je čirá cesta do pekel k naprosté diskreditaci jak vědy, tak novinařiny a počátek totálního rozvratu společnosti.

A můžeme se jen ptát – proč a komu to vše slouží.

 

Článek Cenzura na steroidech vyšel 7.11.2021 na aktualne.cz. A je to patrně předposlední text pana Tománka na tomto blogu. Hned další článek Poslední blog – Cenzura na steroidech II to potvrzuje. Doporučuji přečíst tento poslední článek a případně jej uschovat pro příští časy jako důkaz konce naší svobody.

3 2 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
skeptik
skeptik
před 2 lety

Už je to pár let co jsem se na Aktuálně zúčastňoval diskuzí pod blogy. Za svou “podvratnou” činnost jsem byl často mazán a blokován až do úplného zablokování, protože jsem si dovolil zveřejňovat “nevhodné” názory a fakta. Žádné urážky nebo vulgarity mé texty neobsahovaly, ale cenzor se vždy oháněl porušováním kodexu.

cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  skeptik

To neznáte kdo nejde s námi jde proti nám dnes je třeba blokovat rozumné názory a pravdu aby se totalita NWO povedla.

cablik
cablik
před 2 lety

Tak to je tomu se říká západní „demokracie” a jejich hodnoty lék Ivermektin by zatočil s korákem a to oni nepotřebují.

Plebej
Plebej
před 2 lety

Marně plače Tománek, protože (asi) nechce vidět podstatu toho, oč tu kráčí. V šíření svých “hodnot a dobra” jsou ti mediální prostituti stejně tak úporní, jako jsou např. i jiní prostituti – ti vojenští alias žoldáci. Ani žoldáky nepřimějí žádné kolaterální ztráty k tomu, aby je zveřejňovali, natož se z nich poučili. Podobně ani média… Číst vice »