O čem se mlčí s Miroslavem Ševčíkem aneb Jaké jsou celkové ztráty našeho hospodářství

Solí země jsou vždy malí a střední podnikatelé, tedy lidé, jež nevládnou světovým bankám a kontinentům. Právě ti ale utrpěli brutálními zásahy vlády nejvíce a vláda naopak vědomě zvýhodnila nadnárodní globalistické korporace. Národní ekonomika utrpěla šok, z něhož se jen tak nevzpamatuje. Česká republika dosáhla historického deficitu státního rozpočtu, …

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný

Zdroj: YT – O čem se mlčí

2.5 6 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Plebej
Plebej
před 2 lety

Patrně ani nebudu sám, komu není jasné, z jakého důvodu tvůrce tohoto seriálu, Stan. Novotný, nazývá svého milého hosta národohospodářem, když tento je spíš volnotržním komsomolcem. Který vše, co se mu příčí, nálepkuje s hanlivou konotací jako marxismus. Dokonce i EU se mu jeví jako marxistická! Které Marxovy práce vůbec ten Ševčík… Číst vice »

JK
JK
před 2 lety
Odpověď uživateli  Plebej

Také si ho pamatuji z let tzv. transformace, kdy byl denně na obrazovce a zapáleně blahořečil proces likvidace hospodářství, jen s těmi výhradami, že jednotlivé kroky Klausem aplikovaného Washingtonského konsenzu jsou ještě příliš mírné, že je třeba řezat více a hlouběji. Ze všech těch televizí oblíbených volnotržních pošuků se mi vedle Klause, Pilipa a Macha zapsal… Číst vice »