Proč Babišův živě vysílaný projev uřízla ČT24 uprostřed věty?

Ti, co pro sebe zprivatizovali Českou televizi, se opět předvedli. Jejich pracovními nástroji je manipulace, dehonestace nepohodlných lidí, překrucování…. tentokrát sáhli po cenzuře.

Zdroj: První zprávy

Trochu divoce v úterý 9.listopadu 2021 vlítla Česká televize ve vysílání svého zpravodajského přenosu ČT24  přesně ve 13:47 hodin do projevu premiéra Babiše na Sněmu svazu průmyslu a dopravy ČR, aby jej v čase 14:07 bez vyzvání uprostřed věty přerušila a nasadila mimořádnou zprávu. Nebyla to cenzura?

Andrej Babiš na Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR

Kdo se díval v úterý 9. listopadu 2021 odpoledne na program ČT24 a zaujal jej projev premiéra Andreje Babiše, jak účastníkům Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR vysvětluje, co všechno jeho vláda učinila za dobu svého vládnutí včetně podrobností z jednání s orgány Evropské komise, byl najednou vyděšen  neuvěřitelnou změnou. Babišův projev byl utnut uprostřed věty, obrazovka zežloutla a na obrazovce se objevil nápis Mimořádná zpráva.

Co asi tak může být mimořádnější než projev premiéra? Nu a víte, co bylo tou mimořádnou zprávou, že diváci nemohli sledovat dál povídání Andreje Babiše o politice jeho vlády?  Mimořádnou událostí se stalo rozhodnutí nějakého soudu, že Davidovi Rathovi umožní po půlce odsezeného trestu ve vězení opustit vězení. Diváci se od redaktorky, která číhala před věznicí nebo před soudem, ani nedozvěděli,  zda vůbec a kdy odtud odkráčí bývalý hejtman na svobodu. Pak někdo  odemlel to,  co každý zná, že Rath coby hejtman za ČSSD provedl nějaké podvody a byl chycený a odsouzený.

Co však v té době, kdy nás Česká televize krmila v jejím pojetí mimořádnou zprávou, která  snad mimořádnou byla,  ale  jen pro Davida Ratha a jeho rodinu, říkal současný premiér na Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR,  to už koncesionářům této televize nebylo umožněno slyšet.

„To byla cenzura jako kráva. Přerušit vysílání premiérova projevu v přímém přenosu a nahradit ho nedůležitou informací, která už  kromě těch, kteří chtějí připomínat do omrzení skandály politiků ČSSD, nikoho nezajímá, je ukázková jako zjevné neposkytování významných politických a důležitých informací svým koncesionářům,” má jasno student politologie, který nechce být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota.

5 12 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 2 lety

V čele tele, vize zvrácená
hlásná trouba, troubů duhových.
Tam pravda bývá denně mlácená
chce vychovat z nás národ ubohých.

Anonym
Anonym
před 2 lety
Odpověď uživateli  Hokarc

Díky, tohle vždycky osvěží. 🙂

Falka
Falka
před 2 lety

Škoda v tomto případě, že u mne je “bedna”/televize, ač ji platím, zcela vypnutá už rok. Nemohu tedy do ČTv psát, proč Babiše přerušili.
Chce to stěžovat si Radě ČTv.

Anonym
Anonym
před 2 lety
Odpověď uživateli  Falka

Už tři, čtyři roky nejméně je televize v dlouhodobém spánku. Nebylo to žádné rozhodnutí. Prostě jsem si najednou všimla, že jsem jí už několik měsíců nezapnula. Zřejmě mě její pořady přiváděly natolik z míry, že jsem ji přestala sledovat s ohledem na své zdraví. A to nemyslím s nadsázkou. Předtím jsem si vždy koupila TV… Číst vice »

cablik
cablik
před 2 lety

A co chcete po transatlantické TV stále lžou manipulují a cenzurují Babiš je pro ně nepřítel i když ho odstraní tak furt zůstane ANO.

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

cablo,

tady vidis, co vas ceka a nemine, jen mne zajima jestli Babise vlada vyda, mam dojem ze ne, myslim ze potrebuji 2/3 poslancu a to nemaji, takze upaleni mistra Andreje Babise na Karlove moste bude odlozeno az do….

cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

Státní zástupce požádal o vydání Babiše k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo
https://cz.sputniknews.com/20211110/statni-zastupce-pozadal-o-vydani-babise-k-trestnimu-stihani-v-kauze-capi-hnizdo-16460965.html

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

cabo,

nehadam se, ale pozadani neni vydani, takze zatim jsou to jen takove reci. spis by mne zajimalo kdo zatlouk’ to OKD a jak to ze Bakalalala je ci neni, to je prave ten pruser…… takze nic

Anonym
Anonym
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

Jenže to nevíte ani vy pane Basosi, co vás čeká a co vás nemine. Jestli jste ve Státech, tak pánbů potěš. I Německo by mě děsilo. O Austrálii nemám moc představu. Ale jednoduché to časem nebude ani tam. Tedy, jestli jste formát a jste v Rusku, tak to se pak omlouvám. To by byl hodně… Číst vice »