Jediní dva europoslanci SPD hlasovali proti plánu na výměnu obyvatelstva Evropy (video 14:40)

Hanba je, že čeští europoslanci ve své většině skandálně podporují masovou migraci z Afriky a Asie do Evropy a následnou výměnu evropského obyvatelstva. Česká mainstreamová média o tom mlčí!

Václav Dvořák
Václav Dvořák

Jedině europoslanci za SPD – MUDr. Ivan David a generál Hynek Blažko – hlasovali proti. Čeští europoslanci za KDU-ČSL, TOP09, STAN a Piráty hlasovali pro masovou migraci afrického a asijského obyvatelstva do EU a tím i pro výměnu evropského obyvatelstva! Opět se ukázalo, že SPD je hnutí proevropské, ale protiunijní a ti, co fandí Evropské unii a jejím sociálním experimentům jsou jasně protievropská 5. kolona.

EU také podporuje finančně Turecko a platí mu výpalné za to, že migranti z arabských zemí a z Afghánistánu žijící na jeho území, nebudou posláni do Evropy. Na rodinnou politiku zaměřenou na rodiny s víc dětmi peníze v EU nejsou, ale na placení „výpalného“ mimounijní země prostředky jsou. O těchto 320 milionů eur pro Turecko byli ochuzeni evropští zemědělci.

Odkaz na video
https://youtu.be/Ld4jl9X8L0g

3.4 14 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Rozehnal
Rozehnal
před 1 rokem

Možná si stále mnoho lidí myslí, že ta migrace se týká jen západní Evropy, protože mainstream o tom, co se děje u nás zcela mlčí. Skutečnost je ale taková, že vláda k nám organizovaně a záměrně utajeně přijímá migranty, zřejmě na pokyn svého německého nebo bruselského protektora. V Brně se to hemží nejen afričany procházející… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Jen jestli se MUDr. David nebojí konkurence. Pominu přicházející skvělé inženýry, spisovatele co neumí číst, právníky, filosofy … ale přichází také skvělí doktoři medicíny. Jestli pak by si MUDr. David troufnul na transplantaci srdce v běhu na chodníku, nebo v kostele ? Nebo transplantaci hlavy na ulici. Pravda tam to ještě migrující… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Chybí informace, jak hlasovala Kateřina Konečná, europoslankyně, nová předsedkyně KSČM ?!

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

Taky se mi nezdá, že by K.K. hlasovala proti našim lidem.

cablik
cablik
před 1 rokem

Ono kdo by taky v tom chystaném EU nuzákově chtěl žít tak je třeba vyměnit obyvatele a navíc jim pomůžou proti RF.