Jediní dva europoslanci SPD hlasovali proti plánu na výměnu obyvatelstva Evropy (video 14:40)

Hanba je, že čeští europoslanci ve své většině skandálně podporují masovou migraci z Afriky a Asie do Evropy a následnou výměnu evropského obyvatelstva. Česká mainstreamová média o tom mlčí!

Václav Dvořák
Václav Dvořák

Jedině europoslanci za SPD – MUDr. Ivan David a generál Hynek Blažko – hlasovali proti. Čeští europoslanci za KDU-ČSL, TOP09, STAN a Piráty hlasovali pro masovou migraci afrického a asijského obyvatelstva do EU a tím i pro výměnu evropského obyvatelstva! Opět se ukázalo, že SPD je hnutí proevropské, ale protiunijní a ti, co fandí Evropské unii a jejím sociálním experimentům jsou jasně protievropská 5. kolona.

EU také podporuje finančně Turecko a platí mu výpalné za to, že migranti z arabských zemí a z Afghánistánu žijící na jeho území, nebudou posláni do Evropy. Na rodinnou politiku zaměřenou na rodiny s víc dětmi peníze v EU nejsou, ale na placení „výpalného“ mimounijní země prostředky jsou. O těchto 320 milionů eur pro Turecko byli ochuzeni evropští zemědělci.

Odkaz na video
https://youtu.be/Ld4jl9X8L0g

3.4 14 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Rozehnal
Rozehnal
před 28 dny

Možná si stále mnoho lidí myslí, že ta migrace se týká jen západní Evropy, protože mainstream o tom, co se děje u nás zcela mlčí. Skutečnost je ale taková, že vláda k nám organizovaně a záměrně utajeně přijímá migranty, zřejmě na pokyn svého německého nebo bruselského protektora. V Brně se to hemží nejen afričany procházející… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 29 dny

Jen jestli se MUDr. David nebojí konkurence. Pominu přicházející skvělé inženýry, spisovatele co neumí číst, právníky, filosofy … ale přichází také skvělí doktoři medicíny. Jestli pak by si MUDr. David troufnul na transplantaci srdce v běhu na chodníku, nebo v kostele ? Nebo transplantaci hlavy na ulici. Pravda tam to ještě migrující… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 29 dny

Chybí informace, jak hlasovala Kateřina Konečná, europoslankyně, nová předsedkyně KSČM ?!

eFPe
eFPe
před 27 dny
Odpověď uživateli  Ludvik

Taky se mi nezdá, že by K.K. hlasovala proti našim lidem.

cablik
cablik
před 29 dny

Ono kdo by taky v tom chystaném EU nuzákově chtěl žít tak je třeba vyměnit obyvatele a navíc jim pomůžou proti RF.