Retro: Buďte bdělí, vlastenci!

Je tomu už 7 let, co v Kyjevě vypukl “lidový majdan”.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Zdroj pikabu.ru, námět Pavel Ryževskij , překlad: Stan

Už víte, na jaké mítinky máte chodit a na jaké ne?

Jak rozlišit lidový majdan od akce podplacených ruských teroristů?

První příznak lidového majdanu jsou biotoalety. Pokud uvidíte, že tam jsou biozáchodky, je to jistojistě lidový majdan.  A jak to? Babičky přinesou pirožky, dědečkové přivezou biozáchodky. Aby se bylo kde posrat. Po těch pirožcích.

Druhý příznak lidového majdanu je pódium. Pokud uvidíte pódium, na němž vystupují umělci, znamená to, že jde o majdan lidový. Protože lid vždy s sebou bere pódium pro umělce. A pokud na něm pódium není, je jasné, že mítink byl zaplacen Kremlem.

Třetí příznak lidového majdanu jsou američtí senátoři. Pokud přiletěli senátoři, jde o majdan lidový. Protože na akce placené Kremlem američtí senátoři nepřilétají. Pak už je to tutovka.

Čtvrtý příznak lidového majdanu je, že probíhá po dobu několika měsíců. Je to proto, že lidem netřeba chodit do práce, když místo toho mohou jíst pirožky, žít ve stanech a srát na biotoaletách. A taky sledovat ty umělce. Anebo americké senátory. Přesně tak se chová normální lid. To jen teroristi placení z Kremlu musí jít v pondělí do práce, aby přišli na mítink až další neděli.

A konečně pátý, zcela jednoznačný příznak lidového majdanu je, že vás na něj pozve soukromá televize. Pak už je to zcela jistě lidový majdan. Lidovější už ani být nemůže. A pokud žádné televizní kanály nevysílají pozvánky, znamená to, že jde o mítink uplacených teroristů. To jen oni jednají tak tajně, že po sobě nezanechávají žádné stopy.

Už je vám jasné, na jaké mítinky máte chodit?

 

3.4 15 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
basos
basos
před 2 lety

kluci nechte toho sebeuskpokojovani, uz jednou – v 89 jste slapli do lejna, a ted tam chcete hamtnout znova? misto postekavani a kasani rukavu, sedte pekne na zadku, sem tam si dejte 10 stupnovyho Kozlika a zazdete to Kosenkovou, a pak pekne domu se divat jak nas Fialka a spol, vede k lepsim vcerejskum

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

A nemoh bych si dát miso toho dva gambáče?

cablik
cablik
před 2 lety

To bylo něco pro České fašouny věděli jaký režim tam stvoří. Rusko se s tím vyrovná nemají na ně USA a banderovci už teprve ne.

anti Havel
anti Havel
před 2 lety

Stačilo málo,v daném případě Putinova nerozvážnost a celý svět se opět díky amiokupantům ponořil do války….POSLEDNÍ!