Ivan David: Julian Assange je hrdina (text i video 02:57)

Diktatura ve světě, který si říká svobodný, je na dohled. Nadnárodní hluboký stát usiluje o zásadní omezení demokracie včetně svobody slova.

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.

YouTube: https://youtu.be/l3gDWjdmKLo

 

Vážení přátelé,

jak asi všichni víme, britský odvolací soud rozhodl v mezinárodní Den lidských práv o vydání australského občana Juliana Assange do USA, kde mu hrozí trest 175 let vězení a nelze vyloučit pozdější záhadnou sebevraždu.

Za co?

Sbíral a zveřejňoval informace pro světovou veřejnost o tom, co provádějí mocní za našimi zády a často dokonce naším jménem.

Jako investigativní novinář činil to co jiní novináři. Zveřejňoval důležité informace. Rozdíl je v tom, že tak nečinil na objednávku miliardářů ovládajících média, ale z vlastní vůle.

Informoval nás o zločinech organizovaných představiteli států ve prospěch nejmocnějších, kteří je ovládají. Mnoho z těchto zpráv se týká zločinných aktivit hlubokého státu nebo vlád Spojených států amerických.

Na rozdíl od presstitutů neupravoval zprávy, nepodsouval dezinformace, abychom se rozhodovali chybně proti vlastnímu zájmu a ve prospěch zločinců.

Potřebujeme pravdivé informace o všem, co je pro naše rozhodování důležité. Máme na to právo.

Chceme znát pravdu o válkách, genocidě a velkých zločinech páchaných mocnými.

Získávání takových informací je spojeno se značným rizikem. Julian Assange ho podstoupil, proto je pro nás hrdinou.

Trest pro Juliana Assange má vést k zastrašení novinářů a všech demokratů, aby se vzdali svých práv.

Ti, kteří žádají jeho potrestání dokazují, že jim je proti mysli demokracie včetně svobody slova. Pod různými záminkami prosazují cenzuru tam, kde ještě zaznívají pravdivé informace a svobodný názor.

Diktatura ve světě, který si říká svobodný, je na dohled.

Nadnárodní hluboký stát usiluje o zásadní omezení demokracie včetně svobody slova.

Paní komisařka Věra Jourová, která se má věnovat evropským hodnotám mlčí. Demokracie k hodnotám Evropské unie zřejmě nepatří.

V nejbližších dnech předá skupina asi padesáti českých aktivistů dopis britskému premiérovi Borisi Johnsonovi se žádostí, aby zabránil vydání Juliana Assange do Spojených států amerických.

Hrozící trest pro novináře Juliana Assange by měl aktivizovat světovou veřejnost k jasnému protestu.

Udělejme ve vlastním zájmu vše, abychom dostávali pravdivé informace a mohli se správně rozhodovat. Chraňme právo každého svobodně šířit pravdivé informace.

3.9 22 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tatran
Tatran
před 2 lety

Čeští či američtí a protičínští obhájci lidských práv mlčí. To se svět o zločinech nesmí dovědět. O těch zločinech, které páchali USA po dobu více jak 2OO let se také ví, ale takové humanitární bombardování to jen muška zlatá. Ani těch 800 000 Američanů, které zahubil jimi vyrobený virus nestojí za pozornost. Byli to asi ti… Číst vice »

vachav
vachav
před 2 lety

Tak bych čet a četu,že nový ministr”spravedlnosti” Blažek se jistě ozve!

kutnohorsky
kutnohorsky
před 2 lety

Jak se k tomu staví Amnesty International a u nás třeba Člověk v tísni? Vždyť ten člověk v tísni je, a jaké! Co různé demokratické(!) svazy a organizace novinářů? Co zmůže skupina padesáti aktivistů z  Česka…no, třeba jo.

dobrak
dobrak
před 2 lety
Odpověď uživateli  kutnohorsky

zdar me by zajimal nazor na instituci “dobry andel”-rikaji ze dotace do koruny jdou k potrebam rodin a jednotlivcu?
maji 15 placenych zamestnancu a na dotaz kdo nebo z ceho jsou placeni mi nejsou schopni odpivedet!? tak jestli nekdo vi jaka je to skupina tak diky za info

anti Havel
anti Havel
před 2 lety

Dávno před zvěřejněním PRAVDY O AMIOKUPANTECH A JEJICH PRAKTIKÁCH měl požádat Ruskou federaci o azyl a později o občanství!

haf
haf
před 2 lety

ano, je hrdina a zřejmě i bude obětován, Novináři mlčí, protože svou sílu věnují pláči nad ruskými disidenty bez většího významu, petice nepomáhají….

anti Havel
anti Havel
před 2 lety

Ať uzž amiokupanty pohřbí Yellowstone navždy…..slušní lidé ani slzu neuroní!!!!!

cablik
cablik
před 2 lety

Nezlobte se na mě ale kecy o nějaké demokracii jsou nadnesené v kapitalismu se vládne pro boháče a jejich zájmy, Pan  Assange je oběť globalistických zmetků a jestli se jim povede co chtějí stvořit tak pak poznají lidé co je totalita.

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

Nepoznají… Ti, co by to poznali – tedy moje generace – do té doby zemřou a ty mladší generace si na ni už pomalu zvykají. Takže jim to ani nepřijde. Jak říkal můj strejda Pepa: “Otroctví není ten karabáč v rukách otrokáře, ale smíření se s ním. Otroci můžou rodit zas jen otroky.”… Číst vice »

cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  Milan

Také to Milane nechci poznat ale je mě líto České země a obyčejných lidí snad se jim to nepovede.