Aby bylo jasno Jany Bobošíkové: Vládní válečnice

Ve svém videocyklu “Aby bylo jasno” novinářka Jana Bobošíková podrobila sžíravé kritice tři ženy-válečnice, které poslední volby vynesly do vysokých funkcí

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Tm3NDjXCs5E&t=1s

2.5 33 hlasy
Hodnocení článku
15 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Kdyby ČT myslela svoji nestrannost vážně, musela by tato a podobná videa, vysílat po každých svých zprávách.

zhnuseny
zhnuseny
před 10 měsíci

Co k tomu dodat? Snad jenom, že je volila polovina zúčastněných voličů. Při cca 60% volební účasti se bavme o cca třetině populace. Pokud připustíme, že většina z oněch 40%, kteří se voleb nezúčastnili, jsou socky a bezdomovci, jejichž inteligence ztuha zvládá základní fyziologické funkce, jakými jsou rozmnožování, příjem potravy a vyměšování, dojdeme k neradostné bilanci. Dvě… Číst vice »

zhnuseny
zhnuseny
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  zhnuseny

Chápu, pravda někdy skutečně bolí.

BillyJoe
BillyJoe
před 10 měsíci

Super. Bobo už v několika volbách obrala SPD o nějaké to procento, ale stačí ji ventilovat pár svých postřehů a slaboduchá partička bezmozků ji bude ještě tleskat. Paráda! Čím tady uvažujete lidi? Nebo spíš uvažujete vůbec? Vám nedochází že se levně podbízí aby u voleb mohla zase škodit? Ne? Asi ne.

Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

No, možná nás opravdu dají dohromady. Samozřejmě úplně jinak, než si to představují. Myslím, že by, i přes různé rozdíly, bylo na čase.

mikkesh
mikkesh
před 10 měsíci

Prostoduché infantilní děvče Adamová-Pekari nestojí za komentář. Snad jen, že by se mohli s nemocným Pavlíkem z Řeporyjí vzít za pacičky a jít skákat školku za barák.Ta druhá co si plete bombardér se svými bombarďáky, ve kterých chce na Rudé náměstí dopravit atomovku a tím pro naše děti zachránit svobodu a kde se její skeč… Číst vice »

Falka
Falka
před 10 měsíci

Jasno je mně i dalším lidem přemýšlejícím jako já, ale je tu řada dalších, kterým podle nás jasno vůbec není. Dost je jich lhostejných a nechtějí o takových záležitostech vůbec přemýšlet. Pak jsou tu hlavně ta prodejná média a jejich dobře zaplacení “dirigenti”. A média nám hodně ovlivní, hlavně ty mladé… Ženy jsou, myslím, dnes… Číst vice »

Georg
Georg
před 10 měsíci

Myslím, že tato videa je dobré znovu připomínat. To je zásluha paní Bobošíkové. Komentář k těmto dámám, které jsou na videu není snad ani nutný. Viděl jsem, nebo slyšel, prohlášení oněch „válečných štváčů“. Mají i své mužské druhy „ve zbrani“, psal jsem komentář k panu Kolářovi. Měl jsem nápad, co by sami mohli… Číst vice »

Vendol
Vendol
před 10 měsíci

Veřejnost má právo na informace, respektive je zde další průsak ze zpravodajského prostředí. Pan Stapleton z velvyslanectví USA, který má BIS, Bezpečnostní informační službu, ve velitelské a kádrové pravomoci, degradoval podpraporčíka Voříška ( krycí jméno George Hňup) na strážmistra a pohrozil mu přemístěním do amerického koncentračního lágru na Guantanamu na okupovaném území Kuby.… Číst vice »

basos
basos
před 10 měsíci

Bobo kdysi mela krasnou postavu, a Cleveage bylo taky bez chyby. ale to bylo uz davno. Tenkrat mi stacilo se na ni “en natura” divat, a celkem mi bylo jedno co ventilovala. Tohuzel pro ni (no aj i pro mne) nas postupem casu priroda meni, a to ne k lepsimu, coz je u mne jedno, ale… Číst vice »

Plebej
Plebej
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  basos

No vida!, to já by zas řekl, že p. Bobošíková zraje jak to víno! A s tou, kterou byla před léty, má (naštěstí) čím dál méně společného. Takže díky za její ostré vidění souvislostí i břitké komentáře! ..

Anonym
Anonym
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

I já si říkám: Zaplať pánbů za Bobo. TOHLE je její parketa.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  basos

Tady jaksi nejde o Bobinu. O pohnutém osudu žen – válečnic by si mělo něco přečíst hlavně ono neslavné trio. Začaly být nezvladatelné – skončily.

basos
basos
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

tak tak tak

basos
basos
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  basos

skoroomluva minusarum……je pravda ze zrejme sice ty tri mrchy sjela, ale ty spolu s jejich spolustraniky nestoji za povsimnuti, takze jsem se zabyval jen Bobo. Jak jsem se zminil, clanek jsem nezkonzumoval. Ostatne vetsina ministru a pricmrdavacu Fialkoveho pentagramu nestoji ani za psi lejno….