Co nevíte o Novakovi Djokovićovi a Australian Open?

Mainstream se pustil do Novaka Djokoviće pro porušení imigračních pravidel a v konečném důsledku se vše točí kolem toho, že není očkován. To, že na Australian Open hraje poměrně mnoho neočkovaných, jaksi média neprezentují.

Čím Novak za poslední dobu pohněval australskou vládu těsně před Australian Open? 

Jistě všeličím. Ale určitě i tímto:

V Srbsku se konaly masové protesty proti zahájení těžby na jednom z největších ložisek lithia v Evropě. Jedná se o investici za cca 2,4 mld. Kč. Investorem je gigant RIO TINTO (podnik má jedno ze sídel v  Melbourne, Austrálie). Vypadá to tak, že tlak veřejnosti směřuje jednoznačně ke zmaření této investice. Zdroj  ZDE.

Lithium mimochodem za poslední dobu vzrostlo na trzích o více než 450 procent. Je to komodita blízké budoucnosti. Green deal se bez lithia a baterií jednoduše aktuálně uskutečnit nedá.

Možná by se to nějak i vyřešilo, pokud by se do situace nebyl vložil veřejně sám Djoković (zdroj  ZDE).

Postavil se ZA spravedlnost a pravdu. PROTI finančním zájmům australsko-anglického gigantu. 

A možná i proto dostal jednu otcovskou. A že kmotr u tasmánských ďáblů má ruku dlouhou, mu obratem dala pocítit i Francie, která už avizovala, že neočkovaný si nezahraje ani v Paříži (zřejmě už tuší, že tam také nevyplní správný formulář…).

A tímto to nekončí, hrozí zákaz kam jinam než do SŠA (USA pozn.red.) a i sponzor Lacoste možná zatáhne ruční brzdu (zdroj  ZDE). Mistr nemistr.

Nejde o sport, jde o politiku, ehm, vakcínu. Nuže vakcína je svoboda i ve světě. Na Slovensku byli hotoví vizionáři, když to heslo vymysleli (tedy okopírovali ze zahraniční příručky). Jen zapomněli říci, že nedat si vakcínu, je diskriminace. Taková echt, jako z učebnice.

Čím ohrožuje neočkovaný Novak očkované, kteří jsou přece tak efektivně chráněni před všemi Novaky (samozřejmě kromě toho, že bez myokarditidy by je možná uhnal i v o třídu lepším výkonu)?

Závěr si udělejte sami.

Není třeba vidět všechno černobíle. Média hlavního proudu prezentují, co prezentovat chtějí, případně musí.  Konfrontujte zdroje, začněte myslet nezávisle. Tento svět se prudce mění. Dává lidem jedinečnou příležitost buď aktivně procitnout do pravdy, nebo shnít v nekonečné pasivní hlouposti.

JUDr. Peter Weis

Zdroj: Archa24, překlad Pokec24

3.5 40 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
toto
toto
před 10 měsíci

Nejhorší je, když Vám dá nějaký stát na světě vízum, potom s Vámi zachází jako se zločincem a nakonec Vás vyhostí. Naprostá ostuda a blamáž Austrálie.

cablik
cablik
před 10 měsíci

Jo jo je pro ně nepohodlný bude dobře když nic Australané nedostanou i ten sport v tom bude Slovan nemůže být nejlepší tenista a korák je jen záminka. Navíc zelený blábol se jim stejně nemůže povést.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 10 měsíci

Zamysleme se: Novak není očkován proti tomu, aby měl pouze slabý průběh nemoci, nikoli proti nemoci samé. Proti té žádná vakcína nechrání! Klidně může dostat coronu od prskajícího naočkovaného Australana jako ji může pak dál prskat sám. Nevím v Čem je problém. Lidé a státy budou rozděleny na naočkované a neočkované. Náš občan… Číst vice »

Lev Prchala
Lev Prchala
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Máte pravdu!
Jen nesvéprávný třetihorní prvok věří,ře pseudovakcíny chrání před covidem!

Prodost
Prodost
před 10 měsíci

Víte proč to tak je i když článek nedostal celých 5 hvězdiček? Zamyslete se nad touto definicí, která se nevyučovala (kdo ví proč) ani na školách minulé totality. SPOJENÍ MOCI KORPORÁTNÍ A FINANČNÍ S MOCÍ POLITICKOU = FAŠISMUS. A on se přesně takto chová. Rabovat. zotročovat, válčit, vraždit, vše vlastnit, ovládat. To je jeho… Číst vice »

haf
haf
před 10 měsíci

tak nějak mám pocit, že právě JUDr. Peter Weis se na vítězství těchto lidí významně podílel svou polistopadovou politikou, kterou zničil KSS

Praded
Praded
před 10 měsíci

No u nás máme také Euro Mangan Chvaletice, zdánlivě česká firma, za kterou se ovšem skrývá Euro magnese Kanada. Jedná se o obrovské zásoby manganu, ze kterých, jako ze všech nerostů, které ovládají západní státy, budeme mít užitek jaký ještě svět nevyděl. Za to jím pomůžeme pracovat za zázračné české mzdy. Protože… Číst vice »

blafomet
blafomet
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Praded

Hned mi vyvstane : jaké mladé síly mají Němci k dispozici,hnědé a černé migranty?

basos
basos
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  blafomet

blafaku,

ty ses ale hlavicka, nic ti neutece co??