Dezinformační písnička

Písnička vyjadřuje postoj autora k varování před dezinformacemi….

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.

https://rumble.com/vtgzpn-jka.html

2.5 30 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
zhnuseny
zhnuseny
před 10 měsíci

Kdysi mi byli homosexuálové lhostejní. Svým způsobem u mne vyvolali svým postižením i soucit. To se ale změnilo. Díky Cemperům, Moravcům, Hořejším,… jsem je začal skutečně bytostně nesnášet. To už opravdu nemůže být náhoda. Buď jich není ona 4%, nebo se teda neskutečně činí. Oni nás skutečně nenávidí. Systémově nenávidí.

Lubez
Lubez
před 10 měsíci

Myslím že posměch není na místě. Tato politováníhodná osůbka by se měla léčit. Je to podobné jako Gréta. Také případ pro psychology a psychiatry.

Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Skvělé ! Ano, kdo se pozorně dívá kolem sebe, ten si nemusí nechávat o politice vyprávět.

Krausian
Krausian
před 10 měsíci

Všichni ověřovači faktů, kteří se vystavují věřejnosti, jsou narušení a psychicky nemocní jedinci. Dost možná je i někdo zneužívá, normální člověk by ze sebe takového kreténa nedělal ani za všechny prachy (něco jak použít švédskou holčičku na prosazování klimatického boje). Za nimi už je ale tým s jasnými instrukcemi a agendou, placený různými (ne)ziskovkami… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 10 měsíci

Tohoto nešťastníka na fotečce a jemu podobná individua by měli zvát do televize každý den. To aby lidé viděli jaké pablby platí ze svých daní. Stojí zato si najít Cempera v rozhovoru s paní Bobošíkovou. Přišel, začal velmi sebevědomě a, a po pěti minutách odskákal ze studia jako idiot.

skeptik
skeptik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  MUDr. Ivan David, CSc.

Jsem to nedokoukal, to se fakt nedá! Neskutečné, že něco takového získalo vliv do všeho kecat a diktovat co je dezinformace a nálepkovat “dezinformační” weby.

cablik
cablik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Jako všichni havloidi fakta a pravda je nezajímají jednou si to přejí mocipáni ze západu a to je zásadní a směrodatné.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Dnes v rozhlase proběhla informace o aktivitářském úsilí ministra Gazdíka. Tento škodič navrhuje úpravu vyučovacích osnov ve školách směrem k schopnostem vyhledávat informace. Získávání teoretických znalostí poznávání, na základě nichž se formuje kritické a logické myšlení (on je považuje za pouhé mentorování), bude upozaděno. Rozumím tomu tak, že dětičky a studentíci budou navigováni na “správné”… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

No snad se na tom ministerstvu nezdrží dlouho. Přál bych mu, aby stačil vládní limuzínou s ochrankou objet známé, ukázat se v Suché Lozi tetičkám, strejdům, sousedům a hlavně děvčatům, které se mu v mládí posmívali, prostě všem v okolí ukázat, kam až to jejich troubovitej Spejbl dotáhl.