“O čem se mlčí” – Stanislav Novotný hovoří o energetické drahotě s Ivanem Noveským

Raketové zvýšení cen plynu a elektřiny, energetická chudoba… kdo je vinen a co by se mělo dělat, aby jsme vinou cen energií nechudli… na to hledají a nacházejí odpověď Stanislav Novotný s Ing. Ivanem Noveským, bývalý 1. náměstkem Energetického regulačního úřadu.

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=jsOoHSW1CS0

1.6 14 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 2 lety

Proto vlastní část ČEZu několik našich soukromých parazitečkú aby to nešlo řešit. Protože to nedovoluje zákon co si paraziti přes parazitečky, jako je Benda. prosadily. Máme tady firmu, název zní česky, Euro mangan Chvaletice, kde jsou obrovské zásoby manganu, ale za nimi se skrývá Euro Manganese Canada. Takových je neurekom.… Číst vice »

zemedelec
zemedelec
před 2 lety

To jen tak,když mají navrch spekulanti a tito spekulanti jsou banky,které ovládají burzy a čí jsou banky?Také se ptejme,kdo prodal výrobu elektřiny burzám.Proč se všichni zaobírají až dopady tohoto zdražení,proč se vláda nezaobírá příčinou zdražení.

Lubez
Lubez
před 2 lety
Odpověď uživateli  zemedelec

Příčina je v metrixu. V každém je systémová chyba, jež vede k jeho zániku. Vznik burzy byl výhodný pouze zdánlivě a hlavně je určen k sání. Sání nás důvěřivých naivků. Systém pána a pohuňka. Kam až vede sosák, zatím nikdo nevíme. Na utnutí toho sosáčku nikdo nemá odvahu. Viz Babiš a Vrbětice. Ten vylekaný kukuč při tiskovce. No,… Číst vice »