Tuší bezdětná ministryně, že Ukrajině darované granáty mohou zabít i děti

„Původním povoláním bankovní úřednice od přepážky Jana Černochová se po propadnutí milionu voličských hlasů vhozených při parlamentních volbách pro nezvolené levicové kandidáty bohužel stala ministryní obrany a už proslula vražednými dárky pro Ukrajinu,” má jasno student politologie.

Na horním snímku původním povoláním bankovní úřednice od přepážky Jana Černochová si hraje “na vojáčky”. Směšné? Ani zdaleka…

Těmi vražednými dárky myslíte 4000 dělostřeleckých granátů, které ministryně Černochová vymyslela a ve vládě prosadila jako solidární dárek pro Ukrajinu, která čelí ruskému tlaku na hranicích obou států?

„Ano, jsou to vražedné dárky, které byly vyrobeny, aby ničily majetek, ale aby také zabíjely a nikdo a už vůbec ne Jana Černochová si nemůže být jistá, zda tyto granáty nebudou v případě vyostřených událostí vystřeleny i na civilisty a naše dárky nebudou je zabíjet včetně dětí,” dodal student politologie, který nechce být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota. (Mezi desítkou tisíc zabytých východoukrajinských civilistů z oblasti Doněcka a Luganska dělostřelbou nacistických praporů a řadovou ukrajinskou armádou  je i mnoho desítek dětí. – pozn.red. N.R. -vd-)

To je silné tvrzení. Jaké máte důkazy, že dar české vlády Ukrajině bude zabíjet děti?

„Stačí si připomenout dobu, kdy česká vláda na přelomu století také odsouhlasila přelety vojenských letadel NATO přes naše území, která později bombardovala Srbsko a přitom bombardování také přeci zahynuli civilisté včetně dětí. Při tomto tak zvaném humanitárním bombardování po ostřelování například bělehradské budovy televize nebo konvojů uprchlíků na silnicích a dalších objektů zůstalo mnoho desítek mrtvých civilistů včetně dětí. To se přeci může opakovat až někdo na Ukrajině začne ostřelovat území, kde žijí a pracující civilisté a jejich děti.”

Bezdětná a bezcitná Jana Černochová si ráda hraje na amazonku. Deník Blesk ji zachytil na vojenské střelnici coby kurzantku-odstřlovačku. Naštěstí se střílelo na neživé terče.

Jenže česká vláda a konkrétně ministryně obrany chtěla vyjádřit solidaritu s Ukrajinou a tak to vyřešila s těmi granáty. Proč vám to vadí?

„Protože ty granáty ničí a vraždí a nejde přeci jedním dechem hovořit o důležitosti mírového vyřešení situace na ukrajinskoruské hranici a ve stejný čas poslal Ukrajině 4 tisíce dělostřeleckých granátů. Na to přijdou skutečně jen bezcitní lidé, kteří chtějí, aby české granáty zabíjely mimo jiné i civilisty a jejich děti. Nedivím se, že pro vraždící dar Ukrajině hlasovali členové vlády, kteří nemají děti anebo mají Bůh ví od koho instrukce, jak podporovat jednu ze stran, kde je krize, ale že proti tomu daru nevystoupili věřící lidovci nebo jiní členové vlády, kteří mají děti, to se divím.”

Jak tedy vyjádřit solidaritu s lidmi na Ukrajině, kteří trpí … ?

„Trpí? Tak jim tam pošleme granáty, aby se ještě vraždili pomocí našich dárků? Ti ze západu je budou vystřelovat na ty Ukrajince, co jsou na východě? Rozhodně lidé na obou stranách hranic Ukrajiny, kde probíhá občanská válka, by uvítali spíše potraviny, zdravotnický materiál, možnost normálně žít bez strachu o život.”

Jak to všechno skončí?

„Uvidíme, řekl slepý!”

Zdroj: První zprávy

3.3 35 hlasy
Hodnocení článku
64 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prchala
Lev Prchala
před 11 měsíci

Přidej cenzore,R-U ti bude vděčné!.-))))

Lev Prchala
Lev Prchala
před 11 měsíci

Kde to vázne padavko.-))))

Lev Prchala
Lev Prchala
před 11 měsíci

Máš tam těch mínusů málo,musíš přidat,padavko Koniáši.-)

laskra
laskra
před 11 měsíci

Myslím si ,že tady nejde ani o férovost nebo bezdětnost
,ale o smyslu samotné politiky. V současnosti se do vedení nasáčkovali lidé, kteří podle mne zdaleka tam nemají co pohledávat a zbytek lidí, kteří morálně trpí, nemají šanci stím něco podniknout.

Lubez
Lubez
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  laskra

V podstatě asi ano. Na druhou stranu musím vzdát hol haf za její neoblomný postoj. Jsme pouze lidé a vyjadřujeme své názory a stanoviska, i když i ty se mohou v čase měnit. Ona pravda bude asi někde uprostřed. Ale debata to byla celkem zajímavá a myslím i přínosná. Až na některé, kteří si zde léčí svoje… Číst vice »

Naposledy upraveno před 11 měsíci uživatelem Lubez
Lev Prchala
Lev Prchala
před 11 měsíci

Ááááá,komik pro mínusy je vždy připraven!.-))))

Lev Prchala
Lev Prchala
před 11 měsíci

Z myšlení jí žádný slušný člověk podezřívat NEmůže!

cablik
cablik
před 11 měsíci

Jo jo zbytečná jalovice dostala funkci a kope za tu „správnou” fašistickou stranu co si myslí občané této země je jim šumák jak řekla Pekarová.

toto
toto
před 11 měsíci

Téhle paní je to úplně jedno. Její děcka to nejsou. Myslím, že jí nezáleží ani na životech českých vojáků. Má dnes dostatek peněz, moc nad životy svěřeného vojska a do značné míry i nad životy českých občanů – civilistů. Myslím, že se příliš neliší od ostatních českých ministrů stávající vlády – průměrně… Číst vice »

haf
haf
před 11 měsíci

není fér napadat kohokoliv za bezdětnost, která mlže být i volbou. Že je Černochová váílečnice je zřejmé,, ale který náš popřevratový ministr obrany nebyl?

Lubez
Lubez
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  haf

Tak mám husí kůži z úvodu vaší poznámky o férovosti. Věřte že stejně bych byl nefér i vůči muži. A paní Černochová určitě válečnice nebude. To jen příslušnost k jisté straně ji zavála k těmto funkcím i díky její bezdětnosti, jelikož člověk bez dětí má mnohem více času a jí zřejmě imponují tyto mužské činnosti, což může mít… Číst vice »

haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

dejte sem odkaz, kdy jste nějakého muže napadal za bezdětnost a vyvozoval z ní závěry. jimak, bohužel, vám věřit nemohu. a  kdo vám řekl, že bezdětný má více času? Které činnosti jsou mužské? být ministrem? nebo přenášet břemena?

Lubez
Lubez
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  haf

Víte, na takto položenou otázku se hledá odpověď dost těžko. Ona sama biologická podstata a otázka bezdětnosti je dost složitá. A co se týče té časovosti a dělení prací a činností na mužské a ? je víceméně individuální. Prosím, neberte to ode mne tak emotivně. Je to pouze názorová diskuse a i já mohu svoje postoje revidovat,… Číst vice »

haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

v první řadě si myslím, že dětnost, bezdětnost, krása, ošklivost, věk nemají co dělat při hodnocení práce veřejného činitele(jo, a přiznám se bez mučení, jsem matka) a že k podobným dehonestacím se schyluje vždby téměř výhradně u žen, si lze povšimnout. nesnáším to.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  haf

Její bezdětnost může mít řadu příčin – od zdravotních až ke skutečnosti, že nikoho vedle sebe nesnese, má averzi k chlapům. Daleko pravděpodobnější mi přijde honění kariéry, touha mít moc a rozhodovat o osudech druhých. Na nějakou férovost k ministryni kašlu. Chová se k nám, občanům, tato vláda, parlament a senát férově, jak sliboval výrobce frází… Číst vice »

haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

v první řadě její bezdětnost není váš ani můj problém a netýká se nijak funkce ministrině. Zda vedle sebe někoho snese nebo ne, je její věc a  pokud nesnese chlapa….asi k tomu má důvody, anebo je to naopka, je to jen její problém a vy si řešte ty své. I ženy smějí toužit po kariéře,… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  haf

Stále komentář obracíte jiným směrem a podsouváte nevyřčené. Mě je v celku jedno, proč je bezdětná. Zcela jasně naznačuji, že pro ni je naprosto rozhodující kariéra. Opět se můžeme dohadovat, proč tomu tak je. Ovšem co v současnosti vidíme páchat některé ženské na vysokých státních postech, se mě (i vás, hochu, pardon děvče) velice,… Číst vice »

Naposledy upraveno před 11 měsíci uživatelem Haskuv Duch
haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

a pro její mužské kolegy není rozhodující kariéra? a co páchali a páchají muži všude i na místech nejvyšších vás nechává v klidu?

panan
panan
před 11 měsíci

To bude jen tím, že dělohu má jen omylem – hříčka přírody. Záměrně nepíší, že nemá vagínu, v této době ji může mít na danou i chlupatý chlap. Z historie je známo, že mnohé postavy z dějin různých národů, co se vepsali hrůzně do dějin, byly vzhledem ženy. Nechoďme daleko – “Krvavá Madlen” prý… Číst vice »

haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  panan

máte k ženám namířený komplex a snižujete důstojnost tohot webu i vašich dalších případných poznámek k článkům. ,myslím, že byste se neměl starat o cizí vaginu a dělohu, ale o svůj zdravý rozum.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  haf

To je odpověď mimo téma. Neřeší se tu všeobecná averze vůči ženským, ale jejich skutky. A Madla? Má takovou brutální přezdívku. Zkus si najít, jakou…

haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

řeší se tady mimo jiné machismus bez argumentů , napadání ženy, a ať je jakákoiliv, je to špatně, protože je žena, slaboduché mlácení prázné slámy nazvané bezdětnost., vzhled, předpokládanou a,e většiniou ženami nikdy nazažitou touhu “být jako muž”….. asi vás zklamu, ale my, ženy si zpravidla nikdy nemyslíme, že jsme horší… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  haf

Já například v těchto diskuzích považuji za slušné, když diskutující zvolí takový nick, který by naznačoval, zda je muž či žena a neschovával se za dvojsečný, nic neříkající název. Nevidíme se. Já byl vychován v době, kdy se na holky dívalo jako na záruku pokračování rodiny, nositelky života, na bytosti, které si zaslouží pozornost… Číst vice »

haf
haf
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

hezky jste nám shrnul mužský názor na to, jak ženy vidí svět, respektive jak by ho vidět měly… ale ono to tak nebylo nikdy a dnes už vůbec ne. Volit muže do jakékoliv funkce proto, že s jinými chlapy se zná z piva je podle mne příšerné, ale tak to chodí a považovat ženy… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  panan

No nevím. Nad první částí bych asi zaklapla víko, to není úplně košér. Ale s tou Madlou souhlasím. To je smrtelně ďábelská bytost.