Tuší bezdětná ministryně, že Ukrajině darované granáty mohou zabít i děti

„Původním povoláním bankovní úřednice od přepážky Jana Černochová se po propadnutí milionu voličských hlasů vhozených při parlamentních volbách pro nezvolené levicové kandidáty bohužel stala ministryní obrany a už proslula vražednými dárky pro Ukrajinu,” má jasno student politologie.

Na horním snímku původním povoláním bankovní úřednice od přepážky Jana Černochová si hraje “na vojáčky”. Směšné? Ani zdaleka…

Těmi vražednými dárky myslíte 4000 dělostřeleckých granátů, které ministryně Černochová vymyslela a ve vládě prosadila jako solidární dárek pro Ukrajinu, která čelí ruskému tlaku na hranicích obou států?

„Ano, jsou to vražedné dárky, které byly vyrobeny, aby ničily majetek, ale aby také zabíjely a nikdo a už vůbec ne Jana Černochová si nemůže být jistá, zda tyto granáty nebudou v případě vyostřených událostí vystřeleny i na civilisty a naše dárky nebudou je zabíjet včetně dětí,” dodal student politologie, který nechce být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota. (Mezi desítkou tisíc zabytých východoukrajinských civilistů z oblasti Doněcka a Luganska dělostřelbou nacistických praporů a řadovou ukrajinskou armádou  je i mnoho desítek dětí. – pozn.red. N.R. -vd-)

To je silné tvrzení. Jaké máte důkazy, že dar české vlády Ukrajině bude zabíjet děti?

„Stačí si připomenout dobu, kdy česká vláda na přelomu století také odsouhlasila přelety vojenských letadel NATO přes naše území, která později bombardovala Srbsko a přitom bombardování také přeci zahynuli civilisté včetně dětí. Při tomto tak zvaném humanitárním bombardování po ostřelování například bělehradské budovy televize nebo konvojů uprchlíků na silnicích a dalších objektů zůstalo mnoho desítek mrtvých civilistů včetně dětí. To se přeci může opakovat až někdo na Ukrajině začne ostřelovat území, kde žijí a pracující civilisté a jejich děti.”

Bezdětná a bezcitná Jana Černochová si ráda hraje na amazonku. Deník Blesk ji zachytil na vojenské střelnici coby kurzantku-odstřlovačku. Naštěstí se střílelo na neživé terče.

Jenže česká vláda a konkrétně ministryně obrany chtěla vyjádřit solidaritu s Ukrajinou a tak to vyřešila s těmi granáty. Proč vám to vadí?

„Protože ty granáty ničí a vraždí a nejde přeci jedním dechem hovořit o důležitosti mírového vyřešení situace na ukrajinskoruské hranici a ve stejný čas poslal Ukrajině 4 tisíce dělostřeleckých granátů. Na to přijdou skutečně jen bezcitní lidé, kteří chtějí, aby české granáty zabíjely mimo jiné i civilisty a jejich děti. Nedivím se, že pro vraždící dar Ukrajině hlasovali členové vlády, kteří nemají děti anebo mají Bůh ví od koho instrukce, jak podporovat jednu ze stran, kde je krize, ale že proti tomu daru nevystoupili věřící lidovci nebo jiní členové vlády, kteří mají děti, to se divím.”

Jak tedy vyjádřit solidaritu s lidmi na Ukrajině, kteří trpí … ?

„Trpí? Tak jim tam pošleme granáty, aby se ještě vraždili pomocí našich dárků? Ti ze západu je budou vystřelovat na ty Ukrajince, co jsou na východě? Rozhodně lidé na obou stranách hranic Ukrajiny, kde probíhá občanská válka, by uvítali spíše potraviny, zdravotnický materiál, možnost normálně žít bez strachu o život.”

Jak to všechno skončí?

„Uvidíme, řekl slepý!”

Zdroj: První zprávy

3.3 35 hlasy
Hodnocení článku
64 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
dobrak
dobrak
před 2 lety

lide zachrante lulina prcalu nez zblbne uplne!

Lev Prchala
Lev Prchala
před 2 lety
Odpověď uživateli  dobrak

F73+A52….na to ani Lurdy nepomůžou!.-)