Už nejen Polsko a Maďarsko, ale i Slovinsko vadí Evropské unii – a na Rusko dvojí metr

Evropská unie omezuje působnosti národních států, národního zákonodárství, státních zástupců a národních soudů. Budování superstátu na pochodu.

Václav Dvořák
Václav Dvořák

Vměšování do momentálně předsedající země EU Slovinska pro to, že je proti zřízení funkce Veřejného evropského žalobce, proti jehož nálezům, obžalobám apod. Nebude odvolání a vše bude řešit nadnárodní instituce Evropského soudu. Jde o další omezení působnosti národních států, národního zákonodárství, státních zástupců a soudů.

EU zároveň vyzývá k „svobodě veřejnoprávních médií“ to znamená, že veřejnoprávní média mohou svobodně uplatňovat svou svobodnou zvůli.

EU také vadí ruský zákon a „cizích agentech“, který v USA platí od roku 1939. Pašáci Izrael a Spojené státy takový zákon mohou mít, fuj-fuj-Rusko nikoli. Klasický dvojí metr Evropské unie.

Odkaz na video
https://youtu.be/mF-mOSP9zJU

 

3 28 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
orinoko
orinoko
před 1 rokem

Rezistence Slovinska je dost zvláštní. Pozoruhodná a překvapivá zároveň. Nejzápadnější část Jugošky se cuká. Osobně se vůbec nedivím. A má s tím problém například covidista Paroub? Nemá! Proč by měl. Když sám je covid magor a demagog.

cablik
cablik
před 1 rokem

Ukrajina plánovala poslat k ruským hranicím sto tisíc dobrovolníků. Takto to dopadlo
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ukrajina-planovala-poslat-k-ruskym-hranicim-sto-tisic-dobrovolniku-Takto-to-dopadlo-688350

Vůdce francouzské extrémní levice Mélenchon obhajoval vystoupení z NATO a partnerství s Ruskem
https://cz.sputniknews.com/20220103/vudce-francouzske-extremni-levice-melenchon-obhajoval-vystoupeni-z-nato-a-partnerstvi-s-ruskem-17082290.html

Lobbisté chtějí hodit vidle do jádra. Dostavba elektráren je ale jediným řešením krize, říká Kovanda
https://cz.sputniknews.com/20220103/lobbiste-chteji-hodit-vidle-do-jadra-dostavba-elektraren-je-ale-jedinym-resenim-krize-rika-kovanda-17081248.html

basos
basos
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Dostavenim Temelina ci Dukovan elektrokrizi v blizkem case nevyresime, jaderna elektrika bude v nejlepsim az tak za 8 -10 let, takze do te doby bud Klubky, nebo ohniste a.la bezdomovci. to co delaji, ci vyvadeji Skopcaci v tehle dobe, je bud zblbnuti celeho naroda (historii na to maji– chytry narod technicky ale dokonale… Číst vice »

basos
basos
před 1 rokem
Odpověď uživateli  basos

Hansovni mesta se diky casu tak nejak premorfovala pomoci polskych kobiet do Wasserpolaku, kteri si rikali ze jsou pravi Prusti germani, Andula by o tom mohla vypravet. Takze takze o dalsich kmenu zdedili pracovitost, od Polaku tvrdost a arganci a od mejch bratrancu v halici vychcanost a pocit nadrazenosti,,, dejte k tomu podraz od Francouzu za prvni… Číst vice »

basos
basos
před 1 rokem
Odpověď uživateli  basos

Ac nerad, musim pripustit ze i my jsme zaryli rypaky do hnoje diky nasim falesnym prorokum, nebudu jmenovat vsechny staci dissident Wondra, ktery spolu s predsedou vrchniho soudu, docela dobre “umeli Naivniho Havla” Havla, recesistu, zneuznaneho literata, ktereho si pestovala CIA jako navestni stit….dalo by se to rozbirat, Ale byli jste to… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  basos

Člověče dík za odpověď to si mě napsal další článek a jak to chodí víme.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

My samozřejmě nevadíme, my totiž držíme linii. Jak ponižující. Ó, jak rád bych jim vadil. Pokud nějaký politik řekne, že patříme na Západ, je pro mně nevolitelný !

Plebej
Plebej
před 1 rokem

Oba diskutují pánové mají samosebou pravdu! Jednou ze základních zásad mezinárodního práva zakotvených v Chartě OSN je totiž zásada nevměšování (tzn., že žádný stát nemá právo vměšovat se přímo nebo nepřímo a z jakéhokoliv důvodu do záležitostí jiného státu). Zásada je však Západem vědomě porušována, a účelově halena pokryteckou ochranou svobod a práv. Zhusta i proti… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Plebej

Přesně tak liberální totalita v celé své obludné podobě my normálně uvažující Češi nemůžeme patřit na západ navíc jsme Slované stejně jako „zlý” Rusové.