Válek, to je dárek

Kosa zostra 

Kalouseksirotci na svého taťuldu evidentně nezapomínají a třít bídu ho nenechají. Tedy on by ji netřel za žádných okolností, je-li pravdou byť jen jedna setina toho, co se o Kalouskově majetku vypráví.

Nicméně platí, že siroty na Kalouska myslí! Aktuální horká novota praví, že covidMičurin Válek hodlá nominovat Kalouska do správná rady VZPVýstřižek

„Stál jsem o to, aby byl Miroslav Kalousek členem správní rady VZP a chci zároveň, aby byl místopředsedou správní rady, protože ho považuji za vynikajícího ekonoma a za člověka, který neplýtvá prostředky,“ řekl Respektu Válek. Ve správní radě by podle něj měli být ekonomové a lidé, kteří rozumějí financování. „Ukecal jsem ho. Za mě je výborný kandidát na člena správní rady VZP. Osobně si jej velmi vážím,“ dodal Válek……..

Má ty svatá prostoto!

Zatím pro mne, od odstřelení NečasMalouskovské famiglie byl vrcholem Babišův střet zájmů a gag, kdy Energetický regulační úřad se dostal s odběrem energií pro vlastní potřebu do režimu DPI.

Ale ten ERU je vedle té Kalouskovy nominace od covidMičurina už jen nezajímavým vtípkem a s Babišem a jeho střetem zájmů to u Kaldy je srovnatelné. Protože je jasné, že právě Kalousek se stane de facto šéfem VZP s celým jejím obrovským rozpočtem. Nějaký Kabátek, jako GŘ, tak ten tam od bude velet tak akorát své sekretářce.Z Kabátka se stává fíkový list! A asociál Mirda Kalda, když bude zrovna střízliv, předvede všem českým pacientům, že jsou, řečeno s klasikem – eine Simulantenbande!

Kterou on na to tata vyléčí! Přirozeně, že za pořádný peníz! Simulantenbande se na to, jistě ráda, ze svých odvodů složí!

Ten Babiš fakt nepotřebuje dělat vůbec nic, aby vyhrál jakékoliv příští volby, které si vyhrát zamane!

Tak jo, Kalousek je zpět! Ten Válek je tedy dárek! Ten se povedl!

3.5 19 hlasy
Hodnocení článku
13 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lubez
Lubez
před 1 rokem

Zase je tady ten Matla.

Milan
Milan
před 1 rokem

Já nejsem nepřející! Jak já bych Kaldovi přál, aby vystoupal co nevýše, aby mu celý svět ležel u nohou! A jen by se tam mírně, co by provaz dovolil, ve větru pohupoval…