Osvobodí Putin i Kosovo a vrátí je Srbům? Sýrii už Syřanům vrátil! (video a typ na film)

Camp Bondsteel je druhá největší americká vojenská základna v Evropě ležící v Kosovu, byla vybudovaná v roce 1999 po bombardování Srbska. Ano, čtete dobře: v Jugoslávii americká armáda vyvraždila mnoho civilistů a ten „demokratický svět“ mlčel.

Avatar
Petr Pokorný

Pak ukrajinské nacistické jednotky vraždily ruskojazyčné Ukrajince na východě Ukrajiny a ten „demokratický svět“ mlčel.

Pak (či dle chronologie předtím) vraždily americké mírové jednotky po statisících civilisty v Iráku, nakonec řekly tajné služby, že jeden informátor lhal a ten „demokratický svět“ mlčel.

Pak vraždily americké mírové jednotky v Libyi, protože se Kadafí chtěl odpoutat od dolaru, založit vlastní měnu, zpustošily velmi bohatou zem a ten „demokratický svět“ mlčel.

Pak vraždily americké mírové jednotky v Sýrii, vyzbrojovaly v čele s Mc Cainem – americkým vrahem z Vietnamu – senátorem vyhlazovací teroristické jednotky a ten „demokratický svět“ mlčel.

Pak se začaly ohýbat dějiny, začali se urážet ti, co za naše životy nasadili životy své v čele s generálem Ludvíkem Svobodou a Rudou armádou, bagatelizovalo se osvobození strašných koncentračních táborů Rudou armádou a ten „demokratický svět“ mlčel.

Ne, to nejsou historické zločiny a terorismus, ale přeD koncem minulého a v současném miléniu. Nikdy jsem nebyl v SSM, natož v KSČ, jako mnoho dnešních hrdinů „demokratických hubou“ v čele s bolševikem s křivou páteří generálem Petrem Pavlem, co nás hnal proti americkým imperialistům z Moskvy, a klidně si nechám nadávat do rudých noků a kremlobotů, pokud zuří nad tím, že mír je zlé slovo. Je mi jedno, jak je to dle prapodivného mezinárodního práva, které se řídí rozkazy vůdců z Washingtonu a tajných služeb CIA. Takové právo není právo, když nemůže dostat doživotí masový vrah Bush mladší a Tony Blair za genocidu v těchto zemích.

Mám a budu mít čisté svědomí, když nebudu mlčet nad šílenými, drakonickými a odstrašujícími  tresty Katalánců, co si dovolili vyhlásit demokratické referendum o samostatnosti, protože odmítali dávat peníze těm, kterým se nechce pracovat a chtěli si spravovat svoje území sami dle historických zvyklostí.

Nebudu shovívavý k manipulacím, že nám chtěl Adolf Hitler pomáhat, když zabral území v českém pohraničí, kde v dávných dobách bylo dovoleno Němcům bydlet, aby se oživil obchod. I on tvrdil, že to zabírá dle jejich, německého práva.

A už vůbec nebudu stát na straně těch, kteří si říkají demokraté, pokud mlčeli nad genocidou ruskojazyčných Ukrajinců, které stříleli a upalovali jako škodnou, protože nechtěli násilně ztratit svoji řeč a měli za to ještě platit ústředí výpalné.

Možná, že osvobození některých částí Ukrajiny není dle mezinárodního práva, ale pokud se tím zastaví vyvražďování, a začne tam mír jako na Krymu, stojím na straně těch, co to násilí zastaví a ještě poděkuji. Mohou mi nyní bývalí komunisté a bolševici typu generálů Petrů Pavlů a komunistických záloh SSM z roku 1989 nadávat do rudých noků, ale vždy budu stát na straně těch, co zastaví vyvražďování a do oblasti přinesou mír a bezepčí. Já chci mít, až si mě ten nejvyšší povolá, čisté svědomí a rovnou páteř.

Pane prezidente Putine, pokud obsazením míst, kde se vraždilo pod dohledem americké armády docílíte mír a obyvatelé budou souhlasit, máte mé svolení. Západ a ukrajinská vláda měla dost dlouhou dobu na to, aby šílená zvěrstva Majdanu došetřila a viníky tvrdě potrestala. Místo toho se tam vraždilo pod dohledem USA dál, loupilo a drancovalo se tam za bílého dne, dodávala se tam munice, padlo tam 14 000 pokojných civilistů a NATO v čele s US ARMY neposlalo ani slůvka omluvy, že to za osm let nezvládlo?

Opakuji: možná to není dle mezinárodního práva, ale děti, maminky a rodiny mají morální právo žít život bez strachu válek a vraždění. A pokud to nezajistí ten „úžasný demokratický svět“ já si zachovám rovnou páteř a svědomí, když se ten mír zpět vybuduje i s porušením mezinárodního práva.

Není větší hodnota než život a zdraví a život bez válek a zabíjení.

autor: Petr Pokorný , zdroj Skrytá pravda

Jako dodatek doporučuje redakce Nové republiky zhlédnout dokument “Uloupené Kosovo” (2008, 57 minut) Autor filmu je člen redakce NR)

Čtenářská anketa Nové republiky:

Jste přesvědčení, že ČT a ČRo, které si povinně platíme, informují objektivně a nestranně o Ukrajinské krizi?

Nahrávání ... Nahrávání ...
3.9 34 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
tomaskova
tomaskova
před 2 lety

Pravdivé a chvályhodné, máte můj obdiv. Jsem na tom stejně jako vy s potřebou klidného a mírového života pro všechny.

Roman
Roman
před 2 lety

Žádné mezinárodní právo, přeci nikdy neexistovalo. Je jen právo silnějšího. Na co si to tu hrajeme a kdo? Je to přeci naprosto směšné, odvolávat se na nějaké právo. Po 2. světové válce je to právo Ameriky. Další právo bude asi Čínské, nevím, ale určitě mezinárodní. Vítěz určuje právo, to ví přece každý, kdo… Číst vice »

cablik
cablik
před 2 lety

A to nevíte že jejich „demokracie” je vlastně fašismus pokud je po jejich a korporace si mastí kapsy tak je to v pořádku. Ale jen jak si někde chtějí žít jinak nebo vládnout pro lidi tak nastoupí světoví teroristé a bombardují a vraždí.

Plebej
Plebej
před 2 lety

Vidím to stejně jako autor tohoto článku. Zejména sdílím jeho rozhořčení nad pokrytectvím zdejších “demokratů”. Dnes na sebe prozrazují víc než by snad i chtěli …

dedek
dedek
před 2 lety

Co také od USA čekat jiného. Mají to v krvi. https://www.pozitivnisvet.cz/dve-ste-let-terorismu-usa/

Roman
Roman
před 2 lety
Odpověď uživateli  dedek

Souhlasím, co k tomu dodat. Mají to v krvi, ale my, proč my jsme tak blbí.