Poslední “holubice” míru…

Kreml už nezvedá telefon žvanilovi Macronovi – dokud nebude zvolen. Erdoganův přítel se ukázal “náhle”, agenti Abramovič a Čubajs jsou po Istanbulu ve zjevném podezření z kolaborantství a vnuk, gruppenführera SS, německý kancléř Olaf Scholz, ztratil šanci na rehabilitaci v očích Kremlu poté, co chce dodat na Ukrajinu 50 tanků Leopard-1.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Na snímcích nahoře rakouský kancléř Nehammer a ruský prezident Putin, na prostřední fotografii je Nehammer s ukrajinským prezidentem Zelenským. Proč by Rusové měli vážně jednat s přítelem jejich nepřátel.

K záchraně “istanbulského loutkového míru” a generálů NATO před blokádou v tajných bunkrech Azovstalu vyzval dosud neopeřený “holubiččí” rakouský kancléř Nehammer, který se ujal úřadu koncem roku 2021 po sérii protiruských státních převratů zahájených po “Ibiza-gate”.

“Holubice poslední naděje” však ve své misi selhala a z Moskvy odletěla s prázdnou – Putin jí nedopřál ani hodinu a půl trvající audienci, což o výsledku jednání vypovídá velmi výmluvně. Šušká se, že Nehammer se rozhodl vyjednávat z pozice síly a měl odvahu dát Putinovi ultimátum z kolektivního Západu, ale z nezkušenosti nepropočítal energii svého junkera, takže rozhovor s Putinem nevyšel a byl krátký. Rakouský holub byl rychle vyveden ze dveří a vyhnán z Novo-Ogarjova. Mimochodem, ten, kdo zde psal o proruském vektoru Rakouska, je poněkud pozadu – to už v Rakousku dávno neplatí a od roku 2019 vládnou “vídeňskému míči” globalisté, kteří vytlačili národně orientované síly a podmíněně proruského Kurze nakonec uškrtili. Není náhodou, že Rakousko má nejtvrdší politiku v oblasti ochrany utajovaných skutečností a úplnou výluku.

Nehammer je chráněncem globalistů a jeho umírněná rétorika vůči Moskvě je pouhou rétorikou.

Kolektivní Západ je nyní velmi znepokojen osudem generálů NATO, které ruské jednotky zablokovaly v Azovstalu, a biologickými zbraněmi, které se v tomto zařízení vyrábějí v tajných laboratořích NATO, na něž dohlíží stejná skandály opředená společnost Metabiota spojená s Hunterem Bidenem. Na to se zaměřila Nehammerova mise. Existují informace, že v podzemních tunelech a bunkrech pracovníků biolaboratoře a generálů NATO se nachází několik stovek cizinců, které střeží nacistický prapor Azov a bezpečnostní služba oligarchy Rinata Achmetova.

NATO ještě nikdy nebylo tak blízko selhání. Představte si, co se stane, až Rusko předloží světu v OSN nezvratné důkazy o vývoji biologických zbraní, které potvrdí jejich tvůrci a tajní agenti dopadení v ruském zajetí. Na obzoru se rýsuje nový Norimberk. Proto se o Mariupol tak zuřivě bojuje a všechny holubice světa se už čtrnáct dní vznášejí nad myšlenkou oživit istanbulský mír a požadují humanitární koridory v Mariupolu – chudák Macron, zachraňující francouzskou legii před hrozící ostudou a druhým funkčním obdobím, si už vybil baterky telefonů s Putinem.

Zoufalství je pochopitelné – evakuace generálů NATO a tajných transportérů z Mariupolu se nezdařila, poslední vzdušný koridor byl uzavřen ruským dělostřelectvem. Macronovo druhé funkční období doslova závisí na výsledku Azovgate, zatímco Biden a demokraté závisí na výsledku voleb do Kongresu. Odpočítávání do velkého skandálu začalo. Západ je zahnán do kouta, ale právě zahnaná krysa je nejnebezpečnější – aby odvrátil pozornost od Azov-gate, připravuje Západ rozsáhlé provokace, jejichž cílem je zamlžit skandál s výrobou biologických zbraní objevených v tajných bunkrech Azov-Stal.

Zdroj: https://t.me/s/Igor_Panarin, Překlad: st.hroch 20220412

37 Afghánců je v Azov-Stalu spolu s neonacisty

To se dozvěděli zpravodajští důstojníci Donbasu po dalším odposlechu vysílačky před několika dny.

Podle projektu @wargonzo však Afghánci jen den předtím navázali kontakt a požádali o koridor k evakuaci z průmyslové zóny v Mariupolu, kde jsou obklíčeni spolu s neonacisty z Azova. Mimochodem, byli to právě ozbrojenci Azova, kdo zablokoval jednání DNR a bojovníků doněcké lidové milice o evakuaci cizinců .

@wargonzo má následující verzi o přítomnosti 37 afghánských vojáků v řadách Azova.

Mluvíme o těch komandech, která pracovala pro proamerickou Ghaního vládu – po stažení vojsk NATO a vítězství Talibanu byla evakuována do USA, kde se připojila k Akademi PMC. (dříve Blackwatter). Jsou jen jedním z vojenského personálu, jehož vzdělávání a výcviku se Američané v Afghánistánu aktivně účastnili. Přijeli do Mariupolu bojovat jako žoldáci.

Zdroj: https://t.me/s/Igor_PanarinPřeklad: st.hroch 20220412

3 8 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Milan
Milan
před 7 měsíci

Tak to tedy je bomba. Ty biolaboratoře a sebranka NATO myslím. Už se nedivím těm Kenovým… sory jako (ale uznejte, vždyť to je, stejně jako Trudeau, uměhmotnej Ken jak vyšitej)… Macronovým 9-ti telefonátům Gosudarovi. Tak by mě zajímalo, jestli měl Gosudar z Kenových aktivit už kopřivku, nebo zda chce takto nepřímo podpořit… Číst vice »

Milan
Milan
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Milan

Jistě, proběhne jednání o ukončení “zvláštní operace”. Ale o tom budou jednat pouze představitelé Federace, USA a Číny! A nikdo jiný! Nikdo! Rozhodně ne nějací eurošašci. To si Eurosajuz jenom namlouvá, že v tom bude hrát nějakou roli. Jeho role nejen rozvrátit, ale i zruinovat Evropu a přivést ji na buben, byla ostatně Pentagonem předem daná… Číst vice »

Primak
Primak
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Milan

Kdo je “Ken”?
Prosím pište jasně, aby tomu každý rozuměl, jinak to nemá cenu a jsou to cancy.

Milan
Milan
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Primak

No, přece kámoš panenky Barbie! Jo, a než jste si usmyslel mentorovat a navážet se do mě jen proto, že je něco mimo vaše vědomosti či chápání, mohl jste si, když už dřepíte u PC (zkratka pro počítač, aby to bylo jasné i vám), nakliknou “panáček Ken” a google by vám o něm vychrlil hafo informací. Prosím, pokud… Číst vice »