Erik Best: Nové české národní obrození

Napsali jsme, že se něco musí stát, a stalo se… píše Erik Best na webu Fsfinalword.cz.

Na snímku Pavel Tykač, jeden z nejbohatších Čechů.

Majitel společnosti Sev.en Energy Pavel Tykač, který patří mezi deset nejbohatších Čechů, v úterý večer na CNN Prima News prohlásil, že strašná spousta lidí, zejména malých dětí a seniorů, by nepřežila, kdyby se odpojil ruský zemní plyn. Dodal, že by to přineslo tak dramatickou změnu ve společnosti, že by se Listopad 1989 jevil jen jako drobné představení.

Předpověděl, že pokud by se zastavil plyn, pravděpodobně by se zastavila i ropa, zhroutil by se průmysl, zdravotnictví i dodávky zboží do obchodů, nebylo by možné zorat pole a sklidit úrodu, a to by vedlo ke zhroucení ekonomiky a politickým nepokojům.

Tykačovo vystoupení v televizi by mohla česká podnikatelská elita vnímat jako signál, aby začala hlasitěji hájit národní zájmy, a to i za cenu rozkmotření se se zahraničními partnery. Jak to dopadne, bude do značné míry záviset na rozhodnutí oligarchy ovládaných médií, zejména TV Nova, TV Prima, MfD a Blesk.

Skupina Sev.en nabízí podle HN dodávku až zhruba tří terrawatthodin elektřiny ročně. To představuje přibližně čtvrtinu roční produkce firmy, která by pokryla roční spotřebu zhruba milionu domácností s průměrnou spotřebou. Případný kontrakt by společnost chtěla ideálně podepsat na dva až tři roky.

A komentáře:

  • Dokud nebudou z Lidlu vyjíždět s plnými košíky, tak se ovčani neprobud
  • Podle komentářů u různých sdělení to vypadá, že je pořád většina spoluobčanů spokojená s vládou, kterou si zvolili. Nakolik musí být hůř, aby se probudili tak to netuším.
  • Snad někde v centrálních částech Prahy. Zbytek Česka bude studovat a realizovat myšlenky a dílo Přemka Podlahy.
  • Dokud k němu nezavelí Marcela Augustová + Kuba Železný z Kavčích Hor, tak sotva. Těžko pohledat politicky naivnější a pasivnější obyvatelstvo.
  • Nejdrive musi prijit Doba Temna a.k.a. Les Tenebres ….!
  • Že by za záchrannou brzdu zatáhli průmyslníci tak jako v Německu? Případný krach není v zájmu nikoho, kromě politiků a to jen některých. Ti současní si zadělávají na budoucnost v exilu….a to v tom lepším případě.
  • V televizi ještě nenastavili zrcadlo

Zdroj: prvnizpravy.cz s Fsfinalword.cz

5 3 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Vlastimil
Vlastimil
před 2 lety

Souhlasím s komentáři. Když se tak podívám po svém příbuzenstvu a rodině, tak poměr “ukrajinců” k mírovým “štváčům” je tak 22:8. Člověk musí našlapovat, jako v minovém poli. S třemi “štváči” už ostatní nemluví.