ZÁPAS NA ŽIVOT A NA SMRT – VÍTĚZSTVÍ RUSKA PŘETVOŘÍ CELÝ FINANČNÍ SVĚT

Insider vysvětlil, proti komu vlastně Rusko dnes vede boj na život a na smrt a proč jeho vítězství může přetvořit celý finanční svět.

Oběšení Husajna v roce 2006 bylo vysíláno na všech světových televizních kanálech. Smrt plukovníka Kaddáfího, roztrhaného davem na kusy, byla v roce 2011 také vysílána na všech televizních kanálech světa. Co myslíte, proč to bylo nutné ukazovat celému světu? 

Autor okamžitě odpovídá na vlastní otázku: – Jde o demonstrativní popravu, aby všechny země viděly, co se stane s těmi, kteří chtějí opustit americký finanční systém.

O čem to mluvíme?

Federální rezervní systém USA (jinými slovy, americká centrální banka) je soukromá organizace vlastněná dvaceti soukromými bankami ve Spojených státech, připomíná Neftegaz.ru:

To je jejich hlavní byznys – tisknout světové peníze. Aby toho dosáhli, současní vlastníci Fedu vynaložili mnoho času (přesněji desetiletí – staletí) a úsilí.

Insider cituje z příspěvku, jehož text se aktivně šířil po webu, a upozorňuje na skutečnost, že Federální rezervní systém je velmi chytré, gigantické, pokud jde o objem a rozsah, finanční pyramidové schéma.“ 

Píše, že „lidstvo má co do činění s brilantní, neuvěřitelně silnou a bezohlednou skupinou lidí, kteří vybudovali strukturu světa, ve kterém žijeme“.

Jejich pojmový aparát nebere v úvahu takové pojmy jako „humanismus“, „laskavost“, „soucit“, atd. Hlavní jsou čísla, hlavní je zisk, hlavní je aritmetika transakcí, – vysvětluje autor publikace. – V situaci, kdy je možné zničit lidi, ale dosáhnout při tom velkého zisku, nemají žádné zvláštní pochybnosti o tom, co mají dělat. Ve svém vlastním zájmu mohou města srovnat se zemí spolu s civilisty. Jediným skutečně smysluplným výsledkem pro ně může být pouze zisk.

A nyní Rusko tento systém vyzvalo a celý svět čeká, jak to všechno skončí. Vítězství naší země může přetvořit celý finanční svět: „Americký finanční systém ztratí polovinu planety. Čína, Indie se také vymaní z vlivu americké centrální banky.“

Zatím ale probíhá smrtelný boj. Musíme vyhrát, jinak budeme zničeni, – varuje autor publikace. – Soudě podle toho, jaká rozhodnutí jsou přijímána na nejvyšší úrovni, je nyní v Rusku vše propočítáno. Takže nepropadejte panice, soudruzi! Ano, budou to těžké 1-3 roky. Ano, stále je velký chaos, ceny porostou, některé továrny se zastaví, ale brzy začne tak mohutný rozvoj Ruska, jaký svět ještě neviděl!

Před výstavbou nových měst, jak připomíná ekonom, je nutné v první řadě se postarat o bezpečnost země. Přesně to nyní dělá ruská armáda – vytlačuje vojenské hrozby od ruských hranic, včetně vojenské infrastruktury NATO.

Pro Pokec přeložila Janinna, zdroj: ČNL

4.8 6 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
spartak
spartak
před 8 měsíci

Nevidím jednoduchý konec amerického vlivu v Evropě ,snad jen východ bude jiný. Rusko není země překotného vývoje jako např.Čína. Rusko může získat spojence svou sociální politikou jak v době SSSR.