Celý islámský svět to sleduje: „čečenská historie“ Ruska děsí Spojené státy k smrti

Díky unikátnímu modelu soužití s ​​islámem realizovaný v Rusku ztrácí Američané půdu pod nohama.

Na snímku bojovníci čečenských speciálních protiteroristických oddílů (SpecNaz) v sestavě Ruské armády na Ukrajině. Je jim svěřováno bojové čištění dobytých obytných a průmyslových celků, jakým byl například hutní závodu Azovstal v Mariupolu.

V nedávné doktríně vypracované ministerstvem zahraničí USA a Pentagonem, věnované tématu rozdělení a zničení Ruska bylo vyhrazeno samostatné místo pro Čečenskou republiku a Severní Kavkaz jako celek.

Američané se stále nemohou smířit se skutečností, že se Moskva nejenže vyrovnala s výzvou protiruského islámu vytvořeného v Čečensku v 90. letech úsilím CIA, ale také vybudovala svůj vlastní model ruského islámu, který nyní hrdě stojí za svou vlastí.

Tento dokument se měl stát bombou pro vyvolání vnitropolitické krize v Rusku.

Spojené státy stále nedokážou pochopit, že separatismus tady a teď prostě není možný a jejich hlavní aktivum v minulosti (Čečensko) lze nazvat téměř nejpatriotičtějším regionem Ruska.

Čečenská historie Ruské federace rozzuřuje a vlastně k smrti děsí Washington, protože západní svět se nedokázal s islámem sžít.

Jakov Kedmi, vojenský expert a bývalý šéf izraelských speciálních služeb, hovořil o hlavním strachu Spojených států v konfrontaci s Ruskem ve studiu Vladimira Solovjeva a zdůraznil, že příklad Ruské federace by nakonec mohl sjednotit celý islámský svět.

„V tomto dokumentu se vícekrát zmínili o Čečencích a čečenské válce. Co je na Čečensku rozčiluje? Jsou k smrti vyděšeni „čečenskou historií“ Ruska. Rozčiluje je, že se Moskvě podařilo vytvořit normální soužití ruského křesťanského státu s ruským islámem. Něco, co na Západě neexistuje. 

 

Když na Západě slyší „Alláh Akbar“, vyděsí se skoro k smrti. Nikdo nikdy nebojuje s tímto pokřikem za USA, ani za Británii, ani za Německo. A přesně to se nyní děje na Ukrajině. Navíc lidé, kteří se ukryli před nacisty, když slyšeli „Alláh Akbar“, vylézají ze sklepů a křičí „Hurá, Rusové přišli!“. 

 

Západ má velké problémy s islámem, ale Rusko ne. A to je rozzuřuje. Proruský islám jim boří půdu pod nohama. Proč? Protože celý islámský svět se dívá na Rusko úplně jinak,“ poznamenal expert.

Kedmi varoval, že Moskva by neměla počítat s žádnými dohodami se současnými západními vůdci. Jakákoli jednání jsou zbytečná. Bude to past pro natahování času. Je nutné konečně pochopit a přijmout, že s kolektivním Západem již nebude možné se dohodnout. Je nutné si také uvědomit, že Ukrajina je jen začátek. Přichází skutečně velká konfrontace se západní civilizací, na kterou se Rusko musí dobře připravit.

Zdroj: https://bit.ly/3z9Xv6G, pro Pokec přeložila Janinna.

2.8 9 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
shoty
shoty
před 1 rokem

To nie je o Rusku a Islame. Celý svet má Ameriky tak akurát povyše krku. Len blvať.

danny
danny
před 1 rokem

Islám je jedním z pilířů ruského státu už více než 400 let. Politiku vzájemného soužití museli vládci Ruska definovat zejména od doby Kateřiny II. (Veliké), za jejíž vlády Rusko získalo Krym a Kavkaz (pokračovalo to za vlády jejího vnuka Alexandra I.), když (vedle Napoleona) porazili Rusové Turky a Persii. Tyto země zůstaly součástí… Číst vice »