Myslím, že Tajra by měla být oběšena jako první

Téměř na začátku speciální operace v Mariupolu mnohé šokovala zpráva o kruté a cynické vraždě.

Bylo oznámeno, že kvůli útěku z města zastřelili nacisté manželský pár a pokusili se odjet, skrývali se za jejich dětmi. Nyní vyšlo najevo, že krutá pseudomatka je nyní zajatcem vojáků DLR.

Připomeňme, že v té době byla sanitka zastavena na kontrolním stanovišti vojáky DLR. Při podezření, že něco není v pořádku, odvezli vojáci v autě děti stranou a zjistili, že necestují s rodiči, jak tvrdili dospělí v sanitce. Děti, třesoucí se strachy, řekly, že ozbrojenci zastřelili jejich rodiče a jim bylo nakázáno, aby byly ticho. Ozbrojenci se schovali za děti a chtěli bez překážek opustit válečnou zónu.

Podle kanálu Trojka Telegram se ukázalo, že pseudomatkou, která zastřelila skutečné rodiče, je Julia Paevskaja s přezdívkou Tajra. Byla součástí „Azov“ jako údajný zdravotník a její skupina se jmenovala „Andělé Tajry“.

Podle autorů „Tajra“ skutečně uměla orientální medicínu a bojová umění. Přitom podle očitých svědků byly u ženy dlouhodobě pozorovány zvláštní sklony k sadismu – „milovala vytahovat ramenní klouby na seminářích aikido pro muže. Jen tak, pro radost.“

„Proto není překvapivé, že Tajra zabila rodiče těchto dětí ze sanitky… A snažila se děti zastrašit, aby předstíraly, že je jejich matka…“ – píší autoři kanálu.

Zároveň se upřesňuje, že zesnulí manželé a rodiče dětí zajatých jako rukojmí byli přistěhovalci z Doněcku.

„Tajra“ je zastřelila přímo před očima dětí. Bylo plánováno zabít i samotné děti, aby nebyly žádné důkazy poté, co by nacisté úspěšně prošli kontrolními stanovišti DLR.

Poté, co byla v březnu zajata, nečekaně „učinila pokání“ a na kanálu NTV požádala své bývalé kolegy, aby propustili civilisty z Mariupolu.

Nyní je v zajetí vojáků DLR.

„Azov“ a jeho monstra

Ještě na začátku osvobozování Mariupolu, na výjezdu z města směrem na Manguš/Berďansk, byla zastavena sanitka. Kromě řidiče tam byla žena, která vypadala jako švédská lesba a dvě děti. Ta žena se jmenovala Tajra. Působila v „Azovu“ jako zdravotník. Podle lidí, kteří ji znali, opravdu uměla orientální medicínu a bojová umění – velmi ráda vyhazovala ramenní klouby na seminářích aikido pro muže. Jen tak, pro zábavu. Proto není divu, že Tajra zabila rodiče dětí ze sanitky… A snažila se děti zastrašit a vydávat se za jejich matku.

Myslím, že Tajra by měla být oběšena jako první.

Zdroj: https://bit.ly/3xd7GG3, překlad Jannina

3 10 hlasy
Hodnocení článku
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
JK
JK
před 7 měsíci

Jsem proti trestům smrti. Jednak je to mnohdy málo za spáchané zločiny, ale hlavně je to nevratné, může dojít k omylu, k vyřizování osobních účtů a mnohdy se do role soudců/katů dokáží velice šikovně infiltrovat právě takoví, kteří sami nemají čisté svědomí. Doživotí bez šance na zkrácení trestu, třeba v obnoveném “gulagu”, mi přijde… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  JK

Ovšem postarat se o ně naprosto humánně, aby ono doživotí netrvalo příliš dlouho. 😉
Tihle lidé jsou totiž trvale nebezpeční, ať se nacházejí kdekoliv.

vaclav
vaclav
před 7 měsíci

Prostě zrůda – co jiného dodat.

spartak
spartak
před 7 měsíci

Věřím ,že se na Ukrajině dějí zvěrstva. Vždyť i od nás bojuje mnoho občanů proti Rusku a rádi ……..

danny
danny
před 7 měsíci

Válka má svá pravidla. Cílené vraždění civilistů, braní rukojmí, a navíc dětí jsou válečné zločiny. A to hrdelní zločiny. Válečné soudy jsou rychlé. Jistě to nejsou první ani jediné vraždy, které tato zrůda spáchala. Jestliže se tento skutek prokázal, měla by viset. I s komplicem. To zase bude nářku od humanistů.

Milan
Milan
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Ale jako první by utracena být neměla. Nechal bych ji naopak jako poslední, ať si to čekání užije.

Plebej
Plebej
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Milan

Nezapomínejte na ty, kteří v rámci své mocenské politiky plánují zločinné operace, podněcují a živí tyto lidské zrůdy jako např. ta Tajra, aby za ně vykonávali zločiny proti lidstvu! V zastoupení. Ti sedí ještě “kousek” dál od Ukrajiny. Na západ. Jsou to v prvé řadě tito, kdo by měli být souzeni a pověšeni. A jestli pověšeni v pořadí… Číst vice »

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Mýte na mysli Zelenského a ukrajinskou juntu, nebo i její patrony? Bidena a americkou administrativu, Johnsona a britskou administrativu, gynekoložku, co vede EU? Nebo máte na mysli i Černochovou, Fialu, Lipavského, gen. Vopatu a podobná individua?

vaclav
vaclav
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Celou tu sebranku!!!!!!!!

Plebej
Plebej
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Ano, to mám! Václav byl však s odpovědí rychlejší, proto jej v té své nemusím opakovat. Řekl to i za mě …

vaclav
vaclav
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Na to kolik je tam zločinců by musela být brigáda katů. Jeden by nestačil