Tomio Okamura: To je už fakt neuvěřitelné!

Předseda poslaneckého klubu vládní KDU-ČSL Marek Výborný dnes v Partii v TV Prima řekl v souvislosti s českým předsednictvím Evropské unii, že na korupční kauze STAN a na destabilizaci Fialovy vlády s tím spojenou má zájem Rusko…

Zatímco bruselské a weshingonské loutky v české Sněmovně tleskaly ukrajinskému vyděrači a náckovi Zelenskému ve stoje, členové hnutí SPD se jako jediní téhle šaškárny neúčastnili a zůstali klidně sedět.

… Už neví, na koho by organizovaný zločin a korupci ve vlastních řadách svedli, píše na facebooku Tomio Okamura.

A komentáře:

  • Ja jsem to viděl, Marek Výborný je normální debil a není v tom sám. Tady aspoň vidíte, co máme ve vládě za neschopné dementy. Za chvíli budou tvrdit že za pád nynější vlády, jestli k tomu dojde, což si ze srdce přeji, může Covid a válka na Ukrajině, jméno Babiš je už ohrané, tak našli novou výmluvu. DEMISE vlády a hned
  • Tak to už by chtělo buď detox od toho, co tam mají od pirátů, nebo psychiatra. Oni už jsou úplně mimo.
  • Za vše můžou dvě osoby. Babiš a Putin. To nevymyslíš!
  • To je normální vývoj. Nejdřív za všechno mohl Kalousek, potom Babiš, pak covid, a nakonec Putin. Melou z posledního.
  • Ještě, že to mají na koho hodit, ovšem tohle už je drobet moc. To rusobijectví už fakt některým zatemňuje mozek.
  • Pan Výborný má v hlavě snad seno!
  • Kdysi za všechno špatný mohli imperialisti ze západu. Hodně brzo se vládní smečka k tomu vrátila , akorát otočila kompas o 180 stupňů.
  • To, co jsem již psal po volbách: podvodem se dostali do vlády a nikdo nemohl očekávat, že se budou chovat slušně a začnou mluvit pravdu.
  • Oni jsou snad všichni placení z Bruselu, tolik špíny a nenávisti vůči Rusku, ale agresor je Ukrajina, NATO a celý prohnilý západ s USA.

Zdroj: fb

3 6 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Já bych toho Putina nepodceňoval. V USA (dle pravdomluvné ČT) ovlivnil volby a zblblí Američané si zvolili imbecila. Je docela dobře možné, že u nás zase s cílem destabilizace dosadil do vlády kriminálníky napojené na organizovaný zločin. Vláďu nepodceňovat.

vaclav
vaclav
před 4 měsíci

No ten hnus jsem sledoval. Opravdu se mi nelíbilo, že pan Okamura se nevyjádřil k nesmyslnému tvrzení ohledně plnění zásobníků (přehnaně drahým plynem) a  nekomentoval to – zásobníky nejsou naše. Takže jsme je naplnili a germáni nebo jiný majitel je rozprodá.

Hokarc
Hokarc
před 5 měsíci

Zastavit vládní emise, může jen její demise ! Udělejme čelem vzad a vydejme se východním směrem, k nám domů, do střední Evropy.

vaclav
vaclav
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

Jenom podotýkám – ANO není řešení !!!!!!

oldo
oldo
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

Přesně,tudíš není ŽÁDNÉ řešení,je hotovo,máme co jsme chtěli!

vachav
vachav
před 5 měsíci

“Česko”: Kocourkovsko vrběticko,ukrajinský panoptikální absurdistán.Gubernie USA a kolonie Německa.Tam jsme se propracovali za 32 let “budování”kapitalismu po hadrovém puči!

JK
JK
před 5 měsíci

To je fakt hrozivé, jaké podřadné figury delegujeme k vedení země. Jak si mám svých spoluobčanů vážit?