Chceme bojovat za západní hodnoty?

Nedávno jsem měl možnost hovořit s kolegou, který se hlásil na poměrně průměrnou pozici ve státní správě v Anglii. Povinná součást přihlášky je také dotazník zvaný Diversity Monitoring (sledování diverzity).

Jedná se o již delší dobu uplatňovaný výplod sociálního inženýrství od woke sociálních inženýrů, jenž nyní kompletně ovládli státní správu v západních zemích. Posuďte sami perličky z tohoto dotazníku:

1. Součástí tohoto dotazníku je otázka na vaše pohlaví. K dispozici je možnost uplatnit vlastní popis (zde se uvádí takové ty věci jako fluid).

2. Další otázka je ohledně vaší sexuální orientace. Možnosti jsou čtyři: heterosexuál, gay či lesba, bisexuál, v poslední máte možnost uplatnit vlastní popis své orientace (asi když máte rádi kočičky).

3. Pak přijde pasáž, kde se velmi detailně ptají na váš etický původ. Zejména pokud a jak jste namixován, úsměvná je možnost Other white background (tedy jiný bílý původ – už jen chybí v popisku přidat upozornění, ať si při této volbě odplivnete). Ještě se také v rámci této sekce ptají na vaše náboženství.

4. Absolutní kádrovací bomba přichází v posledních čtyřech pasážích, kde se v první části ptají na živitele vaší rodiny v době když vám bylo čtrnáct let. Ptají se, co dělal (dělala) a možnosti obsahují: rutinní manuální práci (jako uklízečka, řidič, servírka, a tak dále), práci klerika či obdobné práce, moderní práce (jako učitel, sestra, sociální pracovník), pak jsou kolonky pro elitní či lepší práce (manažeři, advokáti a tak dál). Další otázka navazuje na tuto otázku (něco v duchu, zdali živitel v době kdy vám bylo mezi 11 a 14 byl nezaměstnaný, normální zaměstnanec či samoživitel). Následuje otázka ohledně školy, kterou jste navštěvoval (možnosti jsou něco jako normální státní školy, lepší či elitní soukromé školy, školy mimo Velkou Británii). Poslední otázka je, kde bydlíte (pro určení, zdali je to vyloučená lokalita či nikoli).

Jinými slovy, pokud přijde na onen povinný Diversity Monitoring (sledování diverzity), jedná se pouze o staré dobré kádrování – doslova a do písmene tak, jak jej známe z totáče. Lze se jen domnívat, k čemu jsou tato data použita a jaký mají dopad na vaše přijetí do pozice na kterou se hlásíte – ale očividně, pokud by se nepoužívala, k čemu by se asi sbírala.

Prakticky od počátku války na Ukrajině slýcháme z úst mainstreamových (schválených) politiků, že válka na Ukrajině je i naše válka za západní hodnoty. No prima, já si ještě pamatuji, že se v roce 89 právě PROTI těmto hodnotám bojovalo (či zvonilo, což je vlastně též).

 

Autor: Karel Eichler, zdroj: Zvědavec

5 3 hlasy
Hodnocení článku
13 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 6 měsíci

Nejsme žádný Západ, jsme stát střední Evropy, tak proč bychom měly za jejich hodnoty bojovat. Je třeba udělat čelem vzad a vydat se východním směrem, k nám domů, do středu Evropy.

JK
JK
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

Jsme však kolonií Západu, jejich majetkem. To poněkud omezuje váhu vlastních přání.

maxim
maxim
před 6 měsíci

Zlatí komunisti ….., 40 let (1948-89) se snažili (samozřejmě, že když se kací les parazitických pitomců, tak létají třísky) vymýtit hloupé přesvědčení mnoha parazity zblblých lidí, že “západní hodnoty” parazitického individualismu a sobectví nejsou pro nás, ale pro opice … Pravověrných komunistů v r. 1989 už bylo málo, tak to vzdali bez… Číst vice »

maxim
maxim
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

Zajímavá náhoda, že nějakej Tříska šefoval rozdání nějakejch kuponu na státní majetek, kterými všechno co komunisté s lidmi vybudovali se dostalo přes nějaké fondy do držení převážně západních parazitů …

danny
danny
před 6 měsíci

Tak v Británii zblbli ještě více než ve zbytku tzv. Západní Evropy. V celé EU platí Nařízení EK č. 679/2016 na ochranu osobnosti a osobních dat, známé pod zkratkou GDPR. A tam je výslovně zakázáno se na podobné skutečnosti byť jen zeptat! Pokuty jsou navrhován drastické – 20 – 40 mil. EURO. Firmy musely přepracovat celou… Číst vice »

maxim
maxim
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Blbost, GDPR je vymyšleno jenom pro to, aby velcí parazité nemuseli dávat o sobě informace, pro obyčejné lidi ta šaškárna se souhlasem k shromažďováním údajů o jejich osobě (týká se to převážně jenom rodného čísla) je k smíchu, a jenom vytváří trapnou zbytečnou administrativu …. Jo paraziti si to uměli zařídit, informace o nich (hlavně o jimi… Číst vice »

danny
danny
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

To nemění nic na tom, že je v něm celý blok věnovaný těmto záležitostem. Ostatně i náš zákon 101/2000 sb. o tom podrobně hovoří, další jsou v Zákoníku práce, a dalších. A to včetně Ústavy.

mikkesh
mikkesh
před 6 měsíci

Řekl bych, komunistický kádrovák Halík (dnes belzebub) to vyhodnocování za socíku neměl tak složité. Pro něj kdysi byla nejdůležitější otázka – “Schvalujete vstup vojsk?” Ano – ne. A měl, krom případného udání, fachu za sebou.

Lubez
Lubez
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

No ano. Při pohovoru o udělení bytu jsem dostal nabídku na kandidáta KSČ (to byl předstupeň člena). Moje výmluva že se budu ženit a nastávající je nábožensky založena mě zavřela dveře k vytouženému bytu. Oni totiž na jednoho člena z vedoucích kádru spotřebovali dva dělnické kádry. To byla již druhá podpasovka, první nedoporučení ke studiu,… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

No jó, chyba. Podívejte na generála Pavla. Ten od Jiskřiček, Pionýra, svazáka, Varšavské smlouvy, kandidáta, komunisty, spolupracovníka (tam mu říkali Pávek) až po NATO – skočil po nabídce každé ! S bytem určitě starosti neměl. A teď prý dokonce vzal i nabídku na prezidentství.Snad by tomu vejlupkovi už konečně měl někdo nabídnout, aby šel do… Číst vice »

Georg
Georg
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

Byla to asi Vaše zkušenost, ale praxe byla jiná, na kandidáta tak zv THP bylo třeba, aby byla zachován cca poměr 1:5, tedy 5 kandidátů profesí dělník. Neslyšel jsem, aby byla nabídka něco za něco. Byt jsem dostal a kandidáteem jsem nebyl, samozřejmě nebylo to hned. Nedoporučení ke studiu nebyla žádnou… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Georg

Jde zjevně o nepochopení. Mě bylo jasně řečeno že byt nedostanu, protože potřebují dva nižší kádry na jeden vyšší. A doporučení na studia nemělo s bytem nic společného. Bylo pro mladého cápka opouštějícího základní školu. No ale byl jsem synek osumašedesátníka a to se neodpouštělo. Pouze jsem komentoval dvě události života. Ke komentáři toho… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Georg

To musel být strašný režim, když jste dostal byt ! Ten režim Vám nedemokraticky uzmul tu možnost vzít si hypotéku a zadlužit se na celý život. Vy jste byl ochuzen o tu slast strachovat se, že nebudete moci splácet ? To je mi Vás líto. Krásně to řekla ta mrňavá od Pirátů.… Číst vice »