Jen dny do katastrofy: Zavře Rusko kohoutky? Politici EU se diví: Chceme zabít Putina – a on nám darebák vypne plyn? Zelená sebevražda Západu začala mnohem dřív. Je lidové povstání nevyhnutelné? Hlad i zima odpoví…

MIKE ADAMS sleduje zpoza oceánu patentní šílenství lídrů evropských států, kteří (až na výjimky jako je Maďarsko) zcela podlehli Bruselu a Washingtonu a vedou své národy do neodvratné zkázy

Západní Evropa právě napjatě sleduje svou vlastní sebevraždu. Kvůli údajnému globálnímu oteplování v „ctnostném gestu“ (coby absurdní příklad ostatním národům) zbourala svou infrastrukturu fosilních paliv (a vypíná jaderné elektrárny), aby uklidnila své „zelené“. Nyní země jako Německo, Francie, ale i Spojené království čelí energetické katastrofě. Rusko totiž postupně dále omezuje dodávky zemního plynu. Ten nejdůležitější, plynovod Nord Stream 1, má být odstaven za pár desítek hodin – oficiálně z důvodu „rutinní údržby“.

Mnoho evropských zemí se ovšem obává, že Nord Stream nebude znovu zapnut. Rusko si prý najde záminku, aby udrželo plynovod mimo provoz na delší dobu. To by bylo katastrofální pro země jako Německo, které jsou silně existenčně na ruském plynu při výrobě elektřiny a napájení domácího průmyslu. Už to dochází i korporátním médiím.

Co si to dovoluje, když ho chceme zabít?

“Někteří se obávají, že Kreml by mohl využít plánovaných údržbových prací k definitivnímu uzavření kohoutků,“ hlásí i americká televize CNBC:

„Pokud se do potrubí plyn po údržbě nevrátí, protože prezident Putin bude chtít zasáhnout Evropu, dokud ji to bude nesnesitelně bolet, pak ambiciózní plán naplnit plynové zásobníky do konce léta se zhroutí,“ míní expert Henning Gloystein z Eurasia Group.

Eurasia Group uvedla, že pokud Putin zorganizuje úplné přerušení dodávek plynu nad rámec plánovaného ukončení údržbových prací na plynovodu Nord Stream 1 – což Gloystein popsal jako scénář „maximální ekonomické války“ – Německo pravděpodobně bude nuceno přejít na nejvyšší třetí úroveň svého havarijního plánu pro plynárenství.

Ale proč by Rusko nepřerušilo dodávky energie do Evropy, když táž Evropa posílá na Ukrajinu zbraně, aby zabíjely ruské vojáky? Proč si evropští lídři myslí, že mohou vést ekonomickou a zbrojní válku proti Rusku, ale současně požadují, aby se Rusko vyhnulo vedení odvetné (zatím „jen“) hospodářské války proti Evropě? Pomatená EU jako by říkala: „Zabíjíme tě, Rusko, ale prosíme, prodávej nám svůj plyn, zatímco tě budeme dál zabíjet, protože bez něho to nedokážeme.” Hloupost evropských politiků je už zcela mimo chápání.

Koncem června Putin oznámil úplný zákaz vývozu ruského plynu do „nepřátelských zemí“. Například TheConcul.com.pk k tomu konstatuje:

Tento krok je pro Evropskou unii naprostou katastrofou. V podstatě podepisuje rozsudek smrti pro většinu evropských ekonomik, které by tuto drakonickou odvetnou akci nemusely přežít. Již za pár měsíců bude životní úroveň Evropanů dramaticky nižší, než je dnes. Proto je také nyní ten správný čas, aby všichni Evropané doopravdy zvážili, co přijde, a jak tento dekret ovlivní jejich životy.

Překvapení idioti

Tato krize je samozřejmě způsobena zcela konkrétními lidmi. Vytvořili ji finančně negramotní socialisté, kteří řídili Německo, Francii, Itálii, Velkou Británii a další západoevropské státy. Ve své tupé aroganci se podle not Washingtonu pokusili zničit ruskou ekonomiku, ale skončili tím, že Rusko zbohatlo, zatímco oni destruovali své vlastní hospodářství a dodavatelské řetězce:

Většina ekonomů se shoduje, že zavedením sankcí proti Rusku spáchali evropští lídři hospodářskou sebevraždu. Skrze sankce vyhlásili Rusku totální ekonomickou válku, protože snili o tom, že ruská ekonomika se kvůli evropským sankcím zhroutí. (…) Dosáhli však jen toho, že Evropané budou pravděpodobně hladovět, mrznout a všechny evropské produkty a služby budou zlikvidované nebo pozastavené.

To je ale překvapení! Příčetný rozum by předpokládal, že právě to se stane, když od sebe odstřihnete zemi, která vám poskytuje většinu energie a hnojiv, čímž drží vaše státy nad vodou. Jenže ve své aroganci a tragikomické bojovnosti teď státy ovládané Bruselem zažijí během nadcházející zimy totální hospodářský a sociální kolaps – pokud Rusko energetické toky v odvetě skutečně přeruší.

Za bodem „bez návratu“

Toto vše nepřišlo však zničehonic. Byla to především falešná tvrzení fanatiků „zeleného hnutí“, co dalo Moskvě moc zničit západní státy bez jediného výstřelu. Zelení byli po dlouhé roky bezmyšlenkovitě protežováni „pokrokovými“ vůdci západní Evropy. Dokázali tak zařídit absolutní energetickou zranitelnost svých vlastních zemí. Vladimír Putin má nyní sílu zničit západní Evropu prostým stisknutím jediného tlačítka, jímž uzavře veškerý export z Ruska.

Západoevropské státy jsou totiž již celé roky za bodem, který by umožnil rychlý restart využití uhlí a zemního plynu. Proto budou v nadcházejících letech zažívat katastrofu, i kdyby se rozhodli okamžitě se k uhlí a jaderné energii vrátit.

Přesto bezduší a nepochopitelně krátkozrací vůdci Evropské unie dále umanutě prosazují „zelenou agendu“. Požadují, aby se svět „nějak přeměnil“ na větrnou a solární energii, i když neexistují žádné vlaky poháněné větrem nebo solární traktory, a technologie, které by to umožnily, ještě nejsou vynalezeny. Svět, který se spoléhá pouze na „zelenou“ energii, je světem, který zažívá smrt miliard lidských bytostí, po níž následuje totální ekonomický a sociální rozvrat. Ukázalo se, že to je svět, o který západní Evropa žebrá, a proto se Západ chová jako vyznavač sebevražedného kultu smrti.

Povstání je nevyhnutelné

Dojde-li k uzavření ruských kohoutků s plynem, euro se pravděpodobně během příštích 18 měsíců zhroutí. Právě tak německá ekonomika. Na celém kontinentu začnou chybět i potraviny, takže velká část západní Evropy v roce 2023 bude vypadat jako Srí Lanka dnes. Co však víc: Když stát již nemůže poskytovat potraviny, palivo, dopravu nebo základní bezpečnost, lidové povstání se stává nevyhnutelným. Hladovějící, mrznoucí a zoufalí lidé prostě dělají zoufalé věci.

Nejde však jen o Evropu, respektive Evropskou unii. Totéž čeká i Bidenovy Spojené státy. Jsme prostě svědky sebevraždy celé západní civilizace, pobídnuté idiocií socialismu a zeleného hnutí, jehož myšlenky jsou zakořeněny v klamu a falešné signalizaci údajných ctností.

Tuto zimu by možná mohli spálit své špatné nápady v kamnech na dřevo, aby se zahřáli, … kdyby byla kamna na dřevo stále dostupná kdekoli v Evropě (což nejsou). Miliony Evropanů budou tuto zimu nejspíš mrznout a hladovět, zatímco jejich političtí vůdci místo sebe obviňují Putina. Protože libtardi (liberální bastardi) nejsou schopni se poučit ze svých vlastních špatných rozhodnutí.

Každým dalším krokem jen zdvojnásobují vlastní hloupost a obviňují ze své pomatenosti a neschopnosti někoho jiného. Jenže to lidi – rukojmí zločinců na obou stranách Atlantického oceánu – už brzy přestane zajímat.

Zdroj.

1.6 7 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
danny
danny
před 1 rokem

“Zkušenost je drahá škola. Ale hlupáci se v jiné nic nenaučí.” Benjamin Franklin Masy evropských obyvatel, a zejména těch východoevropských, jsou pořád masírovány tím, že Rusko co chvíli padne. Jen ještě chviličku vydržet. Putin si odvetu nedovolí, protože by bez peněz z EU Rusové pošli hlady. Ostatně Putin si nedovolí už nic, protože… Číst vice »

JK
JK
před 1 rokem

Já moc nerozumím tomu, proč se nepřetržitě šíří spekulace o ruském zastavení dodávek plynu do EU, když se záměrem ukončit odběr plynu z Ruska přišla naopak EU. Evropa zabránila spuštění NS-2, vyhrožovala ukončením odběru, kradla platby a Kanada nyní v rámci sankcí zadržuje návrat servisované turbíny pro NS-1, takže ten nejede na plnou kapacitu.… Číst vice »

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Jenom pro vaši informaci : Strážmistr Jitka Hovniválová, příslušnice BIS, Bezpečnostní informační služby, která má monitoring a případné bonzování těchto stránek na starost, je na dovolené. S Hovniválem je 10 dní na Mallorce. Její agendu v tuto dobu plně přebírá nadstrážmistr Jiří Řiťopich. Buďte, prosím, k tomuto čučkařovi ohleduplní.

spartak
spartak
před 1 rokem

Nevěřím ,že přijde revolta , na to se má náš střed až moc dobře a nasyslené miliony v bankách jsou také brzdou. Fiala předvádí ,co si můžou pravičáci ještě dovolit ,po 30ti letech degenerace ČR.

standa
standa
před 1 rokem

Je neuvěřitelné, že z Ruska ještě vůbec do USA a EU něco jde ! Je to zázrak nebo zrada ?