Lokaj na koberečku

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

Nejprve jedno krátké video:

Pokud jste odkaz přeskočili, pak vězte, že na něm ojrohodnotný byrokrat Guy Verhofstadt sjíždí Fialu jako malého kluka za to, že si dovoluje klást odpor při tvorbě nových ojropravidel, která zruší už tak okleštěná práva veta malým státům. Proč? Protože válka na Ukrajině, vole! Takže než budete číst dál, pusťte si to. Trvá to jen dvě minuty.

Nejlepší není ten bruselský papaláš. Takových tam mají dvanáct do tuctu. Vzpomeňte si na Cohn Bendita, kterak přišel mistrovat Klause ohledně podpisu Lisabonské úmluvy. Nebo se podívejte na libovolné video se strážcem klimatu Timmermansem. Z nich ta arogance prostě teče jak Niagara. Normální stav. Ředitelé zeměkoule rozkazují a stále více připomínají orientální despoty.

Ale podívejte se na blyštivého Péťu. I kdyby nic jiného, tak jeho výraz stojí za to. Najednou to není ten krásně nasvícený a nažehlený premiér, který se vyhřívá v blescích fotoaparátů. Najednou je tam za debila. Sice dostal funkci, ale právě zjistil, co mu ve skutečnosti dali. Právě zjistil, že má jen držet hubu a krok.

Pamatujete, jak furt dokolečka opakovali, že jsme suverénní a nezávislá země? Tak se podívejte, jak to vypadá, když premiér hrdé, suverénní a nezávislé země dostává do držky. Nedostává tavbu od Putina, ani od Lavrova. Nedostává záhul od Si Ting Pinga. Dostává kartáč od přítele a spojence z největších, kterého máme následovat i do horoucích pekel (což se nám brzy vyplní).

Podívejte se na to video, pak běžte na stránky ODS a porovnejte si ten rozdíl. Vidíte dokonalý prototyp lokaje. Před plebsem si hraje na pána a pak tam v Bruseli poklonkuje kdejakému hejhulovi a nechává se od něj úkolovat.

A právě mu to šrotuje v hlavě. Jak to udělat… Když splní zadání, tak bude tady doma ukousán, protože ani mezi pražskými líbodémo nejsou všichni úplně vydlabaní a těžko budete ohlašovat super pokrok v zahraničních vztazích tím, že odevzdáte poslední zbytky suverenity. Když zadání nesplní, tak ho ukoušou ti, kteří ho dosadili.

Není to tak dávno, co nám naši pravdomluvní novináři vysvětlovali, že konečně jsme v Evropě zase slyšet, konečně se nemusíme stydět, konečně máme toho správného premiéra a ještě lepší vládu, která všechno napravila. Až s nimi budete polemizovat, pusťte jim tohle video. Pusťte jim, jak to tam Fiala má v Bruseli doopravdy. Není třeba nic dodávat. Dnešní článek jsem vlastně ani nenapsal já, ale Fialův ksicht.

Mimochodem – všimněte si – Péťa má ještě nějaké instinkty a podle toho, jak ho Verhofstadt jebe, tak se Fiala snaží ze sebe neudělat debila úplně a zřejmě se snaží rozhodování o zrušení práva veta oddálit nebo zahrát do autu. Ale zdá se, že byl protřelým byrokratem prokouknut a dostal takový kouř, že se vzmohl jen na psaní poznámek.

V této chvíli už opozice žádnou volební kampaň nepotřebuje. Stačí jen pouštět dokolečka dokola toto video. Hodí se takřka ke všemu, čím se modroptáci chlubí v placené fejsbůkové kampani. Páni kandidáti na prezidenta, vidíte to? Co potřebujete víc?

Ne, že by nám to nějak pomohlo. Máme tu dostatek voličů, kteří nevidí zlo a neslyší zlo. Dokud nebudou sedět hladoví a zmrzlí, tak prostě nepovolí. Máme tu dostatek voličů, kteří volí srdcem (a nejen mezi líbodémo), takže to dopadne jako obvykle. Ale ta Péťova tvář, když dostává pojeb, to je nejdražšší zadostiučinění v českých dějinách. Bude nás to stát suverenitu, majetky, statky… zimu, mráz a strádání. Tak alespoň tohle máme. Český lokaj na koberečku, jak ho jebou. Péťo, užij si to. Chtěl jsi s pány na led, teď to máš.

Autor Vidlák a.a., zdroj: Vidlákovy kydy

5 5 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Člověk by z něj blil !

shoty
shoty
před 1 rokem

Úprimne povedané, fialovému chujovi nič nebránilo sa postaviť a totálne “zdrbať” nejakého poslanca. Hajzla, ktorý má drzosť hovoriť aj zas tých, ktorí ho nevolili a ktorí ho majú za toho hajzla. Aby sa , chrapúň jeden, uvedomil.

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Dříve, před lety, když chtěla má matka vyjádřit nejhlubší odpor a největší pohrdání, mluvila o fialovém hnusu. Teď přesně vím, co a koho tím myslela. Máme nejhanebnější vládu od konce bolševika v roce 1989 a měli bychom ji svrhnout. Pro formu dodávám, že za pár dní, 30. července, je výročí tzv. Prvé defenestrace z roku 1419. Husiti by… Číst vice »

adam
adam
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Vendol

Na defenestraci nejsou lidi, jinak souhlasím, ten fialový hnus ale těm, kteří jej volil, z celého srdce přeji. Šašci si vybrali dle vlastního gusta. Problém samozřejmě spočívá v tom, že tihle zoufalci jsou schopni nenapravitelně poškodit náš stát…