Vítězové a poražení v plynové válce

Nepřehlédněte článek pana Svatoše, který vkládám do komentáře!

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.

Nepřehlédněte článek pana Svatoše, který vkládám do komentáře!

1.8 5 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
danny
danny
před 2 lety

Kam až může dojít naprostá demence evropských politiků přesahuje meze chápání i méně inteligentního člověka. Ministr hospodářství SRN PROSÍ Kanadu, aby vrátila turbínu Rusku, aby se Putin nemohl vymlouvat a dále zásoboval německé hospodářství plynem. Jinak se zhroutí. Ale až plyn poteče, tak slibuje, že bude nejvíce prosazovat ještě drastičtější sankce, které… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 2 lety

Ještě si dovolím doplnit, na té demonstraci jsem byl od začátku až do konce a žádný tento incident s pouty na ruce a šacováním někoho policajty jsem tam neviděl. Ty ruské vlajky tam byly a byly kolem toho nějaké ty kontroverze s policisty, ale kde vzal Janďourek z Novinek toho s hákovým křížem, to netuším, já jsem… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 2 lety

Využívám komentáře zde, abych informoval o včerejší protivládní demonstraci u Parlamentu. Počet demonstrantů tam jen o něco převyšoval počet policistů. Demonstrantů tam bylo tak 350. Řada policajtů v civilu s kamerami, kteří přijdou 3 m od vás a točí očividně na kameru váš obličej, aby vás zastrašili. Policie tam přivezla auto (s civilní značkou) na rozpoznávání obličejů podle fotky… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 2 lety
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Jediná legální cesta ke svržení této vlády je až v říjnu 2025. Do té doby si s námi vláda může dělat, co bude chtít. Ústavní soud je na její straně, vždyť většina ústavních soudců byla jmenovaná díky senátorům ODS, TOP09, STAN, KDU-ČSL,…Jandourek si taky může lhát podle libosti.

pavlan
pavlan
před 2 lety
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Také jsem čekal, že uvidím někde ten popisovaný hákový kříž. A nikde nic. Ten muž měl na levé paži nějaké hieroglyfy, ale žádnou svastiku. Také mně napadá, že to mohlo být schválně narežírováno pro diskreditaci protestujících. Vlastně článek měl za úkol podprahově naznačit, že ne na Ukrajině, ale v Rusku je fašismus.… Číst vice »

Vendol
Vendol
před 2 lety

Takže jestli tomu dobře rozumím a správně to chápu, tak kvůli dokurvené Ukrajině, na kterou opakovaně posílá vlada Fialových pětizmrdů stovky milionů korun z veřejných zdrojů, bude zanedlouho stát rohlík padesát korun a litr benzínu pětistovku. Jak dlouho si to ještě necháme líbit ?

Primak
Primak
před 2 lety
Odpověď uživateli  MUDr. Ivan David, CSc.

Téma dodávky plynu: píšou dnes na PL o interview (opsané od NZZ) se švýcarským manažerem André Dosé, prezidentem společnosti provozující síť Swissgas, který pláče nad budoucností dodávky plynu do Švýcarska. (Článek v PL zapomněl zmínit, že pan Dosé byl dříve šéfem Swiss – švýcarských státních aerolinek, které byly vytvořeny s bohatou státní pomocí po “krachu švýcarských… Číst vice »

Primak
Primak
před 2 lety
Odpověď uživateli  Primak

U Švýcarů je teď velké rozčarování: připojili se totiž na všechny ty balíčky (6 ks) EU sankcí na Rusko, přestože jsou tak zavilí “neutralisti”. Takové otevřené porušení jejich slavné “neutrality” nebylo dříve nikdy známo (jo, oni to dělali dřív chytřeji – jejich slavné kulomety Oerlikon do letadel se za války… Číst vice »