Demonstrace na Václavském náměstí 3. 9. 2022 – projev Josefa Skály

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ppPO5Txo80I&t=81s

5 4 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Těch projevů tam bylo moc, to organizátoři nezvládli, mohla jich tam být polovina, ale Skála tam určitě mezi mluvící měl patřit. Skála by byl dobrý prezident. Dnes jsem chtěl jít na demonstraci odborářů, už jsem skoro šel, než jsem si všiml na jejich webové stránce, že je to demonstrace jen… Číst vice »

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Pan Skála musel mít coby jeden z posledních řečníků zdá se improvizovaný projev. Protože někteří předřečníci před ním nezapomněli kopnout do levičáctví.
Byl přijat vlažně, ani ten potlesk jemu neodpovídal. Opravdu škoda kolik lidí mělo předsudky. To ale nic nemění na mém názoru na to, že je to čestný a schopný člověk.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Dnes nejsme ve středověku, dnes nepotřebujeme hrad na skále, ale Skálu na Hradě !!!

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

PhDr. Josef SKÁLA, CSc. Kandidát českých vlastenců na Hrad https://www.jakoskala.cz/images/ke-stazeni/petice-josef-skala-50000-podpisu.pdf Všechny údaje je potřeba vyplnit přesně a čitelně. Hůlkovým písmem modrou či černou propisovačkou nebo perem. Názvy nezkracovat a uvést přesně i číslo občanského průkazu či cestovního pasu. Podpis petice potvrzuje souhlas s jejich zpracováním dle zákona GDPR jmenovitě pro daný účel. Vyplněné prosíme zasílat na adresu:… Číst vice »

spartak
spartak
před 1 rokem

Jsem rád ,že pan Skála má možnost připojit komunisty do vlasteneckého hnutí.

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  spartak

Lidi, i ti, kteří na demonstraci hovořili se někteří vůči komunistům vymezovali. Je to škoda, ale pan Skála, i když je můj horký kandidát, kterému dám v prvním kole hlas prostě nestrhne. Opravdu opakuji, škoda.