Sanatorium Praha nám to opět nandalo…

Lidé v Praze se často považují za něco jako českou šlechtu (obzvlášť náplava, tj. “Pražáci” z vesnic, z Brna apod.), ale volí jak kdyby měli neprůhledné klapky na očích. Po všem, co se v posledních letech dělo, tam znova navolili mafii z ODS, šílence z Pirátů apod.

Nikola Bornová
Nikola Bornová

Praha je prostě marná, je to anomálie republiky, a to prakticky ve všech směrech.

Ostatně – ono to není nic tak neobvyklého, že ve velkoměstech volí lidé jak sebevražední lumíci. Když si třeba v Německu, USA nebo Francii srovnáte výsledek jakýchkoli voleb mezi velkoměsty a zbytkem státu, tak to vždy vychází podobně – velkoměsta volí zkorumpované politiky, hospodářskou mafii, masovou migraci, covidovou tyranii, války, genocidu, moderní formy rasismu (maskované jako anti-rasismus), diskriminaci (maskovanou jako anti-diskriminaci), fašismus (maskovaný jako anti-fašismus), proti-lidskou propagandu (maskovanou jako humanismus) apod. Velkoměstské prostředí bohužel narušuje zdravou psychiku – člověk je v něm mnohem víc vykořeněný, ztrácí kontakt s realitou a posilují se v něm sebedestruktivní tendence. Roste počet depresí, promiskuita, závislost na lécích a drogách, chronická nespavost atd.

Škoda, pětidemolice v aktuálních volbách nedostala kop s otočkou jak by zasloužila, ale jen lehký pohlaveček. Díky Praze.

Výsledky voleb v Praze jsou i jasným vzkazem pro naše novodobé gestapo, různé ideologické a protičeské neziskovky atd. – vidíte, že vliv alternativy je ve skutečnosti dost nepodstatný. Máte tu sice nějaká ta procentíčka lidí, kteří šíří informace, které nemáte rádi a odhalují zločiny a podvody národní i nadnárodní mafie…ale jejich vliv je malý. Většina populace prostě bude volit tak, jak jim řekne Jákob na čétéčku a Šídlo na Seznam Zprávách. I kdyby to znamenalo, že jako následek bude těm voličům rozkraden poslední zbyteček jejich majetku a jejich děti budou násilně verbovány do války, kde je dělostřelecké granáty neznámého původu úplně zbytečně roztrhají na krvavé hadry. Většině je to jedno – podstatné je jen to, jestli je “elity” podrbou za ouškem a hodí jim nějakou malou maškrtku.

Vaši lidé, tedy většina, klidně půjdou na pátou injekci šmakulády neznámého složení, i kdyby jim z toho sajrajtu umřela nebo onemocněla polovina příbuzných – stačí jim říct, že to takhle dělají všichni lepší a vzdělaní lidé a oni nadšeně zahýkají a půjdou na další dávku, cestou ještě stihnou hodit další lístek někomu z mafiánských spolků. Kterému? Kterémukoli, je to jedno – stačí jim na billboardech toho správného ukázat za pomoci hesla ala “za Bureše bylo líp” nebo “Zdarma jsme zastropovali ceny energií“.

A nebojte, ani tu falešnou hru na opozici mezi ANO a pětidemolicí neprokouknou. V jejich vnímání světa je naprosto nemožné, že by se spolu dvě “znepřátelené” strany mohly v zákulisí paktovat, krást společně a chechtat se těm debilům dole. Stačí pro ně vložit správný program do televize a do velkých médií a oni vám časem uvěří i to, že válka je mír a otroctví je svoboda.

Takže nás klidně ignorujte. Není třeba nám blokovat účty, mazat weby a posílat nám domů komanda v půl páté ráno a krást nám počítače a mobily. Náš vliv na většinu lidí je minimální. My jsme jen nevzdělaní vidláci z vesnic, je nás jen pár procent v populaci a nic moc neovlivňujeme. Obzvlášť malý efekt má naše snaha na lepší lidi v Praze, tedy na vaši hlavní baštu. Takže si nás opravdu nemusíte všímat. Dál rozkrádejte zemi, připravujte bídu, žeňte nás do války a do následného digitálního otroctví.

A nebojte, vás lepších lidí se ta přicházející apokalypsa samozřejmě nijak nedotkne – hodní sponzoři ze Západu se o vás postarají, tak jako vždy v minulosti. Protože nadnárodní mafie nás přece nikdy nezradila a nikdy nás jako debilní stádo neposílala na jatka.

Díky.

Autorka: Nikola Bornová, zdroj:  Bornova.PUB

5 8 hlasy
Hodnocení článku
13 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Po volbách 2. řádu: Převážná část „mlčící většiny“ hlasovala nohama. Babiš s Okamurou sice vítězi, ale jde spíše o mezihru. Ještě ani neznáme dilemata, která přicházejí. Nejen Itálie a Rusko. Ticho před bouří? Boj začíná
https://protiproud.info/politika/6732-po-volbach-2-radu-prevazna-cast-mlcici-vetsiny-hlasovala-nohama-babis-s-okamurou-sice-vitezi-ale-jde-spise-o-mezihru-jeste-ani-nezname-dilemata-ktera-prichazeji-nejen-italie-a-rusko-ticho-pred-bouri-boj-zacina.htm

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

optimistický pohled na volby:

PŘEMYSL OTAKAR A DVOJCÍSAŘSTVÍ
https://pravyprostor.net/?p=149744

cablik
cablik
před 1 rokem

TADY JE CESTA PRO ČR:

A už jede zděšení: Italové zvolili, jak neměli. Dopady i v Česku
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-uz-jede-zdeseni-Italove-zvolili-jak-nemeli-Dopady-i-v-Cesku-715480

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem

Článek z kterého naskakuje husí kůže jako pralinky. Pravdivé každé slovo a silná obava, co se musí stát, aby se to změnilo. Malé vesničky to mají jednodušší. Kandidují bez politické příslušnosti a lidé si vyberou ty, kteří jim pomáhají a starají se o ně.

Tatran
Tatran
před 1 rokem

Paní Bornová má Pravdu! Já Praze říkám “macecha”. Je to semeništtě nemravnosti, zlodějny, podvodu a všchn neřeští jaké se v civilizaci objevují. Pamatuji si Prahu z poslední spartakiády v roce 1985, kdy Pražáci byli vůči nám vesničanům velmi milí a ochotni poradit. Bylo zde lacino a bezpečno! Člověk se ani v noci nebál jítt ulicemi. Dnes stačí… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Volby měly nízkou účast jako vždy vyhrálo ANO ale posílila i SPD paní autorko nezoufejte ten plný Václavák je i vaše práce a celé alternativy. O Pražácích nemá cenu mluvit třeba v Řeporyjích opět zvítězil tlustý vlasovec s přehledem.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Toto je nesmysl, to je stará ohraná písnička, že za všechno zlo v této republice že mohou lidí přistěhovaní do Prahy, naopak, ti tupci, co v Praze volí STAN, TOP 09 a ODS jsou hlavně rodilí Pražáci, to je ta část lidu pražského, která postrádá jakékoliv morální kvality. Vždyť už i Jan Žižka odhadl… Číst vice »

SunTzu
SunTzu
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Bohužel, ŽIŽKA Prahu nesrovnal se zemí. Ale jinak, odkud do Prahy přilezl Hřib ??,
Gazdík, předtím Hlubuček….Blbů je po téhle zasmrádlé kotlině hodně, koncentrují se v Praze, bohužel pro nás naplavené Pražáky co volí vlastenecké strany.

JK
JK
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Mám s pražskou náplavou podobné zkušenosti, jako autorka. Chudáci, často studující, makající po nocích v barech, bydlící po pěti ve sdíleném pronajatém bytě, živící se salátem s rohlíkem, ale politicky uvědomělí jako Hřib s Pekarovou dohromady. Nevím jak je to možné, ale skutečně nejčastěji z Moravy, pak severní Čechy a další Slováci. Samozřejmě nelze absolutně paušalizovat, existují i výjimky.… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Správně řečeno. Krom klasické, v psychologii popsané, stádovitosti velkých aglomerací, rozhodnou velcí pražáci, co se včera přistěhovali. Sice dají sotva na nájem, či hypotéku, ale jisto jistě se nechtějí zařadit mezi staré a nevzdělané, jak jim den co den vtloukají do makovic blbové a buzíci z médií. No a děti takovýchto “pražáků” poslouchajíc tatínka, co se… Číst vice »

Mira
Mira
před 1 rokem

Volby vyhráli nevoliči. Nepřišlo jich 54 procent. Jsou spokojeni, nepotřebují volit a tím nepotřebují demokracii. Podle většiny bychom tedy mohli zrušit volby. Vládnout by mohli komentátoři z ČT a Seznamu. Stejně podle sebe a mnoha lidí vědí všechno nejlépe.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Mira

Tihle lidé čekají, že jejich boj vybojuje někdo jiný, že kůži na trh ponesou ti další. On zatím pojede na dovolenou do Chorvatska, zašopuje 3x týdně v nějakém hypersupermarketu v honbě za slevami, udělá si grilovačku a na fotbale si zařve a udělá brajgl. Na náměstí a do ulic dostane tyto ovčany jen případný úspěch… Číst vice »

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Mira

Přesně tak! Lidi sedí doma na zadku, takže vyhrávají ti, kteří ze strachu o koryta volit jdou i s široširým příbuzenstvem a kamarádíčky!