Zprávy z války, na Ukrajině vyhlášen den smutku

Naše vláda místo plynu nakupuje zbraně a posílá je do míst konfliktů. Eskaluje napětí, umocňuje válku. A to vše za potlesku našich presstitutů a zblblých občanů. Děkujeme, odejděte.

Záporoží

Dnes 1. 9. 2022 se speciální síly Ukrajinské armády pokusily převzít kontrolu nad Záporožskou atomovou elektrárnou. Načasování operace souviselo s cestou inspektorů Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE). Cílem operace zřejmě bylo převzetí kontroly a přivítání inspektorů MAAE v ukrajinské elektrárně pod ukrajinskou kontrolou, čili zneužití novinářů a mezinárodních odborníků ve vývoji války i za cenu ohrožení jejich životů v přímém přenosu. Nyní, když se operace nezdařila a výsadek byl rozprášen, bude pro Ukrajinskou armádu o něco složitější elektrárnu ostřelovat tak, jako tomu bylo dosud. Každopádně choré zelené mozky hazardují s životy všech Evropanů, neboť fanaticky ničí lidské životy, hlava nehlava, radiace neradiace. Černobyl Ukrajincům a Evropě zřejmě nestačil, nám přeživším se stýská po radioaktivním mraku a dešti.

Cherson

Výsledkem ofenzívy Ukrajinských sil na jihu směrem na Cherson je zatím především masakr v řadách ozbrojených složek Ukrajiny. 2. září byl v Zakarpatí vyhlášen Den smutku za zemřelé vojáky 128. brigády padlé v této ofenzívě.
Budou se sloužit bohoslužby po celém regionu.

Závěr

Jedním z pilířů naší obchodní a humanistické politiky byla zásada neposílat zbraně do míst konfliktů. Tuto zásadu naše dnešní vláda mávnutím kouzelného proutku zrušila. (Vzpomeňme i na postoje guru dnešních vládců, Václava Havla, kterak se z humánních důvodů zasadil o zastavení výroby tanků v ZŤS Martin a tím likvidaci jednoho z největších strojírenských podniků na Slovensku)Drabova

Církev u nás i na Ukrajině slouží bohoslužby. No, to je pěkné. Možná by bylo ještě hezčí, kdyby křesťanské církve navázaly na politiku Ježíšovu a usilovaly o mír a nikoliv zbrojení. Kdyby se alespoň nesměle ohradily proti neuvěřitelnému zneužívání náboženských symbolů. Kdyby církev pravoslavná i katolická vyzvaly k bojkotu dodávek zbraní a vyzvaly mladé muže, aby se války nezúčastnili. Válčí proti sobě země s křestansko-židovskými kořeny, to je přece skandál! A jak se zdá, trápí to papeže, ale v našich českých kostelích vyvěšují vedle Ježíšova oltáře vlajky Ukrajiny.

Asi byl Ježíš Ukrajinec, v žádném případě Rus. Asi Bohu záleží na hranicích Ukrajiny, jaký papaláš bude vládnout na Krymu, ale na životech mladých Ukrajinců a Rusů mu nezáleží. V božích očích má jistě přednost vláda Ukrajinců z Kyjeva nad stovky kilometrů vzdáleném Krymem většinově obývaném Rusy před lidskými životy padlých a zmrzačených na obou stranách. Bohu nejde o život, ale o to, kam až dosáhne ukrajinská moc z Kyjeva. V Čechách se proto křesťané rádi uskrovní, protože méně plynu, méně tepla, dražší energie umožní výrobu a nákup zbraní. A to se vyplatí. Tak někomu, ostatně jako vždy, určitě.

Trvám na tom, že naše vláda je vládou zločinnou v pravém slova smyslu. Vládou činící zlo. Ten, kdo podporuje válku a zbrojení místo míru a odzbrojení, je zločinec proti lidstvu. Nevidí ty mrtvé a zmrzačené chlapce na ruské i ukrajinské straně? Nechápou dar života a zločin, který je o život připravuje? Život syna žádný metál nemůže nahradit. Měli by se podívat na fotografie padlých na obou stranách a představit si to utrpení bližních. To jsou již takoví psychopati, že to nedokážou? Opěvují zbraně, jako by to byly spásonosné hračky na úrovni dudlíku. Jenže tyto zbraně zabíjejí a ničí lidské životy. To jsou lidé z naší Fialovy vlády slepí? O Evropě a USA nemluvě. Stačí se podívat na jejich vůdce a netřeba je ani poslouchat, aby člověk viděl, že patří spíše do ústavu, a ne do čela země. Hazardují i s použitím, a to už chtěným nebo nechtěným, jaderných zbraní, hazardují s bezpečností jaderné elektrárny, hazardují s životem lidstva na této Zemi. Mír se šíří mírem a válka válkou. Mír se šíří jednáním, válka zbraněmi. Naše vláda místo plynu nakupuje zbraně a posílá je do míst konfliktů. Eskaluje napětí, umocňuje válku. A to vše za potlesku našich presstitutů a zblblých občanů. Děkujeme, odejděte.

 

 

Související články:

Autor: Pavel Letko, zdroj: e-Republika

5 3 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Odevzdejte klíče a předejte pracoviště, budete odejiti !!!

JK
JK
před 1 rokem

Je nejvyšší čas abych skoncoval s vaším vysedáváním na tomto místě, které jste zneuctili vaším pohrdáním všeho ctnostného a poskvrnili vaším praktikováním každé neřesti. Jste sebranka a nepřátelé každé dobré vlády. Jste banda nájemných lumpů a svoji zemi byste prodali za kus žvance stejně jako Jidáš zradil svého Boha za pár drobných. Existuje aspoň… Číst vice »

danny
danny
před 1 rokem
Odpověď uživateli  JK

Oliver Cromwell když rozehnal parlament a začal vládnout jako lord protektor

Rob
Rob
před 1 rokem

Neděkujme. VYŽEŇME JE !

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Naprosto mne vytáčí představa, že kvůli Ukrajině, která mi je totálně buřt a mám pro ni pouze slova pohrdání, tady u nás snad budeme v zimě sedět v mrazu a o hladu. Více než polovinu volných peněz, které jsou k dispozici, Fialova vláda zkurvysynů poslala na účty ukrajinských nacistů, ale nám Čechům jedna nejmenovaná hanebná svině doporučuje… Číst vice »

danny
danny
před 1 rokem

Co se úlohy církve (jedno jakého vyznání) týče, stačí si přečíst Osudy dobrého vojáka Švejka, kde píše o tom, že kaplani obou stran se modlili za vítězství těch, kterých chleba jedli a svolávali Boží hněv na ty druhé a dávali vojákům falešně přísahat že na zemi, na vodě, ve vzduchu… A píše o vrchním polním… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  danny

Četl jsem Švejka vícekrát ale to se dělo i, v 2 sv papež náckům požehnal na masakrování lidí a po válce pomohli utéct válečným zločincům. Jinak co dělá tahle vláda ta slouží skopčákům a ti slouží Američanům tak to prostě je.

spartak
spartak
před 1 rokem

Ukrajina je mezníkem ,proto ta zuřivost fašistů i z EU.