Západ začal diverzní válku proti Rusku?

Diverzní válka, rozvinutá západními speciálními službami, postupně narůstá: nejprve vražda Darji Duginové, potom odstřelení potrubí plynovodů Severní proud 1 a Severní proud 2, nyní diverze na Krymském mostu. Co dál? Samozřejmě, humorného je na těchto událostech málo. Ale bude zajímavé, jak Západ podá tu poslední událost? Skutečně oznámí, že i Krymský most si Rusko vyhodilo do vzduchu samo?

O tom, že všechny výše uvedené události jsou inspirovány západními speciálními službami, není pochyb. Vykonavatelem může být kdokoliv. Organizátoři jsou však vidět podle rukopisu. Údery jsou zasazovány na pro Rusko velmi citlivá místa. Přičemž se všechno provádí bez ohledu na následky. A diverze se co do dosahu jakoby prováděly vzestupně. Jednoznačně první roli na tom všem hrají zvláštní služby USA a Británie. Je nesporné, že jejich působení tímto směrem bude pokračovat.

Mimochodem, všechno, co se stalo, zcela zapadá do koncepce Pentagonu o válkách v budoucnu, kdy se hlavní břemeno přenáší na zvláštní služby a skupiny speciálního určení, schopné utajeně provádět přípravu diverzí a zasazovat neočekávané údery na nejcitlivější články a strategicky důležité objekty nepřítele a paralyzovat tak jeho ekonomiku, týl a schopnost odporu.

Je jednoznačné, že Rusko bude muset převádět činnost proti diverzím na válečné koleje a ve značné míře zvyšovat její efektivitu.

Alexandr Šarkovský

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

https://argumenti.ru/army/2022/10/793070?utm_referrer=mirtesen.ru&utm_campaign=transit&utm_source=mirtesen&utm_medium=news&from=mirtesen

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
14 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
eFPe
eFPe
před 1 rokem

Vládní nicotnost. Ale Hydra v podobě mediální smrště se činí a to velice. Bez možnosti obhajoby, bez možnosti protinázoru, nebo diskuze se veřejně odsuzují snahy rusů o odražení zesilujících útoků na to, co tvoří Rusko Ruskem. Každá civilní oběť která zemře v důsledku vojenských akcí je důsledně použita k očerňování. Pamatujete snad na to, že… Číst vice »

JK
JK
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Pokud člověk používá mozek, tak je naopak s podivem, že natolik masivnímu útoku na infrastrukturu po celé Ukrajině, padlo za oběť pouze asi 10 lidí. Nevím jestli to bylo plánováním nebo náhodou, ale vzhledem k počtu cílů je to až neuvěřitelné. Takové počty obětí bývají i při jediném útoku Ukrajinců na Doněck. Ale celé to mediální… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Ne jenom Západ, ale i naše vládní nicotnost !

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Setkání se stálými členy Rady bezpečnosti (RF) Hlava státu se prostřednictvím videokonference operativně sešla se stálými členy Rady bezpečnosti. 10. října 202213:00 Petrohrad http://kremlin.ru/events/president/news/69568 “Pokud budou pokusy o teroristické útoky na našem území pokračovat, reakce Ruska budou tvrdé a svým rozsahem budou odpovídat míře hrozeb ze strany Ruské federace. O tom by nikdo neměl… Číst vice »

Primak
Primak
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

Aby nebylo omylu (jako se stalo u mně): ta Rada Bezpečnosti je rada Ruska, ne OSN …

Primak
Primak
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Primak

^A říká se tam ještě: Ale nejen to: speciální služby Ukrajiny již provedly tři teroristické akce proti ruské JE Kursk, které opakovaně podkopávaly vedení vysokého napětí elektrárny. V důsledku třetího takového teroristického útoku byly poškozeny tři takové linky najednou. Přijatými opatřeními byly škody co nejdříve odstraněny a nedošlo k žádným vážným následkům. Na… Číst vice »

standa
standa
před 1 rokem

Ukrajina = NATO začala s diverzí. To se neskončí dobře, RF sundává rukavice a červené čáry se nebudou kreslit, ale přichází doba tvrdé odvety a konec šetření západní Ukrajiny. Ukrajinci pocítí to co dělali Rusům na Donbasu po celých 8 let. Proč neustále nasírají Rusko ? Měli hodně času na urovnání, ale poslouchají USA… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Tato diverzní válka je vedena proti Evropě a proti nám, mě tato vláda sebrala na přání USA 3 miliony Kč z účtu Sberbanky, oni mi sebrali 5,5 mil. Kč a z toho mi 2,5 mil. Kč pojišťovna vrátila a na ty 2,5 mi teď nasadila vláda inflaci 17,5%, tak jak to mám chápat? Když se… Číst vice »

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Jste statečný člověk a držím Vám palce!

JK
JK
před 1 rokem

Takže Rusové se rozhoupali k akci. Snad už to konečně dotáhnou k nějakým výsledkům a hlavně k míru. Ukrajinská média píší o nejméně čtyřech explozích v centru Kyjeva. V oblasti Vladimirské ulice, kam dopadla jedna ze střel, stojí budova Služba bezpečnosti Ukrajiny, informují o tom ukrajinská média. Podle ukrajinských médií v řadě měst dochází k výpadkům proudu. Aktuálně je bez… Číst vice »

standa
standa
před 1 rokem

Podceňování soupeře se nevyplácí. USA a RF spolu bojují o jiný světový řád. USA prohrají, protože už dávno byly odsouzeny k tomu stát se obyčejným státem a roli vedoucího státu světa přebere ČLR spolu s RF. Proč ? Anglosasové bezohledně ničí planetu a jejich další pokračování v ničení vede přímo k zániku civilizace. Toho jsme přímými svědky. Kdyby… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Tak tajné služby nemohou položit celý stát ale Rusko jestli nedobije Ukrajinu tak takovéhle problémy budou mít neustále. Nojo Rusko si samo zničilo most a samo odstřelovalo elektrárnu ve svém držení to jsou bláboly.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  tomaskova

Na Aeronetu se leccos povídá…