Litoměřický seminář v Roudnici 2022: vystoupení slovenského poslance a místopředsedy strany SMER Ĺuboše Blahy (video 29:25)9

Na již tradičním semináři, který se původně konal ve Vratimově, později v Litoměřicích a nyní v Roudnici nad Labem vystoupil slovenský poslanec za stranu SMER a její místopředseda Ľuboš Blaha. Svým osobitým spontánním projevem shrnul poslední rok ve slovenské politice, koloniální závislost na USA, nastupující fašistické manýry současné slovenské vlády a prezidentky republiky. Apeloval na sjednocení levicových a vlasteneckých sil na Slovensku i v Česku v období vleklé sociální a morální krize, do které obě země vstupují…

Václav Dvořák
Václav Dvořák

Nová republika děkuje za finanční dary, které posíláte na účet 2300 736 297 / 2010

5 5 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vaclav
vaclav
před 10 měsíci

Naprosto souhlasím s většinou diskutujících.Ale je my jen my můžeme tuto vlastizzrádnou vládu svrhou a její představitele ne poslat do kriminalu ale na nucené práce a  některé dokonce na šibenici.

vaclav
vaclav
před 10 měsíci

Vte, jsem přesvědčen o tom, že tato vláda vše zvládne: sledoval jse mnoho fantastických filmů o budoucnosti země. A tam jsem našel to co je naším nebezpečním a co je naši spásom. No přeci americké filmy. Tam je to jsně definováno Amerika zvítězí.
A kdo tomu nevěří je kazisvět.

Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Jako vždy skvělý, Luboš Blaha, na příkladu Slovenska dobře vysvětlil, jak se nemá chovat prezident. Zvolme si prezidenta, ne antiprezidenta !

Plebej
Plebej
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

Znáte však některého důstojného kandidáta pro funkci presidenta?
A je takový vůbec v dohledu 5-10 let?
Na mysli ovšem nemám nějakou tuctovou loutku pro výkon “funkce” p-residenta. Těch se již i pro bezprostředně příští volbu vyrojilo víc jak těch včel v květnu.
Jak rád bych mu dal svůj hlas! Leč zatím marnost sama …

Lubez
Lubez
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Bohužel skutečnost dní dnešních.
Marionety kam se člověk podívá.

vaclav
vaclav
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

Víte mnoho lidí spoléhá na Boha. Ale i v takové hlopoučké nápovědě se říká, Pomoz si sám a potom ti i bůh pomúže.

Lubez
Lubez
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

Máte pravdu