Gratulace našim médiím k jejich vítězství v prezidentské volbě

Ano, protože je to především výhra těchto tzv. mainstreamových médií (jiná u nás prakticky nejsou k mání), a je to zároveň též triumf jejich dlouhého a neúnavného usilování získat si na svou stranu duši národa. Měla zmíněná média ten cíl před očima v roce 2013, kdy v prezidentském duelu Zeman-Schwarzenberg dala všechny síly a prostředky do podpory kandidáta pražské kavárny Schwarzenberga – a neuspěla, a pak v roce 2018, kdy se v souboji Zemana s dalším představitelem pražské kavárny Drahošem pokoušela o totéž – a neuspěla podruhé.

Zdravý úsudek našich lidí tehdy ještě slavně triumfoval nad materiální silou všech českých televizí, všeho rozhlasu a téměř všeho našeho tisku, odolal vábení spolčených mediálních sirén, slibujícím jim ráj na zemi, když se podvolí a přijmou za prezidenta spíš než Čecha světoobčana a všeevropana, a tudíž člověka, který půjde na ruku všem přepisovatelům české a evropské historie, šířícím např. výklad, že 2. světovou válku zavinila nikoli rozpínavost Hitlerova Německa a Mnichovská dohoda, ale pakt Ribbentrop – Stalin. Že nikoli Češi, ale Němci trpěli v sudetském pohraničí či, jak jsem se dověděl z pátečního vysílání ČT 24, že Češi zavinili protižidovský holokaust téměř ve stejné míře jako Němci. Že je pro nás osudově nezbytné zbrojit a zbrojit a zbraně hlavně v USA nakupovat, protože vojenskoprůmyslový komplex USA, před jehož rozpínavostí a pronikáním do státní správy tak důrazně varoval už v roce 1961 někdejší americký prezident a hrdina 2. světové války generál Eisenhower, musí dále růst a bytnět, protože si to Svoboda, Svět a Demokracie vyžadují. A kdo pohlíží na věc jinak, je podezřelý z rusofilství i z pohrdání zájmem českého národa a z tohoto úhlu je na něj třeba pohlížet.

Ve skutečnosti je pravda na opačném konci tohoto výkladu, ale jak známo, kapka po kapce a dlouhý čas vyhloubí i v kameni důlek. U nás trval tento čas téměř deset let, deset jsme si tedy i pod všeobjímajícím a nejmohutnějším tlakem médií udrželi zdravý rozum – a pro mě je jak tato neskutečná výdrž, tak i oněch téměř dva a půl milionu lidí, kteří v uplynulém půlvíkendu volili jinak, než je mainstream tlačil a agitoval, zárukou toho, že zdaleka není u nás ještě vše ztraceno. A že snad i na našich ulicích si přece jen jednou zatančíme.

4.3 7 hlasy
Hodnocení článku
35 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Zeman je přeci jenom jiná váha. Také v první volbě postavit proti němu Khodla, chlapce od narození stiženého lehkou idiocií (tuto diagnozu se podařilo přejmenovat na knížecí noblesa) to byl přeci jenom úlet negramotných, vypitých havloidů. Po druhé nasadili proti Zemanovi zhruba stejného trotla jako měl nyní před sebou Babiš. Rozdíl dle… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem mikkesh
SunTzu
SunTzu
před 1 rokem

Diskutující by si měli všimnout, že článek je hlavně o neblahém působení korporátně+ fašistických médií – mainstreamu – které tak podporovaly PP – kdo je vlastní, oligarchové Lukačevič, Bakala, Křetínský a navíc presstitucká zpravodajská ČT a ČRo. Vláda navíc těmto médiím nasype dalších 100 milionů ! A to, že se tu Orwellovsky” jede – přepisování… Číst vice »

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem

naděje umírá poslední, jak se praví, ale dokud budou dorůstat zblblí voliči s nosy zabořenými do mobilu a ti s rozumem v hlavě umírat, nic se nezmění. Tady je pole neorané, které by se mělo začít orat a osívat.