Rozsáhlé přípravy na mobilizaci Čechů a Slováků pokračují

Foto: Vrchní velitel nacistické ukrajinské armády generál Valerij Zalužnyj , Rusky nazývaný “řezník” , na návštěvě u 4. brigády rychlého nasazení Armády České republiky. Že by si už v únoru loňského roku zvykali na nového velitele?

Česká republika může mobilizovat. Nenápadně – Češi začínají pár tisíci dobrovolníků, které armáda vycvičí a nechá v záloze. Prohlédla jsem si analyticky strukturu zaměření budoucích branců. Je z ní víceméně jasné, že strukturálně jdou Češi cvičit lidi, které armáda bude potřebovat ke koordinování velké mobilizace. A když si uvědomíte fakt, že Česko je členem východního křídla (B9) a spadají pouze pod velení NATO, pak je nepochybné, že na rozsáhlou a následně celkovou mobilizaci se připravují všechny východoevropské státy, tedy i ČR.

Toto je přesná pointa toho, co píši už od začátku Speciální operace na Ukrajině: do války s Ruskem budou nakonec poslány teroristickou aliancí NATO všechny východoevropské státy, které jsou v područí USA. Lidé tomu nechtějí věřit, ale symptomy dění už od začátku naznačují, že tomu tak bude.Mnoho Slováků a celkově Východoevropanů to neřeší. Naivně si myslí, že se dokáží takové mobilizaci vyhnout. Rozebírala jsem toto téma analyticky už v minulosti a ujišťuji Vás, že se jí vyhnout nedá. Do války proti Rusku Vás naženou téměř všechny.Druhá, velmi početná skupina jsou ti, kdo si myslí, že to prostě odmítnou. Ujišťuji vás, že to je ještě větší blud, než ten předtím. Zapomínáte na to, že vaši mobilizaci budou koordinovat ukrajinští generálové, protože vy, zmobilizovaní budete posíláni hlavně na Ukrajinu. A tomu, kdo odmítne, jednoduše prostřelí nohy. Přesně tak se to dělá na Ukrajině dodnes.Zapomínáte na to, kdo je např. gen Zalužnij. To je ukrajinský generál, který přímo spadá pod americké velení. Je to nejbrutálnější ukrajinský generál, který má velitelsky na svědomí zavraždění právě těch Ukrajinců, kteří odmítli bojovat.Gen. Zalužnij bude velit i mobilizovaným Čechům a Slovákům a když jednou naše vlády nařídí mobilizaci, tak se válce proti Rusům nevyhnete, protože Zalužnij, mimochodem, teprve před pár dny prohlásil, že je povinen zavraždit každého ukrajinského nepřítele, ne jen Rusy. Je to hlaně odkaz pro nás, proruské Lidi, žijící v zemích B9. To o nás, Zalužnij mluví. Nechá zavraždit každého z nás, kdo si dovolí být proruský.Popravdě, toto jsou ty důvody, pro které nám, Slovákům přestávám rozumět. Řekněte mi prosím, jak můžete nechat své politiky, byť jen zčásti ospravedlňovat Ukrajinu a Ukrajince. Jak můžete dobrovolně nechat např. Chmelára psát, že fašismus na Ukrajině vlastně neexistuje. Nebo, jak můžete nechat své politiky, aby v tichosti tolerovali dění na Ukrajině. …

Už to prosím pochopte. Dnes s myšlenkou, že budete posíláni na Ukrajinu bojovat proti ruské armádě, kalkulují na Slovensku všichni politici. Úplně všichni.

Zdroj: Zvědavec (redakčně kráceno)

1.2.2022: generál Valerij Zalužný , ruskou stranou označovaný jako “řezník” , vrchní  velitel Ukrajinských ozbrojených sil, dostává z rukou náměstka ministryně národní obrany Černochové (ODS) Daniela Blažkovce (StaN) dar – přes 4000 dělostřeleckých nábojů určených k masakrování “neposlušných” občanů východní Ukrajiny. Později k nim dostal ještě houfnice, tanky atd. atd.

Poznámka redakce Nové republiky: 

Tento text, i když se bude mnohým zdát přehnaný,  je varováním, kam až nás mohou dnešní protektorátní vlády ČR a SR dostat. Ne průběhu energetické krize a na “opatřeních” Fialova vláda prokázala, že jí na blahu národa vůbec nezáleží. Její prioritou je sloužit zahraničním zájmům. Vyzbrojováním a finanční podporou nacistického režimu na Ukrajině nás dnešní vládnoucí gang vtahuje do války, ožebračuje národ a vystavuje ho riziku fyzického vyhlazení v jaderné válce.  -vd-

Chcete-li podpořit Novou republiku, přispějte na účet 

2300 736 297 / 2010

4.6 9 hlasy
Hodnocení článku
18 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Vlastimil
Vlastimil
před 1 rokem

Bohužel přesně to si 60 % Čechů přeje a dalo tím Fialově vládě neoddiskutovatelný mandát. Můžeme zde nad tím kroutit hlavou a ťukat se na čelo, ale to je tak všechno.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Doufám, že přijde doba, ve které, naší současné vládě, nebude před spravedlností, žádná skrýš bezpečná !

heriot
heriot
před 1 rokem

Osobně v mobilizaci nevěřím a považuji to za nesmysl. Koho by asi chtěli mobilizovat ? Mámánky s iPhony ? Co by jim asi byli platní….
Na válčení mají USA bojechtivé Poláky. Náš úkol bude jinde – krmit, vyzbrojovat, léčit, dodávat, opravovat atd.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Pojďme sundat tuto vládu, jedna demonstrace musí stíhat druhou demonstraci, zatím se nás tam scházelo před Úřadem vlády tak 5. Na protestu před soudem, když soudili Tušla a Čermáka, tak jsme tam byli tři. Takže narovnat ohnutá záda a hr na ně.