Svědectví generálů: armáda, kde Pavel studoval, plně podléhala Moskvě. Do 30.6.1991. A GRU? (video

Na četné žádosti reprízujeme reportáž o Petr Pavlovi z prosince 2022. Nové pokračování už brzy. Sledujte YouTube Aby bylo jasno!

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Na četné žádosti reprízujeme reportáž o Petr Pavlovi z prosince 2022. Nové pokračování už brzy. Sledujte YouTube Aby bylo jasno! Víte, že generál Pavel studoval celý zpravodajský kurs pod přímým velením z Moskvy? Víte, že na zpravodajské správě, kde studoval, se získávaly informace nelegální cestou, a že byla provázána se sovětskou vojenskou rozvědkou GRU? A víte, že toto všechno skončilo až roce 1991, kdy Petr Pavel končil svá studia? Co myslíte? Byl komunistickým zpravodajcem, což odmítá, nebo se stal demokratickým zpravodajcem, jak o sobě prohlašuje? Pojďme na to.

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

3 2 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Pavel je tak neskutečně blízko splnění svého snu (stát se prezidentem) a nějací bídáci by mu to chtěli překazit? To se jim nepodaří. GRU….https://knihy.abz.cz/prodej/akvarium-broz

Prodost
Prodost
před 1 rokem

Žoldák, jak má být. Podle vizáže (tupý výraz duševní prázdnoty) a přepečlivá péče o ní, před zrcadlem každé ráno aspoň půl hodiny. Hodnotím jej jako“ DOBŘE VYBRANÉHO KANDIDÁTA“. Teď mnohé zdejší komentátory ovšem nepotěším. On totiž vlastně nezradil. Plynule pokračuje jako žoldák. Ochotně slouží marxistům z druhé strany, tedy tzv. neomarxistům a očekává další rozkazy. A tito… Číst vice »

Prodost
Prodost
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Prodost

Pokračování: Mimochodem vzpomeňte si, jak se komunistický ministr průmyslu a obchodu (jméno neuvádím) stal (jistě v rámci dekomunizace) ředitelem General Motors pro východní Evropu. Přátelé, všechno je podvod, manipulace a divadlo Z JEDNÉ AUTORSKÉ DÍLNY. Omlouvám se všem, kteří netuší, proč takový komentář