Z debaty na FB

Mischel Juliet

Všude teď čtu, jaká je Pavel komunistická sv*ně. Prosím vás přátelé, to skutečně zdaleka není to nejhorší. Podstatně horší je, jaké zájmy zastupuje a prosazuje nyní. Generál Pavel je téměř čítankový reprezentant lobby amerického hlubokého státu! Tedy zástupce jednoho z nejvlivnějších, nejmocnějších, nejdravějších a nejzločinnějších lobby na světě! A toto lobby východní Evropu vnímá a bere pouze jako svoji kolonii, jako potenciální bojiště potenciální války s Ruskem, kterou už HODNĚ dlouho plánují. Dobýt, obsadit, vykrást, kolonizovat – to je jejich jediný plán! A mrzí mě, že 60 % voličů je s tímto souhlasných a dokonce vstřícných, neboť tento jejich mocenský projekt je naše absolutní zkáza! Volba generála Pavla je pro naší zemi krajně nebezpečná! A už veřejně avizují, že po jejich vítězství přijde cituji “klid a řád!” Rozumějme ostrá cenzura a represe vůči těm, kterým se JEJICH řád nebude líbit! To je typické pro každou diktaturu, pro každý totalitní režim.

5 8 hlasy
Hodnocení článku
24 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

To tady každý měl před 50 lety připravený dopis doma na ÚV KSČ, že v žádném případě nesouhlasí s tím, aby Husák by prezidentem, když je v KSČ, akorát ho tenkrát,sakra jaká smůla, tak nějak pozapomněl poslat a teď ho konečně našel a tak ho posílá.

cablik
cablik
před 1 rokem

„Po volbách si to s venkovem vyřídím!“ Z Prahy teče, co raději nečíst
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Po-volbach-si-to-s-venkovem-vyridim-Z-Prahy-tece-co-radeji-necist-726254

cablik
cablik
před 1 rokem

Vše je jasné i s podrobnostmi víme pro koho bude sloužit nečeká nás další tři roky nic dobrého pokud ty volby vyhraje. Všichni co se jim to nelíbí by měli jít k volbám a hodit to Babišovi.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

No ale Bašta asi nechce, abychom to hodili Babišovi. Že prý Babiš chce taky válku a miluje NATO. Máme prý zůstat doma. Je to prašť jako uhoď, nic strašného se nestane, když se Pavel stane prezidentem, protože Babiš je úplně to samé.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Co chce pan Bašta nebo SPD je mě ukradené lampasák je horší jako nestraník můžu volit rozumem.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Petr Hampl: Babiš musí udělat velmi riskantní krok. Když neuspěje, zničí ho to. A Pavel vyhraje o milion hlasů
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Petr-Hampl-Babis-musi-udelat-velmi-riskantni-krok-Kdyz-neuspeje-znici-ho-to-A-Pavel-vyhraje-o-milion-hlasu-726268

heriot
heriot
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Bašta jen prokazuje, že to byl nastrčený kůň havlistů. Podvod od SPD v přímém přenose.
V podstatě výzvou nevolit podporuje Pavla, protože asi všichni víme, že Babiše může spasit jen velká mobilizace voličů.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Samozřejmě dám hlas ve 2. kole Babišovi, nicméně nedělejme si žádné iluze. Aby zvrátil situaci, musel by Babiš dostat ke 2. kolu tak nejméně o 10 procent voličů navíc, kteří by pro něj hlasovali. Jako Zeman před 5 lety. Navíc jako Zeman drtivě vítězit v diskuzích. Na tohle ovšem Babiš nemá (aspoň si to… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

dost pochybuji, že budeme mít zahrádky a chalupy

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vaclav

Ale houby mít v létě určitě budeme. I když občas rostou málo. 🙂

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Za mě jsou větší svině katolíci, protože ti upalovali nepodvolené jako čarodějnice, a kdyby měli dnes tu sílu, tak by nás upalovali znovu.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Ano, tenhle náš statečný generál s tváří neohroženého gen.Custera, který chce být velitelem České kavalerie, byl před lety rudochem. Vol Petra nebo Pavla (teda Andreje) vyjde na stejno. Ani po více jak 30 letech to bez starých struktur nejde. Prostě rozumní, inteligentní, slušní lide v této době došli. Budem muset přežít náš Litle… Číst vice »