“Zásadně nevěřte generálovi, který potřebuje k převzetí moci volby”

Jaroslav Štefec
Jaroslav Štefec

Doputoval ke mně zajímavý fór: „Zásadně nevěřte generálovi, který potřebuje k převzetí moci volby. To by se ani v Africe, ani v Jižní Americe nikdy stát nemohlo!”, píše na facebooku Jaroslav Štefec.

Je smutným faktem, že jako by to dost možná nebylo považováno za vtip ve výše uvedených částech světa, není to vtipem ani v případě středoevropské ČR. Důvod? Už jsem to tady jednou zmiňoval – aktuálně žijeme uprostřed sice plíživého, ale naprosto reálného státního převratu, který má završit definitivní přeměnu naší země ve vojensko-politickou kolonii USA a ekonomickou kolonii Německa.

Volba zprofanovaného a snadno ovladatelného generála, bývalého příslušníka nechvalně známé VKR, vojenské verze STB, a člena KSČ, ochotného na povel svých “pastevců” kdykoliv převléci kabát, tento převrat definitivně završí.
 
Ať bůh dál zůstává s touto krajinou …

Zdroj: První zprávy

5 5 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
skeptik
skeptik
před 1 rokem

Čas ukáže, kostky jsou vrženy. Buď zvítězí Rusko nebo kolektivní fašistický Západ.
V druhém případě máme po svobodě!

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Pan Dvořák zdola má bohužel pravdu. “Návrat k normálu pak bude těžký”. Slouha se osvědčil a slouhou bude dál. Z toho plyne, že i když si lidé vynutí pád vlády, třeba po daňových vylomeninách přerostlých dětí od Pirátů, Slouha Pavel bude pojistkou pro primitivní nýmandy jako je Stanjura, Langšádlová, blbka na Obraně, pincásek na Zahraničí… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Také to říkám. Co nestihl Havel, to dorazí Pavel. Bohužel.

Ten, kdo volí Pavla
tančí na svém hrobě.
A tak, jako za Havla
ty jim, oni sobě.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem

Pinochet nebo junta se mohou dostat k vládě i prostřednictvím parlamentních voleb. Stačí mít na své straně média, zblblé občany, chabou a zbabělou opozici a oligarchy, kteří volby zacvakají. Návrat k normálu pak bude těžký.  

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Je třeba si přiznat smutnou realitu-ten americkej “generál” se dostane téměř jistě k moci prostřednictvím většiny přiblblých pražáčků.Přesně tak v podstatě dostali nahoru sudeťáka Fialu a spol.

Georg
Georg
před 1 rokem

Jen bych doplnil p.Štefce v roce 2015 vydala Ilona Švihlíková knížku s přiléhavým názvem : “Jak jsme se stali kolonií”. Takže pokud to půjde takto dál, ono dovršení z ekonomických důvodů nebude až tak náročné, co tady ještě zbyde. Po případném “krachu”, zkoupí zahraniční kapitál, co se mu bude hodit, zbytek zkrachuje. Cesta je… Číst vice »

Rob
Rob
před 1 rokem

Nechtěli jste komunistu, budete mít KOMUNISTU !

Jinak je až dojemné, jak lidé nemohou přijít na jméno Fialové protilidové totalitní vládě, přičemž horlivě podporují jejich pokřiveného kandidáta. Neuvěřitelné !

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Rob

Ano to mě také velice zklamalo že jsou Češi tak hloupí asi ještě padají málo na hubu ale k volbám jdeme a hodíme to Babišovi také nechceme lampasáka.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

FIALA JE ASI SNÍLEK
https://pravyprostor.net/?p=155058