Zvítězí v prezidentských volbách v ČR generál Pávek Čaputa?

Ivan Štubňa
Ivan Štubňa
Na začátek je třeba říci, že Pávek (krycí jméno) dosahoval během vojenského studia výborných výsledků. Do komunistické strany vstoupil tento perspektivní kádr v roce 1985 a v prosinci 1989 stranickou knížku zahodil. Byla mu překážkou při budování jeho další vojenské kariéry. Bývalý komunista se rychle přeorientoval v nových podmínkách ze socialistického vojenského rozvědčíka na prozápadního vojenského špiona.Absolvoval kurz na anglické Královské akademii obranných studií na King’s College London, kde vystudoval mezinárodní vztahy. Samozřejmě, že neušel pozornosti anglických špionážních služeb a ani CIA. Byl náčelníkem generálního štábu Armády ČR. S pomocí svých řídících orgánů se postupně vypracoval do nejvyšších struktur zločinecké aliance NATO.

Po odchodu Pávky do vojenského důchodu špionážní služby Západu hledaly pro něj další využití. Bylo by přece jen škoda nevyužít jeho prozápadní servilitu a pomoci mu získat takové místo v politice ČR, které bude zárukou plnění prozápadních úkolů. Nutno podotknout, že prozápadní cíle nejsou cíli občanů ČR ani SR.

Zatímco našimi cíli jsou mír a prosperita ve prospěch občanů ČR a SR, západními cíli je zneužívání politiků k jejich ovládání zemí ve prospěch Západu bez ohledu na naše zájmy.

Pávek se tedy začal postupně prosazovat za pomoci svých tutorů a mecenášů v politice až po jeho kandidaturu na prezidentský úřad.Slovenské štvavé médiu SME uvedlo jeho vyjádření:  “Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat. Ne voják.“

Tři krátké věty, přičemž každá jeho věta je lež.

Zvyšující se militarizace východních nárazníkových států techniky i vojska je přímým důkazem, že USA začínají plnit svůj plán vtažení Evropy do války s Ruskem. Prvními oběťmi mají být pobaltské a slovanské státy nárazníkové zóny. Případná Pávkova funkce prezidenta bude zárukou, že Česko do války vtaženo bude!!!Pávek není diplomat. Je voják sloužící Západu a NATO zrazující zájmy České republiky.

SME dále píše:

„V roce 2015 se stal předsedou vojenského výboru NATO, k čemuž potřebuje nejpřísnější bezpečnostní prověrku a odebrání členských států včetně Spojených států či Velké Británie“.

Toto vyjádření je pravdivé. NATO však bezpečnostní prověrky tohoto typu dává jen zverbovaným špionům pokud jde o občany tzv. východních zemí. Je to prostě pojistka jejich loajálnosti.

Pávek má v kampani širokou podporu negativních českých korporátních mainstreamových médií, placených ze zahraničí, různých lobbistických skupin schovaných v nadacích, jejichž cílem je masivně útočit na vědomí lidí s cílem jejich manipulace a dosažení prozápadního požadovaného výsledku.

V České republice Pávkovi dělají mediální servis hlavně štvavá média SME a Deník N. Tento servis uvedená česká a slovenská média dělají opravdu nevybíraným způsobem neboť na jedné straně propagují zaprodance Pávka a na druhé straně se snaží pošpinit jeho protikandidáta A. Babiše.

DeníkN v článku „Co víme o Babišovi a StB: podílel se na zločinech a jak to bylo se soudy“? Píše:

„V zachovaných spisech Státní bezpečnosti figuruje Andrej Babiš jako agent pod jménem Bureš. Agent byl tajný spolupracovník StB, který plnil úkoly při odhalování, rozpracovávání a dokumentování protistátní trestné činnosti a úkoly, které měly této trestné činnosti zabránit“.

V první řadě je třeba uvést, že není potvrzeno, zda Babiš byl nebo nebyl agentem. Ústav paměti národa SR (ÚPN) tvrdí, že byl. ÚPN je politický orgán současné moci, který má za úkol pronásledování všech nepohodlných osob, ke kterým má spisy z období socialismu. Přesnější název této organizace by měl být Ústav ztráty paměti národa, protože nezkoumá celé období například předválečné období nebo období po roce 1989.

Kromě toho vůbec nejde o nestranný a objektivní Ústav, protože dokumenty, které má k dispozici komentuje vždy tak, aby byly v souladu se současnou politickou orientací. Ústav není soud a nepřísluší mu komentovat rozporuplné dokumenty nebo ohýbat zkoumání materiálů podle vůle současných mocných.

ÚPN není důvěryhodná organizace. Nezkoumá například dokumenty, které byly skartovány, ale zmínka o nich se nachází v jiných dokumentech. Jedná se o skartované dokumenty převážně z prosince 1989, ve kterých byly vedeny osoby připravující se na převzetí moci. Jejich zdravotní prohlídky zdravotní způsobilosti probíhaly již v létě 1989.

Veřejnost by také zajímaly dokumenty v tzv. Mečiarova archivu nebo dokumenty odcizené z tzv. Tisovy vily. Nebo dodnes utajované dokumenty v tvz. Fondu Z. Tento fond byl vytvořen s cílem utajení dokumentů vedených na nové politické špičky od prezidenta, přes vládu a parlament až na nižší regionální struktury včetně nových stranických představitelů. Dal jej vytvořit bývalý ministr obrany Sacher a jsou v něm vedeni agenti StB, kteří převzali žezlo moci po roce 1989.

V materiálech ÚPN se tak nacházejí jen třetí třídy. Ty „exkluzivní“ byly z archivů vybrakovány, skartovány nebo uloženy do Fondu Z. Část z nich se nachází v trezorech některých politiků. Bylo by zajímavé zjistit, které spisy vlastnil Havel a Charta 77. A kde se v současnosti nacházejí.

Vraťme se však k Babišovi. Vůbec není důležité zda někdo byl veden ve spisech StB nebo nebyl. Každá tajná služba využívá v každém režimu síť svých spolupracovníků. Podstatné je to, jaké úkoly dotyčný plnil a zda byly v souladu s politikou státu. Nová moc po roce 1989 nezpochybnila režim před rokem 1989, a proto byl právně legitimní.

Výše uvedené vyjádření DeníkuN by bylo možné na současné poměry aktualizovat následovně:

„Agent je tajný spolupracovník SIS, který plní úkoly při odhalování, rozpracovávání a dokumentování protistátní trestné činnosti a úkoly, které měly této trestné činnosti zabránit“ (ve slovenských poměrech).

Čili i dnes se tajná služba těmito úkoly zabývá a není na tom nic zvláštního.

Důležité je, aby si Češi uvědomili, co jim hrozí. Prezident je hlavním velitelem ozbrojených sil. V případě zvolení Petra Pavla není pochyb, že Pavel bude služebníkem zločinců z NATO a USA s hrozbou vtažení Česka do války proti Rusku.

Babiš nebude sluhem Západu. Dá se očekávat jeho vyvážená politika ve prospěch Česka. Česká veřejnost při volbách prezidenta by si měla všímat možného předpokládaného přínosu nového prezidenta pro rozvoj státu. Babiš je čitelný a ani útoky plánované na jeho diskreditaci nevyšly. V kauze „Čepí hnízdo“ nebyl prokázán žádný trestný čin a Babiš byl osvobozen z obvinění. Lze od něj očekávat, že bude v úřadu hájit české zájmy.

Od Pávka Čaputu se to očekávat nedá. Co má Petr Pavel společného s americkou guvernérkou státu Slovensko Čaputovou?

  • Pracují pro cizí moc;
  • Jsou předpokladem plnění úkolů Západu. Nehájí zájmy vlastních zemí;
  • Jsou bezpečnostním rizikem vlasti;
  • Jsou schopni vehnat vlast do války s Ruskem a plnit zločinecké úkoly NATO;
  • Z vlastních občanů jsou schopni učinit rukojmí cizích mocností;

Více na:

 

Z města SNP Ivan Štubňa, zdroj: Zvědavec

 

 
5 5 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Pokud to dá tak se máme na co „těšit” přečtěte si branný zákon 18 až 60 let včetně ženských…..

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Dá to skoro určitě. Do války by měli jít lidé od 18 do 60 let, ale ani děti a lidi nad 60 nebudou mít pokoj. Budou muset kopat zákopy, ve zbrojovkách při 16 hodinové pracovní době vyrábět granáty atd. A možná se i branný zákon změní, do války budou muset chodit lidé od 12… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 1 rokem

To by byla “katastrofa” kdyby ami technika úpravy voleb zklamala