Jacques Guillemain: Je to hekatomba. Biden, Macron, Scholz, von der Leyen a všichni lokajové Ameriky mají ruce rudé od ukrajinské krve

257 000 zabitých ukrajinských vojáků, všichni zemřeli pro Ameriku! Tohle je hekatomba (velká krvavá oběť, pozn.red.), která je o to tragičtější, že se jí dalo předejít.

„Hlavní velitel ozbrojených sil Ukrajiny Valerij Zalužnyj tajně informoval Američany o smrti 257 000  vojáků ukrajinské armády. O tajemství se s námi podělil bývalý poradce Pentagonu plukovník Douglas McGregor. Když byl Zalužnyj ve Spojených státech, setkal se s ministrem obrany Lloydem Austinem a generálem Milleym. Tajně jim řekl, že Ukrajina od začátku konfliktu ztratila 257 000 lidí”. https://t.me/boriskarpovblog/6240

Biden, Macron, Scholz, von der Leyenová a všichni lokajové Ameriky mají ruce rudé od ukrajinské krve.

Ne, není to řezník a krvežíznivý šílenec Putin, není to Putin válečný zločinec. Skutečnými viníky této tragédie jsou západní vůdci, kteří od roku 1990 udělali vše pro přípravu agrese proti Rusku:

– V roce 1991 po rozpadu Varšavské smlouvy Američané odmítli zlikvidovat NATO, čímž se Aliance rozšířila z 16 na 32 členů

– Už 30 let jsou proti jakémukoli sbližování mezi Ruskem a EU

– V roce 2014 CIA svrhla proruskou vládu v Kyjevě a nahradila ji mafiánským režimem řízeným Washingtonem, kterému se odvažují říkat „demokracie“

– Kyjev, podporovaný NATO, už osm let vede válku proti Donbasu a odmítá plnit Minské dohody.

Ukrajinský lid je tedy vykrvácen, protože Paříž a Berlín zradily své podpisy pod tímto dokumentem a podřídily se vůli Američanů, kteří nenávidí Rusy a nikdy nepřijali konec studené války.

Kdo je tedy od roku 1990 agresorem?

Není se čím chlubit, pane Macrone. Zatáhl jste Francii do této války bez konzultace s parlamentem nebo francouzským lidem prostřednictvím referenda.

Jsou to francouzská děla, která zabíjejí ruské vojáky a civilisty na Donbasu, přičemž ani jeden ruský granát nezasáhl francouzské území.

Děláte z Francie nepřítele Ruska, samostatného účastníka nepřátelských akcí, protože cvičíte ukrajinské vojáky v zacházení s našimi zbraněmi, které rozsévají smrt v řadách ruské armády.

A jste hrdý na to, že se myslíte, že hájíte právo. Ale postavit se za své právo by bylo prosazení Minských dohod, nikoli útok na Rusko, které je přátelskou zemí.

Dehonestujete Francii a její lid, zrazujete gaullistickou myšlenku. Rusko není náš nepřítel a tato válka není naše. Vaší jedinou povinností, vaší jedinou povinností!, bylo prosadit Minské dohody, nikoli je podkopat zbabělým podřízením se Washingtonu.

De Gaulle by nikdy neměl tak ubohý postoj vůči ruskému lidu, který nás nikdy nenapadl. Je to vaše chyba, že se Francie postavila na stranu nejzkorumpovanější země planety. Miliardy darované Ukrajině se nekontrolovatelně vypařují, dodané zbraně se přeprodávají na darknetu a vy si dál hrajete na Ramba tím, že chcete do Kyjeva dodávat stíhačky.

Co ale udělá starý Mirage 2000 proti letounům Su-57 nebo MiG-35? Trochu vážnosti! Tady už nejde o bombardování několika pick-upů džihádistů v Sahelu, ale o konfrontaci s nejlepšími současnými bojovými letadly.

Vraťte se na zem, pane Macrone! Vaší vinou umírají vojáci a civilisté, i když nám nikdy nijak neublížili.  Naopak Rusové chtěli být našimi přáteli a obchodními partnery. Jak jste mohl zničit přátelské vazby, které generál de Gaulle udržoval i na vrcholu studené války, když věděl, jaký je rozdíl mezi sovětským režimem a tímto velkým ruským lidem, který nás zachránil před nacismem za cenu 26 milionů mrtvých?

Je třeba připomenout, že ztráty Rudé armády představují 53 % celkových známých vojenských ztrát v Evropě, ztráty Německa – 31 %, ztráty Spojeného království – 1,8 %, ztráty Francie – 1,4 % a ztráty americké armády – 1,3 % . … Kdo tedy vyhrál válku? Kdo porazil nacismus? 

Rozhodně ne Amerika, která svou hollywoodskou propagandou ukradla vítězství Rusům.

Tato zástupná válka, kterou Evropa vede proti Rusku, zůstane navždy nesmazatelnou skvrnou na našich vztazích s tímto velkým slovanským lidem. Rusové – a já jim rozumím – nikdy nezapomenou. Naši piloti z Normandie-Niemen bojovali skvěle po boku ruských pilotů, ale vy jste se raději rozhodl demontovat historii Francie.

Naši takzvaní anglosaští přátelé a spojenci, které chválíte, nám vrazili kudlu do zad tím, že nám ukradli zakázku na australskou ponorku a vás nenapadne nic lepšího, než se před Bidenem a jeho klikou poklonit. Jaká podlost! Ale vy si ani neuvědomujete své nedostatky. Způsobujete naší zemi neslýchané škody a vedete ji do propasti.

Všechny války jsou tragédie, kterým se dalo předejít. Ale tento konflikt je obzvláště odporný, protože to byl Biden, kdo o tom rozhodl a vede ho daleko od své vlastní země, krvácí ukrajinský lid, obětovaný na oltář samotných amerických zájmů. Jediné slovo od Bidena a už nezemře jediný ukrajinský nebo ruský voják, už ani jeden civilista nezaplatí cenu za americké válečné šílenství.

Každý ví, že Spojené státy jsou válečnou, arogantní a dominantní zemí, která mimo své území vedla desítky válek a revolucí. Od své nezávislosti v roce 1776 je tento národ v míru jen 26 let.

Zadejte do Googlu „Americké válečné zločiny“ a budete rychle osvíceni. Všechny zločiny jsou spáchané mimo území Spojených států, skutečného ráje, kde lidé vidí válku pouze na svých televizních obrazovkách, daleko od utrpení, které zažívali Vietnamci, Iráčané, Afghánci a dnes Ukrajinci. Zde je shrnutí. Když Rusové způsobí tři vedlejší oběti mezi civilním obyvatelstvem, Američané pod svými bombami zlikvidují tisíce žen a dětí. https://www.wsws.org/fr/articles/2022/03/14/pers-m14.html

257 000 zabitých za jeden rok války je hrozným krveprolitím pro ukrajinský lid, smetený ve zmatku, pohlcen násilím mafiánského a zkorumpovaného režimu, vedeného Spojenými státy. To představuje 700 zabitých vojáků denně.

Generál Surovikin oznámil 600 zabitých denně na ukrajinské straně. Na ruské straně, včetně separatistických sil, Čečenců a jednotek Wagnera, by se ztráty měly pohybovat kolem 30 000 zabitých vojáků, k nimž je třeba připočítat zraněné na obou stranách.

Narativ NATO zjevně obrací čísla – je to Putin, kdo používá své vojáky jako potravu pro děla. Ale postupně, kousek po kousku se ukazuje pravda, protože lži a omerta nevyhrávají.

Během několika posledních týdnů kolovalo několik zpráv o úmrtí od 100 000 do 400 000 Ukrajinců. Jedná se tedy o naprosto věrohodný střední údaj, který se dnes odhaluje. Kyjevský režim je v tak hrozné situaci, že mobilizuje mladé lidi ve věku 16 až 18 let, aby nahradil ztráty. Kdy dojde k mobilizaci žen? Žoldáci NATO převlečení za Ukrajince už nestačí. Ukrajina mizí, protože se tak rozhodl Biden a jeho nohsledi.

Už jsem to říkal. Poměr sil mezi dělostřeleckými silami je 1 ku 8 nebo 10 ve prospěch Rusů. Proto není divu, že v této poziční válce kolem Maginotovy linie, tedy v dělostřelecké válce, jsou ztráty úměrné počtu vystřelených granátů. Když Ukrajinci vystřelí 5 000 střel, Rusové vystřelí 50 000 střel denně.

Ale když posloucháte Zelenského a naše stratégy v televizi, je to ruská armáda, která dostává 10x méně střel na hlavu, která má 10x více mrtvých. Těžko najít něco nekonzistentnějšího… a groteskního.

Prý se blíží ruská ofenzíva. Kéž by to ukončilo tuto zničující válku, kterou si Spojené státy přejí.

Je samozřejmé, že Rusové zvítězí, protože vedou existenční boj, protože mají podporu nezápadního světa a protože budou bojovat až do poslední chvíle, aby zajistili svou budoucí bezpečnost a zachránili svou civilizaci před tragickou morální dekadencí Západu.

Donbas, který mohl zůstat ukrajinský, ale autonomní, se definitivně stal ruským. Ukrajina bude rozdělena a přijde o své nejbohatší regiony. Své mrtvé bude počítat na statisíce a s pomocí Západu se obnoví.

Rusko z této války vzejde silnější než kdy jindy a bude stále nezávislejší ve všech oblastech. Navždy pochopí, jakou cenu má slovo lidí ze Západu: absolutně žádnou!

Putin, který se stane absolutním vítězem nad NATO, vystoupí v aureole svého vítězství před novými národy, které nepřestává podporovat. Moskva se může stát centrem multipolárního světa zítřka.

Spojené státy, ponížené již mnohokrát, postupně ztratí svou hegemonii spolu s hegemonií dolaru. A podle mého skromného názoru, pokud se rozhodnou zaútočit na Čínu, aby zachránili Tchaj-wan, bude to urychlený konec amerického impéria.

Pokud jde o Francii, již zruinovanou, oslabenou vzestupem komunitarismu, shrbenou, která zcela zapomněla, že byla velkou zemí, tak ta právě zjistila, že již nemá armádu schopnou vést válku.

Postupně bude vytlačena z Afriky a ekonomicky se stane poraženým v této válce, která jí není vlastní.  Dobré výsledky, pane Macrone!

Právě sem nás NATO, EU a naše západní „hodnoty“ dovedou: k zaručenému kolapsu národa. Napravit to může jen nový de Gaulle, ale čas se krátí. Připomenu, že nás Gérard Collomb varoval před nevyhnutelným střetem našich komunit…

 

Autor: Jacques Guillemain,  zdroj: Ripost laïque https://bit.ly/3DSoqW4, pro Pokec24 přeložila Janinna

 

5 3 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Fiala se Zelenským u jednoho stolu? No, ano, vždyť, jak se říká, hňup k hňupovi sedá a sobě rovného hledá. Také bych nepotřeboval vidět tuhle scenérii.

cablik
cablik
před 1 rokem

Velice dobrý článek je dobře že i na západě jsou slušní lidé co napíší pravdu. Bohužel ve Francii to nevypadá dobře to je to nefunkční multi kulti.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

I kdyby si s tím hejhulou a “naším” Zemským škůdcem, kvůli hanbě už nesedli doma za stůl ani vlastní děti.Oni se ti evropští slouhové slouhové ještě předhání. V servilnosti samozřejmě.

vachav
vachav
před 1 rokem

Hrůzné skutečnosti.Kapitalismu jde pouze o jedno-zisk-many ,many. Na tom je postaven již stovky let.Je třeba doufat,že se splní slova p.Grebeníčka:KAPITALISMUS DOJEDE NA NENAŽRANOST A NENASYTNOST.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Toto je popsaná hrůza co se děje na Ukrajině. Troubovití absolventi West Pointu v praxi vidí, že honění koz a pastevců, s Tuaregem bimbajícím se na hrbu velblouda, nebo “špičkově” vyzbrojeného mudžahedína v pikapu, prostě všechno co je byli schopní naučit není ve válce použitelné. Natož potom ve válce s Rusem. Ale nevadí, mrtví jsou… Číst vice »