Více odvahy, nebo rozumu a reality?

Nepochybně nejsilnější parketou příštího prezidenta ČR Petra Pavla bude další zatahování země do ukrajinského válečného konfliktu mezi RF a NATO, viz jeho výroky poskytnuté těsně po svém zvolení světovým médiím.

Miroslav Kavij
Miroslav Kavij

Zatímco pro francouzskou agenturu AFP řekl, že spojenci by měli při podpoře Ukrajiny projevit více odvahy a navrhuje proto, aby Západ Kyjevu poslal veškeré dostupné zbraně kromě jaderného arzenálu, v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Deutsche Welle náš prezidentský generál sdělil, že země Severoatlantické aliance by měly vážně uvažovat o vyslání stíhaček na Ukrajinu.

Co na tom, že zástupci Pentagonu zákonodárcům Výboru pro ozbrojené služby americké Sněmovny reprezentantů sdělili, že získat zpátky Krym se Ukrajině brzy nepodaří, Petr Pavel nic jiného než porážku ruských vojsk nepřipustí !

Velmi brzy vzaly za své sliby Petra Pavla , že bude usilovat o spojování národa a nikoli jej rozdělovat, jak to dělal (podle něj) končící prezident Miloš Zeman. Dalším zatahováním ČR a jeho občanů do války na Ukrajině (ani jiných konfliktů pod hlavičkou NATO) svůj příslib splní jen stěží.

Co tak nechat se inspirovat europoslancem Miroslavem Radačovským, který ve svém vystoupení 2.února 2023 v Bruselu říká :

„V súvislosti so summitom EÚ – Ukrajina mám jednu pragmatickú otázku: Všetci sme presvedčení , že spolu s USA porazíme Rusko. A máme aj alternatívu B ? A čo keď to Rusko neporazíme?

 

Zatiaľ sa to nikomu v histórií nepodarilo. Ako Slovák a Slovan sa chcem opýtať naších západoeurópskych priateľov: Vaši otcovia a starí otcovia v boji proti Rusku počas 2. svetovej vojny zavraždili okolo 20 miliónov Slovanov, Rusov, Bielorusov, Ukrajincov, Srbov a jako bonus ešte 6 miliónov nevinných Židov.

 

Koľko predpokladáte, že bude zabitých Ukrajincov a Rusov, kým sa táto vojna skonči? Ale vám je to asi jedno, vy to jednoducho máte v génoch. Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou slovanskou krvou udusíte. Rokujme o zastavení bojov. Rokujme o mieri. A výhovory – to Hitler, to Putin, to Napoleon neplatia. Keď to neurobíme, vystrieľame sa tu všetci ako zajace.”

https://www.youtube.com/watch?v=GcTN2pPVR3k

Vzhledem k překročení času na vystoupení zde nemohlo ještě zaznít

„Američanom sa nepodarilo poraziť Vietnamcov, Afgancov, Kórejcov, zničiť Kubu, a v Sýrii a Líbyi narobili len zbytočný zmätok. Prečo si myslíte, že porazia Rusov?“

Od generála Petra Pavla, kterého podle amerických not dlouhodobě „řídí“ bývalý diplomat Petr Kolář, se těžko podobných slov dočkáme. Vždyť by to bylo zpochybnění naší zahraniční politiky prosazování linie a světových mocenských zájmů NATO. Přitom vystoupení z tohoto zločineckého paktu je prvním předpokladem pro obnovení suverenity naší České republiky!

převzato

5 5 hlasy
Hodnocení článku
17 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
spartak
spartak
před 1 rokem

Pavel dokazuje ,že i politická příslušnost((i komunistická) neurčuje stabilitu republiky. Něco jako morálka se postupně vytrácela a v roce 1989 byl hlavní zlom.Dnes platí heslo ODS urvat co se dá .

ne68
ne68
před 1 rokem

No, dobře, ale co tedy předpokládáte, kdyby Rusko zvítězilo? Co by podle vašich názorů bylo za 2, 5, nebo 10let?

Plebej
Plebej
před 1 rokem
Odpověď uživateli  ne68

Jak kdyby ..? To přece není věcí hypotetického předpokladu, ale jistota. 🙂
A poté budou položeny základy pro multipolární svět. Jinými slovy, hegemonie Západu řízeného z USA se stane minulostí, která by ale neměla být zapomenuta. Jako memento pro příští generace.

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  ne68

Máte dojem že vše je pouze USA?
Asi žijeme jiný svět.
Já tuhle nadutou bedovzdělanci propagovanou politiku nechci.
Kdo nezná svoji historii neví že někam patří. Rus zná své dějiny a objeti.
Hnus každého školství.

Georg
Georg
před 1 rokem

Bylo napsáno v diskuzi : “Především je Pavel blb. Odvahu nemá a rozum už vůbec ne.” Já to takto nevidím, zejména, že je to blb. Rozum určitě má o odvaze bych v tomto případě nemluvil, říká názory, že kriticky myslící člověk by odvahou nazval to, kdyby na př. ve své budoucí funkci řekl, že nad… Číst vice »

Plebej
Plebej
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

v souvislosti s tou kreaturou nemůže být o moudrosti ani řeč!!
Vlastně nemůže být řeč o žádné vlastnosti, kterou by se jinak vyznačovala kultivovaná osobnost.
Budoucí p-resident P.P. je nikoliv chytrý, ale vychytralý, přičinlivý kariérista bez zábran, co se vyzná.
Jinak jste to napsal bezvadně.

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Samozřejmě-chytrý,oportunistický kariérista a schopný-všeho-a právě v tom je nebezpečný.Takže pozor na něj-žádný blb.Klasický výplod kapitalismu.Takovéto typy ve svých dílech často zmiňoval K.Čapek.

cablik
cablik
před 1 rokem

Štěstí 2030: Nic nebudeš vlastnit! Tichý globální převrat v režii WEF. Desatero nástrojů přicházející totality. Čipy v těle i v oblečení, implantované mobily. Překalibrování svobody slova. Správné kádry v místních vládách to zařídí
https://protiproud.info/politika/6987-stesti-2030-nic-nebudes-vlastnit-tichy-globalni-prevrat-v-rezii-wef-desatero-nastroju-prichazejici-totality-cipy-v-tele-i-v-obleceni-implantovane-mobily-prekalibrovani-svobody-slova-spravne-kadry-v-mistnich-vladach-to-zaridi.htm

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

AL GORE VYDĚLAL NA KLIMATICKÉM ALARMISMU STAMILIONY DOLARŮ
https://pravyprostor.net/?p=155939

cablik
cablik
před 1 rokem

Jo to oni potřebují takového člověka co bude volat po 3 světové válce a rýpání do Číny je to samé. On spojovat nemůže jejich záměry a ideologie jsou pro většinu Čechů nepřijatelné.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Máte pravdu, “oni” potřebují troubovitého slouhu. Jen to spojování, bych řekl, že je taková floskule rádoby novinářů. President, či politik není od nějakého spojování. Má být v prvé řadě prospěšný státu, respektive občanům. S presidentem Zemanem jsem v mnohém souhlasil, ale byly i věci se kterými jsem s ním nesouhlasil. Přesto jsem si opravdu nevšiml, že… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  mikkesh

Jsem toho názoru máme kapitalismus tak jsem se s tím smířil. Ale válka, 220 pohlaví, zelený blábol, migrace a následné NWO s tím souhlasit nechci a nemohu.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Zvyknete si i na smrt 🙂

Georg
Georg
před 1 rokem

Jak dopadne tato, intervence, speciální operace, nebo chcete-li válka to nevím, ale vím jedno, Ukrajina Rusko neporazí, ani za pomoci států NATO. To by se muselo NATO do války zapojit přímo, ale to by byl konec světa, tak jak ho dosud známe. Protože třetí SV, jadernou válku si nedokáží představit ani… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Především je Pavel blb. Odvahu nemá a rozum už vůbec ne. To, že má v makovici nasráno nebylo vidět jen na tom, že za něj mluvili redaktůrci, pravda mnohdy ještě pitomější než on sám, ale efektně, jako vždy, se to povedlo presidentu Zemanovi. Ten na nevinou otázku v TV Prima zda ” je… Číst vice »

vik
vik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  mikkesh

Souhlas. Ten pán se prozradí velmi brzy. A úkolem hromadných sdělovadel bude především to, aby v pitomostech, které vypustí, byla hledána moudrost, operativnost, rozšafnost a jiné věci. Neuvážené chování ho prozradilo předčasně. Inu IQ=107 na takovou funkci při vší úctě nestačí.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vik

Pozor, 107 s pomocí tatínka. I když jsme zažili i troubovitého alkoholika co se po hradě proháněl na koloběžce. A tomu, asi aby měl pocit moudrosti, dosadili za kancléře milého Khodla, který je o narození stižen lehkou idiocií. Horko těžko se doškrábal do čtvrté třídy obecné, tam si chvilku pobyl a když rodiče poznali, že to s klukem… Číst vice »