Čenda čornul čoko

Ladik Větvička
Ladik Větvička

To je smutne. Taky mlady, hezky prezident a už druhy kiks za sebu. Ten prvni byl, jak kajsik v cizině označil demonstraci našich pokojnych spoluobčanu za sraz lidi, ovlivněnych ruskyma dezinformacema, keři chtěju enem bořit.

To može řikat jakysik předsudečny nenavistnik, ale neměl by to řikat chlop, kery ještě zepar dnu před tym tvrdil, že bude prezidentem všeckych.

“A ten druhy kiks je jaky?” zeptal se Helmut.

No to je ten posledni připad, kdy se zachoval jak chytra horakyňa, ani naha, ani oblečena. Vlada se rozhodla okrast duchodce, navic se zpětnu platnosťu, uřednici v Praze to schvalili a čekalo se, jestli to Peťa podepiše, nebo se zachova jak chlop. Na to přece nepotřebujete ustavni pravniky, aby vam bylo jasne, že to košer neni. Raz to je v zakoně, tak to ma platit hlavně pro stat. Ja nemožu za to, že prošustroval prachy na rozdavani střeliva. Když na to nemam, tak nerobim machra.

“Ale to přece zrobil dobře, že to podepsal a zaroveň se zeptal teho dědka, jestli to zrobil dobře, nebo ni?” divil se Helmut.

Mysliš, synku? Mi to připada to same, jak kdyby Čenda vylezl na ulicu, zebral duchodcovi kofilu s modrym černochem, zežral ju a řekl, že se pude zeptat pravnika, jestli to tak može byt…

“No to by mu hned řekli, že to je čoko-čorka, byl by potrestany a musel duchodcovi nahradit škodu” robil chytreho Helmut.

Ve spravnem statě by to tak bylo, synku. Ale mam taky blby pocit, že než ten dědek za rok vyda svuj vynos, kofila bude zežrana, duchodca nic nedostane a ti, keři schvalili čorku, budu dal sedět v parlamentu…

Nebo ste už zažili, aby byl uřednik za svoje prasarny potrestany?

Stat, kde musite rok čekat, aby vam řekli, jestli je cosik ustavniho nebo ni, je pěkně prohnily.

 

Autor: Ladik Větvička, kuncipient Ustavniho sudu, Praha

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=799454

5 6 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Nevím kdo mu na to skočil že bude president všech u voleb bylo jasné že to je vládní kandidát tak nemůže být Čechů prezident ale US onuce.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

KDO ČEKAL NĚCO JINÉHO?
https://pravyprostor.net/?p=157693

vik
vik
před 1 rokem

Já souhlasím, aby zákon platil, ale nesouhlasím s tím, jak byl protiústavně prosazen. Proto vyhrožuji, že to dám k Ústavnímu soudu. Mám IQ=107. Pokud ÚS najde chybu v jeho prosazení a uzná jej neplatným, souhlasím s tím, že porušuji ústavu. To je moje prezidentské stanovisko.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Stojí v Praze hrad
a v něm pražský prezident.
Starým, chtěl by prachy brát
ten provládní prominent.

spartak
spartak
před 1 rokem

Nový president je blb! Stále jsem hledal důvod ,proč vybrali typ komunisty jako je Pavel.Stačilo pár dní a několik přeřeknutí a rozhodnutí řídících poručníků,abych se přesvědčil,že tím kašparem chtějí zesměšnit……

standa
standa
před 1 rokem

Prezident Pavel nestojí za fajfku tabáku. Má plné kaťata.

unkas
unkas
před 1 rokem
Odpověď uživateli  standa

… a portmonku…