Chtějí nás vyhladovět

Po uhlíku se šílenci v Bruselu vrhnuli na dusík, který jim také vadí. Jestliže s uhlíkovou stopou svázali vše, co je spojeno s dopravou, energiemi, a tím i s každodenním životem a běžnými potřebami moderní doby, čímž má její omezování drsný dopad na každého z nás, a to přinejmenším v oblasti svobody pohybu a financí, pak nyní je na řadě dusík. Ten je pro změnu součástí potravinového průmyslu.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Nástrojem výmluv na škodlivost dusíkatých emisí je upozorňování na škody vzniklé zemědělstvím. A s tím jde ruku v ruce jeho likvidace. Takže po automobilovém a energetickém průmyslu, kdy továrny hlásí změny v ziskovosti a schopnosti udržet se na trhu, a elektrárny jsou nesmyslně uzavírány, dochází i na farmy a chovy. Nejrazantněji to vnímáme v Holandsku, kde jich chce tamní vláda zrušit 3000. Což vyhnalo místní farmáře i s jejich technikou do ulic. Došlo i na střelbu, jenže zemědělci to nevzdali a dotáhli protesty až k vítězství své strany v tamních volbách a ukázali tak cestu i jiným státům. Ani v Belgii nejsou místní hospodáři s vývojem spokojení a protestují. Přidalo se i dost Francouzů, i když tam je prioritním zájmem zastavit odsouhlasení nové důchodové reformy posouvající celou Francii do situace, ve které jsme byli my před změnami, s nimiž přišla Fialova vláda. Takže Frantíci protestují proti posunu odchodu do důchodu na úroveň cca našeho v minulé době. Co by dělali. kdyby tam měli Fialu s hrozbou počátku nároku na důchod po dosažení 68 let, to si nedokážeme představit. Asi by padla Eiffelovka. A u nás bylo 100 000 protestujících proti vládě nazváno proruskými dezoláty, a tím to vláda a média ukončily.

Vraťme se k potravinám a zemědělství. Po vyvolaném snížení chovů prasat, soustavném vybíjení drůbeže s odvoláváním na ptačí chřipku, která likviduje chovy lokálně především v České republice, zatímco její šíření v jiných zemích je asi omezené nedostatečným počtem divoce žijících ptáků, přichází na řadu hovězí dobytek. Zdá se, že europoslancům steaky nechutnají a považují je za zkázu lidstva. Jako důvod jsou uváděny dusíkaté emise. Pokud si myslíte, že se zbláznili, měli byste pravdu, ovšem jen při ignoraci faktu, že uváděný důvod je pouze zástupný. V reálu je jím totiž snaha sebrat Evropanům další část jejich svobody, tentokrát v tom, co si mohou dát k jídlu. Připomínáme, že dochází k zásahům i v rostlinné výrobě, a to formou snižování produkce dusíkatých hnojiv, direktivním zmenšováním povolených ploch k pěstování a změnou skladby pěstovaných rostlin a znehodnocením evropské produkce dovozem zpočátku záměrně ekonomicky podhodnocených produktů z daleké ciziny. Díky tomu stoupají ceny potravin a masných výrobků. Přidejme ještě připravovaný zákaz některých konzervantů na uzeniny, to aby byl výčet idiotských nápadů jdoucích z Bruselu úplnější.

Místo klasických potravin nám budou podstrkovány hmyzí produkty. To i přesto, že lidských organismus není na příjem této potravy uzpůsoben. Evoluce z nás sice udělala všežravce, ovšem hmyz k tomu jaksi nepřizpůsobila a látky v něm obsažené nejsou pro nás vhodné. Navíc právě hmyz je ideálním prostředím pro život parazitů a jejich transport dále do přírod, nově tak i do lidského těla. Opravdu si myslíte, že to je v pořádku? Někdo ano a třeba v jisté české škole fanatička paní učitelka už testovala, co na to děti. Navíc bez povolení rodičů. Nevíme, dostala li rovnou ,,na budku“, ale pokud ne, je to zázrak. Jakýkoliv podobný experiment lze považovat přinejmenším za nevhodný. Brouky, červy a larvy nechť žerou ta zvířata, kterým je to vlastní. My lidé bychom si měli vybojovat zpět právo na svobodu výběru toho, co chceme jíst.

Začít s odbojem je třeba tím, že vyženeme od moci všechny ty liberální prosazovače klimatohysterie, Zelené a jejich deriváty. Přestože je planeta v celkem stabilním stavu včetně klimatu, největším problémem jsou odpady a neochota je někde recyklovat, dále jsou rizikem manipulátoři s počasím a ti stojící chemtrails, mobilní operátoři se svými 5G vysílači a další výrobci elektronického smogu, snaží se nás normální lidi vyhladovět ve jménu záchrany planety. Je to totální nesmysl a zdá se, že jde především o prosté snižování stavu lidstva. Ne osvěta, ale hlad je tím vybraným nástrojem.

Autor: Jindřich Kulhavý, zdroj: inadhled

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

No až dojde na rozbor lidských prdů tak pozdravpánbůh. Možná se najde využití místo ruského plynu. Pozor, větry hoří ba vybuchují (odzkoušeno na vojně). Každý bude mít doma plynový jímač a plyn se bude odevzdávat státu! Píšu blbosti? Jo ale na magory z EP nemám…! P.S. prý se někde bude zakládat trusová… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Ano je to šílené a to je jejich plán vyhladovět a vystrašit obyvatelstvo které následně zachrání digitálním koncentrákem.

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

nejspíše to tak dopadne, protože především Čechoslováci jsou naprosto nevšímaví a je jim to šumák, co budou jíst. Hlavně, když toho bude vrchovatý nákupní vozík.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  tomaskova

Věřím že se do toho dají lidé na západě už teď toho mají dost a to jediné nás může zachránit sami ten zločinný režim nesvrhneme.