Páteční svícení proti Fialově tmě a válce

PROTEST PROTI VÁLCE A VLÁDĚ PETRA FIALY POKRAČUJE UŽ ČTVRTÝ MĚSÍC. ZVEME NA DALŠÍ PÁTEK, 10 BŘEZNA V 19. HODIN NA BRNĚNSKÉ NÁMĚSTÍ SVOBODY.

Zvu všechny stálé účastníky i ty, co už o nás vědí, ale zatím z nějakých důvodů nepřišli.

V sobotu 11. března je velká demonstrace v Praze, kam mnozí z nás míří, a tak je mě jasné, že ti co se chystají do Prahy už zřejmě páteční večer zůstanou doma.

Nevadí, ta demonstrace v Praze je velmi důležitá.

Snad se nás pár sejde a tak nepřetrhneme už dlouhou šňůru našeho protestu.

Chtěl bych všechny světlušky upozornit, že podobně jako na Slovensku tak i u nás už začaly štafetové pochody za mír.

Je ale zajímavé, že první informace o nich jsem dostal ze slovenské strany.

Nevím, kdo to pořádá a kdo je organizátorem jednotlivých pochodů, každopádně v Brně bude první pochod 14. března (úterý) v 17. hodin na Náměstí svobody.

Podle letáku by příští týden měly být v Brně dva pochody, ten druhý v neděli 19. března rovněž v 17 hodin z Náměstí svobody.

Bylo by určitě dobré, aby naše páteční skupina na těch pochodech byla zastoupena, já se určitě 14. března na náměstí dostavím a uvidíme, co se dozvíme více o organizaci těchto pochodů.

Pokud by byl k dispozici megafon, podobně jako na slovenských pochodech, pokusil bych se s pořadateli domluvit, zda-li by mne umožnili propagovat naše páteční svícení.

Bohužel nás podporuje mediálně pouze KOSA, pokusím se spojit ještě s paní Yvetou Rychtaříkovou, která uveřejňuje výborné informační videa na odysee.com s názvem Proud národní hrdosti, zda-li by také o našich protestech neodvysílala informace.

Prosím POZOR: Na základě rozhodnutí kanceláře tajemníka UMČ Brno střed se v termínech 31.3 a 7.04 mění místo našeho protestu, na místo Náměstí svobody to bude Moravské náměstí u Sochy markraběte Jošta Lucemburského. Je to z důvodu, že v uvedené termíny budou na náměstí Velikonoční trhy a radnice nás tam proto nechce. Prosím počítejte s tím, zvláště ti, kteří chodí nepravidelně.

Těším se na všechny v pátek, svíčky a dobrou náladu s sebou.

Takhle to bude zítra v Brně.

Teď vlk za ostatní místa:

Podle informací co mám v tomto okamžiku se bude opět svítit ve Zlíně. Nepochybuji, že totéž se stane v Olomouci, v Chrudimi a v Trutnově.

U nás v Plzni zcela určitě, protože je druhý pátek v měsíci a to rozhodně budu osobně. Jestli se nestane něco, o čem teď nic netuším.

A těším se že o svícení dostanu tradiční zprávu z Uhřic a ze Sobůlek, kde svítí ti úplně největší frajeři a frajerky z nás ze všech. Protože je všichni kolem vidí a znají!

A třeba se připojí i ještě někdo někde jinde.

Jakmile přijde v pátek večer první hlášení o svícení, hned jej vydám. A ostatní pak doplním, jak na ně narazím.

Všem přeji hezký a klidný páteční večer a svícení.

 

Publikováno 9 března, 2023 | Autor: vlkp, napsal Řezníček z Brna, zdroj: Kosa zostra

3.4 5 hlasy
Hodnocení článku
27 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lubez
Lubez
před 1 rokem

Akce která fakt nemá význam pár jedinců je všude k smíchu. Kdo tohle organizuje jen zasévá (štěpku)? Mezi lidi.
Asi ti dopadne možná takto:
https://aeronet.news/video-jakov-kedmi-predpovedel-obcanskou-valku-v-usa-v-dusledku-stepeni-americke-spolecnosti-na-ultraliberaly-a-neokonzervativce-prave-v-teto-fazi-padu-imperialni-velmoci-dojde-k-nejvetsi-valecne/
A nebo po sobotě úplně jinak?
Uvidíme ale i tak klobouk dolů před těmi nadšenci.

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Pavel vrátil na Hrad ukradenou standartu https://www.novinky.cz/clanek/domaci-pavel-vratil-na-hrad-ukradenou-standartu-40425362#dop_ab_variant=884941&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest216_firmy_novy_backend_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz „Jsou to hodnoty, na kterých stojí naše země. A na prvním místě by je měl chránit prezident, což mu také ukládá Ústava,“ uvedl. Hned vzápětí zmínil také standartu, kterou v roce 2015 za exprezidenta Miloše Zemana ukradla skupina Ztohoven a vyměnila ji za červené trenýrky. A vzápětí ji… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

Z diskuze k článku:
Mike KosiPřed 40 minutami

Tak jsme se přeci jen dočkali, návratu hodnot, ústavnosti, tak jsem zvědav jak si pan president hned na startu poradí s ústavnosti valorizace důchodů ?????

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

První krok nového prezidenta bylo jednání se zločinci, kteeří ukradli a zensvětili jeden ze symbolů demokratikcé republiky. Dalším krokem budou keci, že jako cítí s důchodci, ale že státní kasa je prázdná a všichni se musíme uskromnit. Jako velitel má po boku svého politruka, který je, toď mimořádný pokrok, gendrově vyvažující jeho pohlaví.

Jarin G.
Jarin G.
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Myslím si, že to bude s tou valorizací důchodu poněkud jinak. Podle mě je to vymyšleno tak, že se PP jakoby zastane důchodců, aby navýšil svou popularitu, jako že se za ně bije, zákon velice rychle vetuje a bez prodlení jej vrátí do Poslanecké sněmovny a ta jej rychle opět prohlasuje. 108 to jistí… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem Jarin G.
Prodost
Prodost
před 1 rokem

Stručně: Války byly, jsou a budou, protože člověk je, jaký je a podle toho se také chová. Jenom je třeba vědět, že od husitských válek žádná jiná nebyla ta naše. A na názor kdo je kdo v současných válkách se mě neptejte, odpověď by se vám nemusela líbit.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Prodost

V poslední válce naše západní i východní armáda bojovaly naši válku proti nacistům a uchvatitelům země.

Prodost
Prodost
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Naše válka? Myslím takovou, kterou jsme sami začali ve svém vlastním zájmu. Poslední válka? Mně připomíná tu dnešní na UA, kdy UA je stejným proxy nástrojem, jako byl Wehrmacht. Považuji to za prokázané, dnes a denně znovu prokazované.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

V sobotu má být na Václaváku demonstrace (symbolická a nemající šanci něco změnit), spíše se připravujte na parlamentní volby na podzim roku 2025 a na prezidentské volby v lednu 2028. Pokud tedy ještě někdo z vás bude v té době ještě na svobodě.

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Volby v roce 25? Pesimisto. Jestli budeme na svobodě? To opravdu nevim. Cenzura jede již dlouho, ministerstvo pro dezinformace taky, Ústavu a lidský prava tahle snůška idiotů porušuje a probíhají politické procesy. Jak oba vime z nedávné historie, platil i zákaz vycházení a shromáždovaní. To opravdu neni svoboda!

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Už odpluj na Seznam.cz.
Tam tě budou vynášet do nebes.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Hele kájo buď si provokatér nebo zaplacený blb tak nám napiš jak to myslíš my normální lidé se nikdy\ s liberálníma sračkama nesmíříme.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Víš kájo?

ZELENSKYJ A GENERÁLOVÉ
https://pravyprostor.net/?p=157275

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Nějak tak by to mělo být?????

„Vyhnat v noci z baráku, zabít dítě a ženu, podříznout, to by Češi potřebovali…“ Tohle už Novotný přehnal, i otrlému právníkovi došla slova
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Vyhnat-v-noci-z-baraku-zabit-dite-a-zenu-podriznout-to-by-Cesi-potrebovali-Tohle-uz-Novotny-prehnal-i-otrlemu-pravnikovi-dosla-slova-731559

eFPe
eFPe
před 1 rokem

Už jsem to psal i jinde. respekt k těm několika málo jedincům, kteří se nebojí a obětují ten čas pro něco co se snad v budoucnu zúročí. Ovšem začíná se blížit čas, kdy bude v 19h světlo a je třeba zvolit jinou cestu než svíčky. A další apel. docela mi chybí, nějaké reportáže z jednotlivých pochodů míru. třeba… Číst vice »

Mira
Mira
před 1 rokem

Přijdou ti. co se nebojí. “Podle průzkumu agentury SANEP, který byl vypracován pro Společnost pro obranu svobody projevu (SOSP), se přes polovina lidí bojí otevřeně vyjádřit své názory.  (54,7 %). “Mezi nejčastější důvody patří obava z výpovědi či diskriminace v práci, šikana na internetu (v obou případech většina respondentů) a narušení vztahů s přáteli a kolegy (dvě pětiny… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Mira

To není naše liberální demokracie ať si ty přiblblé a zhoubné idee nabouchají do (__!__)

cablik
cablik
před 1 rokem

Arťomovsk (Bachmut) se stal pro Západ dalším Stalingradem: Zelenský prohrává a volá zoufale na Západ o pomoc. Jestli nepřijdete a nevyhrajete nám válku, je konec. Ruská armáda dál drtí kyjevské nácky. Smysl a cíl operace se nemění
https://protiproud.info/politika/7058-artomovsk-bachmut-se-stal-pro-zapad-dalsim-stalingradem-zelensky-prohrava-a-vola-zoufale-na-zapad-o-pomoc-jestli-neprijdete-a-nevyhrajete-nam-valku-je-konec-ruska-armada-dal-drti-kyjevske-nacky-smysl-a-cil-operace-se-nemeni.htm

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Slovensku “hrozí” návrat k normálnímu světu: Vládních liberálů i Čaputové totiž mají naši bratia plné zuby. Fico nevede kulturní války ani antiruské běsnění. Média se děsí nebezpečné inspirace Čechů. Naše Čaputka zítra nastupuje
https://protiproud.info/politika/7057-slovensku-hrozi-navrat-k-normalnimu-svetu-vladnich-liberalu-i-caputove-totiz-maji-nasi-bratia-plne-zuby-fico-nevede-kulturni-valky-ani-antiruske-besneni-media-se-desi-nebezpecne-inspirace-cechu-nase-caputka-zitra-nastupuje.htm

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

U bratrů přesně vidíme to, co se bude odehrávat i u nás, pokud vláda padne. Vidíte tu bezmoc opozice, která nemá v ruce žádný demokratický nástroj, kterým by zajistili nejbližší termín předčasných voleb. Vláda v demisi dělá další závažná rozhodnutí která jsou děsivá. Média si jedou stále svoji písničku. A NIKDO s TÍM NIC NENADĚLÁ. Jediné… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

No uvidíme. Ale i kdyby Zelenskij začal v téhle válce prohrávat, nebude to znamenat konec válečných útrap či nějakou krizi našeho vládnoucího režimu v ČR. Němečtí nacisté totiž nejvíce svých obětí povraždili právě v roce 1943 a to po prohrané bitvě u Stalingradu v únoru 1943. Protože se mstili.

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

A ona ta dotovana Ukraina z peněz EU vítězí? A vlastně ano. Jeji občané okupuji nekolik států unie, využívají různých zdrojů k obohaceni a zda se, že natrvalo.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Kájo opět však víš jak to vypadá s válkou nebo ne jistě můžou ještě hodně životů zničit ale už jim zvoní hrana.

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Ten fašista nemůže tento konflikt prohrávat,jejikož ho nevede.Ten vede proti Ruské federaci světový terorista za oceánem.

cablik
cablik
před 1 rokem

Přeji organizátorům akcí co největší účast protože co je moc to je moc a ti všehoschopní pochopí že si nemůžou dělat co chtějí.

Prodost
Prodost
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Opačně. Oni pochopili (tak nějak po svém), že si mohou dělat co je napadne. Neexistuje demokratický proces, který by jim mohl zabránit. Ovšem představte si kohokoliv z nich, že by se sám vydal na procházku krásným vlahým večerem třeba na pivo a kus řeči mezi lidi. ???? To je jediná “daň”, kterou zaplatí… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Prodost

Hold budou muset Češi použít praktiky naších předků.