Plzeňský hnus nejen na tento den!

Známý bloger Petr Vlk reaguje na chování úředníků plzeňského magistrátu, kteří trpí srazy ukrajinských nacistů ve městě a na šokující cenzuru provozovanou zaměstnanci společnosti Seznam.cz v diskuzích o Banderovi a banderovské párty konané již popáté v Plazni.

Jestlipak na snímku z pochodňového průvodu na oslavu ukrajinského Hitlera Stepana Bandery konaném loni v Kyjevě najdete mezi demonstranty pány Campera, magistra Stehlíka z Plzně nebo někoho z týmu Týmu Seznam.cz? Svými sympatiemi mezi tuhle hnědou smečku totiž patří.

Když jsem včera na rychlo vydával článek o hnusu jménem Bandera Párty u nás v Plzni ( sakra, kde to vůbec žiji???!!!) ani v nejmenším mne nenapadlo, že hned druhý den bude nutné napsat pokračování. Které navíc ukazuje, jak se tenhle hnědý hnus v České republice neuvěřitelně rozlezl do všech koutů. A jak doslova podlézavě slouhovští ignoranti ho ještě, vší silou zahušťují!

Vše začalo už ranním mailem od paní Dagmar ve smyslu – ta Bandera párty to víš vlku jistě, nenaběhl jsi si? Odpověděl jsem bez váhání – vím jistě!

Vzápětí ovšem přišel další mail, tentokráte od nicka PK, který mne před nějakým časem jako první upozornil na tu banderovštinu u nás v Plzni! A ten mne navigoval na lovce putinovských trolů a manipulátorů – na soudně usvědčeného lháře Cempera a jeho web Manipulátoři.cz

Ten cítil včera neodolatelné puzení se ve věci Bandera párty osobně angažovat a uveřejnil u sebe na Manipulátorech něco, co nemohu nazvat jinak než duševním průjmem:

Bandera Party a údajná reakce světových médií

Ocituji jen tu část, která se týká Bandera párty:

Na Facebooku se především v komunitě proruských aktivistů šíří zděšené reakce na to, že někdo v Plzni pořádá tzv. Bandera Party. Jedná se o klasické diskotéky pro ukrajinskou klientelu. Problém je, že název se odkazuje na Stepana Banderu, který byl vůdcem ukrajinských nacionalistů v době druhé světové války. Ti bojovali proti sovětské nadvládě a to i na straně nacistů. Na svém kontě mají i masakry na polském nebo československém obyvatelstvu. Na stranu druhou Bandera byl vězněn nacisty v koncentračním táboře a o některých zvěrstvech tedy nejspíše ani nevěděl.

 

Majitelé diskotéky každopádně odmítají, že by v jejich prostorách docházelo k něčemu protiprávnímu. „Dobrý den, konání této události u nás probíhá. Nejsme organizátorem, ale pouze pronajímáme prostor. Peníze, které organizátor vybere jsou použité na účely ukrajinské války, kdy organizátoři posílají peníze na účet ukrajinské armády. Při akcích nepozorujeme žádné chování, které by nasvědčovalo rasismu, nacismus, nacionalismu, homofobii nebo jiné formě nesnášenlivosti. Jedná se o klasickou diskotéku pro Ukrajince a výdělek putuje na Ukrajinu. Organizátoři nám dokonce vždy ukazují seznam vybavení i videa, kde ukrajinská armáda přebírá věci zakoupené z těchto peněz. Kdyby jsme měli sebemenší podezření, že je akce v rozporu s naši filozofií, tak ji okamžitě zatrhneme. Mimo název, který někdo může shledat závadný jsme však neshledali, žádné negativní formy projevu. Pokud se budeme bavit o formě nějakého extrémismu vrcholem jejich extrémismu je zpívání ukrajinské hymny. Akci nikde nepropagujeme z důvodu, že pokud by se nám mísili čeští zákazníci s ukrajinskými mohl by vzniknout konflikt. Pro české publikum děláme spousty jiných akcí, které organizujeme přímo my,“ napsalo vedení diskotéky Aréna Plzeň.

Paráda co???? Tak Bandera bojoval proti sovětské nadvládě. A tím je mu vše odpuštěno! Úplně vše. Vraždění Poláků, židů, protinacistických sovětských partyzánů. spolupráce jeho UPA s wehrmachtem a gestapem. A protože byl v nacistickém koncentráku, což byl, tak těch zločinech nemusel ani vědět!!!! Jen považte! Že ho Němci z toho lágru propustili, když se s nimi dohodl na společném boji proti postupující Rudé armádě, která tehdy byla nejdůležitější silou protihitlerovské koalice? Nezajímá! Radši asi měl vyhrát Hitler, zřejmě!

A vůbec – je to jen nevinná diskotéka!!! No, co byste chtěli? Protože ti hnusáci, co to provozují píší:

„Dobrý den, konání této události u nás probíhá. Nejsme organizátorem, ale pouze pronajímáme prostor. Peníze, které organizátor vybere jsou použité na účely ukrajinské války, kdy organizátoři posílají peníze na účet ukrajinské armády. Při akcích nepozorujeme žádné chování, které by nasvědčovalo rasismu, nacismus, nacionalismu, homofobii nebo jiné formě nesnášenlivosti. Jedná se o klasickou diskotéku pro Ukrajince a výdělek putuje na Ukrajinu. Organizátoři nám dokonce vždy ukazují seznam vybavení i videa, kde ukrajinská armáda přebírá věci zakoupené z těchto peněz.

Nezbývá, než se zeptat, jestli stejný postoj zaujmou, když si to u nich pronajme Islámský stát a také bude vybírat peníze na zbraně???? O nějaké Hitlerparty nemluvě!

Tady jsem chtěl původně skončit, ale nemohu. Ani omylem. Vzápětí dorazil další mail, tentokráte od paní Ireny, co chodí svítit u nás v Plzni. Mail, který bych označil za dobré kino, kdyby to nebylo z uzoufání, respektive k pláči:

Banderas party

Dobrý den,Vlku,
Teď jsem dočetla Váš článek k Bandera party a pro info: dnes jsem zavolala na magistrát odbor kultury, příjemná paní doktorka byla překvapená mým dotazem,jak je možné, že se něco takového v Plzni může konat,nevěděla o tom, slíbila, že se o to bude zajímat a dala mi kontakt na tajemníka městské části Plzeň 1, kam Aréna spadá. Pan tajemník:ano,víme o tom,je to soukromá akce, policii je to nahlášené,ta monitoruje,jestli se tam neděje něco protizákonné, už tato akce byla loni asi 4x a vše bylo v pořádku. Pana Banderu neznám (fakt řekl pana B.) takže nemohu posoudit jestli je nácek. Na dotaz, jestli by se tu dala teda udělat Hitler party neodpověděl. Ale předpokládám, že podle kritérií Plzně 1 asi ano. Hlavně zachovat pořádek.
Hodně smutné. Naši předci se musí v hrobech při tom otáčení utlouct.
Zdravím a těším se zase někdy na světelném setkání u andelíčka.
Irena

Tak pan tajemník městského obvodu Plzeň 1 PANA Banderu nezná a netuší, jestli je to nějaký nácek!!!!!!!!

Nemohu v tomto případě jinak, než vší silou , které jsem schopen , zařvat – týýýýýýýýýýýýýýýýý voleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Tak takovýhle pádlo, takovýhle vzdělanec a alfabet technicky šéfuje největšímu plzeňskému obvodu, s cca skoro 100 000 obyvateli!!!!!

Jeho Vzdělanost, pan Mgr. Pavel Stehlík, PANA Banderu nezná…… Zajímalo by mě, kde mu udělili titul Mgr. a v jakém oboru se vzdělával…. Ale když ještě chvilku počká, tak se to na Kose dozví!

A až se to dozví, pak by ho mohlo praštit mezi oči, že pořádat Bandera párty v LIDICKÉ ulici je totální chucpe!!!!

Protože musím ještě pojednat třetí a poslední mail, jenž mi dorazil v předmětné souvislosti s plzeňskou Bandera párty. Který mi způsobil ještě větší šok než ty předchozí dva! Protože co je Cemper zač, je celkem obecně známo. Stejně tak, jak vypadají znalosti absolventů polistopadového „vzdělávacího “ systému!

Ale to co poslal JF, to je tedy síla!

Dobrý den, smazali jsme Vám příspěvek: Bandera party!!!!

Pane Vlku, velmi se omlouvám, že Vás obtěžuji, ale jenom info, jak na tom jsme.

Nemusíte odpovídat.

S pozdravem

J F

Dobrý den,

smazali jsme Vám příspěvek: Bandera party!!!!

 

Na Ukrajině se prý bojuje za demokracii a demokratické hodnoty. A ti,co za ně bojují pořádají párty v Česku na počest teroristy , který byl odsouzen k smrti za účast na atentátu na polského ministra! V jehož jméně se odehrál Volyňský masakr!!!!

 

Aby se u nás, ve Fialově Česku a dokonce v mém městě naši DRAZÍ, opravdu hodně DRAZÍ národní hosté cítili opravdu dobře…..

 

Tohle má být moje město, na něž jsem byl pyšný? Co takhle nějaká Horní Dolní? Není náhodou to pravé ořechové? A holt Plzeň přenechat dutohlavům, co s tím nadšeně souhlasí….

 

Sláva Ukrajině, sláva hrdinům!

 

Čeho že to je obdoba? Není to takhle ekvivalent Sieg Heil?

 

Prostě demokracie roku 2023….

 

KOSA NOSTRA

Publikovaný dne 28. 2. 2023, 17:50 na serveru Seznam Homepage.

V souladu se Smluvními podmínkami byl váš příspěvek smazán, neboť narušuje chod diskuze z jednoho či více následujících důvodů:

 • Odkazujete na stránky porušující českou legislativu a weby, které jsou vedeny například na seznamu NFNZ či iniciativ Nelež a Konspiratori.sk, či kopírujete texty z těchto stránek.
 • Soustavně šíříte konspirační teorie a narativy.
 • Opakovaně vkládáte identický příspěvek.
 • Příspěvek je celý napsaný velkými písmeny či obsahuje nadměrné množství znaků, jako jsou emotikony nebo interpunkční znaménka.
 • Příspěvek nekomentuje námi publikovaný text, ale témata, která s jeho obsahem nesouvisí, záměrně odvádí pozornost od podstaty věci.
 • Příspěvek se vyjadřuje k administraci diskuzí, nikoli k tématu diskuze.
 • Opakovaně se snažíte provokovat ostatní účastníky diskuze.
 • Zneužíváte diskuzi k šíření reklamy.

V souladu se Smluvními podmínkami byl váš příspěvek smazán, neboť je v rozporu s dobrými mravy, nepatří do slušné, věcné a kultivované diskuze, a to z jednoho či více následujících důvodů:

 • Obsahuje vulgární výrazy nebo jejich opisy

 • Uráží ostatní diskutující či třetí osoby

 • Projevuje nenávist vůči jednotlivcům či skupinám obyvatel

 • Schvaluje násilí či k němu vyzývá

 • Jde o nevhodný, pohoršující, nekultivovaný komentář

Při opakovaném porušování Smluvních podmínek vám může být udělen dočasný nebo trvalý ban.

Případná blokace se týká všech služeb, které využívají službu Seznam Diskuze. Jde například o tyto služby: Novinky.cz, SeznamZpravy.cz, Sport.cz, Stream.cz, Proženy.cz a Garáž.cz.

S pozdravem
Tým služby Seznam Diskuze

 

Takže JF byl náboženskou policií ideové a myšlenkové čistoty a jediného správného přípustného názoru a pravdy, v jednoduché češtině zvané cenzura, zablokován a kompletně suspendován proto, že zveřejnil informaci Kosy o Bandera párty v Plzni!!!

Netuším, kterého z uvedený trestaných přečinů se JF dopustil. Rozhodně ne proto že:

 • Opakovaně vkládá identický příspěvek.
 • Příspěvek je celý napsaný velkými písmeny či obsahuje nadměrné množství znaků, jako jsou emotikony nebo interpunkční znaménka.
 • Příspěvek nekomentuje námi publikovaný text, ale témata, která s jeho obsahem nesouvisí, záměrně odvádí pozornost od podstaty věci.
 • Příspěvek se vyjadřuje k administraci diskuzí, nikoli k tématu diskuze.
 • Opakovaně se snažíte provokovat ostatní účastníky diskuze.
 • Zneužíváte diskuzi k šíření reklamy.

Stejně tak lze vyloučit:

 • Obsahuje vulgární výrazy nebo jejich opisy
 • Uráží ostatní diskutující či třetí osoby
 • Projevuje nenávist vůči jednotlivcům či skupinám obyvatel
 • Schvaluje násilí či k němu vyzývá

Nic takového můj článek o Bandera párty neobsahoval!

Takže podle vechtrů islámské, pardon ukrajinsko banderovské revoluce nejspíš jde o něco z toho zbytku:

 • Odkazujete na stránky porušující českou legislativu a weby, které jsou vedeny například na seznamu NFNZ či iniciativ Nelež a Konspiratori.sk, či kopírujete texty z těchto stránek.
 • Soustavně šíříte konspirační teorie a narativy.

nebo

 • Jde o nevhodný, pohoršující, nekultivovaný komentář

Takže doložené a zdokumentováné ukrajinsko nacionalistické trdlování na Bandera párty, pokud se o něm někdo zmíní, je porušením české legislativy, vede k zařazení na všelijaké udavačské weby je šířením konspiračních teorií a narativů nebo snad, že by Kosa vyprodukovala pohoršující a nekultivovaný komentář?

Začnu tím posledním – ano svým způsobem odkládám servítky. Podle hesla, nevážený Týme služby Seznam Diskuze – na hrubý pytel hrubá záplata! A osobně si sotva umím představit něco drzejšího, nevhodnějšího, arogantnějšího a nekultivovanějšího, než je váš cenzurní pamflet adresovaný JF!!! Vlk na Kose se ničeho takového nedopustil.

A nějaké udavačské weby, tvořené všelijakými Cempery? Pokud je máte jako kompas nebo etalon, je mi líto čtenářů a diskutujících Seznamu.cz

A to šíření konspiračních teorií? Tak to je, jak jste právě předvedli – vaše excelentní parketa!

Takže nyní je čas učinit zase jednou dobrý skutek a panu tajemníkovi ÚMO PLzeň 1 a Týmu služby Seznam Diskuze obzory doplnit chybějící vzdělání:

Zeptám se jich – slyšeli jste někdy o americkém internetovém portálu Forward? Nejspíš ne. To není žádná hanba. Přesto, že jde ovšem o největší web AMERICKÉ ŽIDOVSKÉ OBCE!

Předpokládám, že i při vašem vzdělání připustíte, že jde o vysoce spolehlivý reputační zdroj, který bude mít historii židovského holocaustu dokonale zmapovanou.

Tam před časem vydali velmi obsáhlou a dokumentačně perfektní historickou studii o ukrajinských kolaborantech s Němci na Ukrajině a o jejich podílu na holocaustu, ale především o kultu jejich oficiálního uctívání na současné Ukrajině. A první na řadě je samozřejmě Bandera. Kdyby na vás ta materie byla příliš dlouhá, složitá, atd. tak stačí rozkliknou tenhle článek Kosy, kde jsem to vydal v cca 1/3 rozsahu.

Slava Ukrajině! Slava herojam! Víme vůbec jaké Ukrajině a jakým herojam? Téhle a těmhle?????

Vše neprůstřelně zdokumentováno!!!! Také o Forwardu a jeho dokumentaci řeknete že:

 • jde o stránky porušující českou legislativu a weby, které jsou vedeny například na seznamu NFNZ či iniciativ Nelež a Konspiratori.sk, či kopírujete texty z těchto stránek.
 • Soustavně šíří konspirační teorie a narativy.

nebo

 • Jde o nevhodný, pohoršující, nekultivovaný komentář

Směle do toho!!! Směle!

A pro tajemníka ÚMO Plzeň 1, pana Mgr. Pavla Stehlíka, co PANA Banderu nezná a tudíž neví, jestli je to nácek, ale pro jistotu i pro Cempera a Tým služby Seznam Diskuze, protože na tom dost pravděpodobně, ohledně pana Bandery, budou vědomostně asi všichni stejně, přidám dva screenshoty hesla Stepan Bandera, jak momentálně stojí ve Wikipedii. Screenshoty proto, že se nebudu divit, když ho někdo horlivý co nevidět zcenzuruje, kvůli dnes NEVHODNÉMU OBSAHU. Takže aby vše bylo doložitelné kdykoliv budoucnu v takovém případě.

12

Takže to pro Mgr. Stehlíka, Cempera a a Tým služby Seznam Diskuze shrnu:

Stepan Bandera v jehož jméně se ty prima párty pořádají byl:

 • soudně usvědčený a k smrti odsouzený terorista a vrah. Stejně jako ti, dejme tomu z pařížského klubu Bataclan nebo redakce Charlie Ebdo
 • těžký pronacistický kolaborant, který s nimi uzavřel dohody stejného typu jako například Emanuel Moravec s K.H. Frankem!

Je možné v Česku uspořádat opakovaně párty střelců z Bataclanu? Nebo Párty Emanuela Moravce? Pane magfistře Stehlíku, Cempere, Týme služby Seznam Diskuze? Tak to by mne zajímalo!

Vlastně…. teď si uvědomuji, že teror v Bataclanu… nno tak to už si tihle úplně pamatovat nemusí. Oni byli už vzdělávání tak, že je zbytečné se biflovat… A Emanuel Moravec? Tak to bych musel nejspíš napsat o stránku více, abych jim to jméno objasnil. Nelze předpokládat, že by věděli kdo je PAN MORAVEC a tím pádem jestli je nebo není nácek.

Nikdy bych nepředpokládal, že se mi moje vlastní město takhle zhnusí…… Nikdy bych nevěřil, že se setkám s takovouhle ignorancí na orgánech plzeňské samosprávy a v redakci Seznamu.cz!!! U Cempera mne naopak nemůže překvapit vůbec nic!

Kdo tady, nevážená redakce Týmu služby Seznam Diskuze, pořádáním Bandera párty

 • Projevuje nenávist vůči jednotlivcům či skupinám obyvatel
 • Schvaluje násilí či k němu vyzývá

Tedy nejméně tohle? Děs a hrůza! Česko roku 2023! Sakra, kde to vůbec žiji?????

Dodatek ze středečního rána:

Právě mi dorazil mail od Michala z Košic který, jak věřím, polopaticky vysvětlí Mgr. Stehlíkovi, co nezná pana Banderu, ale především Cemperovi a Týmu služby Seznam Diskuze, kdo a co že byl Stepan Bandera!!!! Opět – vše vyzdrojováno!!!

Zdravim vlku

K aktualnemu prispevku ohladom Banderu by som rad upozornil na mainstreamom podsuvany narativ (on ale neni vinny, bol v koncentracnom tabore !).

Akosi sa uz ale neuvadza ze (EN zdroj ustav pamati naroda PL):

„Bandera bol internovaný v koncentračnom tábore Sachsenhausen (blok pre spec. vaznov Zellenbau). Mal osobitný režim, obýval sám dve miestnosti, stravoval sa v jedálni pre príslušníkov SS, nosil civilný odev, nemal povinnosť pracovať, manželka ho mohla navštevovať a mal kontakt s vonkajším prostredím.

Tiez stoji za uvahu jeho vyrok na sude v Lvove po vrazde Pierackeho:

„ … naša idea je v našom chápaní tak veľkolepá, že keď uvažujeme o jej uskutočnení, tak nielen jednotlivci alebo stovky, ale priam tisíce a milióny obetí má byť obetovaných pre jej uskutočnenie.“

Lvovsky pogrom bol primarne vykonany jednotkami OUN (Lvovsku oblast mal pod kontrolou tento „hrdina“). 

Bol to nacista do spiku kosti. Svojimi vyrokmi, propagovanou ideologiou, skutkami a cinmi. 

Michal, Kosice

Tak co Cemper? Může i někdo jako ty pochopit, že nebyl koncentrák jako koncetrák a někdy, výjimečně byl tím, co se zove fešácký kriminál?

Další dodatek ze středečního rána:

S maily ohledně Bandera párty se doslova roztrhnul pytel!

Ale ten od paní L. musím vypustit hned na sklo! I když je na první pohled identický s tím, co se stalo na Seznamu.cz už JF, viz výše:

Seznam Diskuze – smazání příspěvku

Preji dobry den, jen jsem Vam chtela poslat info, ze i ja jsem vcera byla smazana. Svym prispevkem jsem reagovala na editora, ktery dal odkazy na banderovce (samozrejme videno jejich seznamovskyma ocima). Diskuze se tykala Bandera party🤷‍♀️. Vubec netusim, co na mem prispevku bylo spatne nebo nekorektni. Dekuji moc za Vas web a preji hodne sil (psych. i fyzic.).

Zdravim L

———- Původní e-mail ———-
Od: Seznam.cz <diskuze@firma.seznam.cz>
Komu: L…..@seznam.cz
Datum: 28. 2. 2023 18:45:06
Předmět: Seznam Diskuze – smazání příspěvku

Dobrý den,

smazali jsme Vám příspěvek:

Tak ono se staci podivat na polsky film Volyn, natoceny dle skutecnych udalosti🤷‍♀️, ovenceny cenami atd.

Publikovaný dne 28. 2. 2023, 18:18 na serveru Seznam Homepage.

V souladu se Smluvními podmínkami byl váš příspěvek smazán, neboť narušuje chod diskuze z jednoho či více následujících důvodů:

 • Odkazujete na stránky porušující českou legislativu a weby, které jsou vedeny například na seznamu NFNZ či iniciativ Nelež a Konspiratori.sk, či kopírujete texty z těchto stránek.
 • Soustavně šíříte konspirační teorie a narativy.
 • Opakovaně vkládáte identický příspěvek.
 • Příspěvek je celý napsaný velkými písmeny či obsahuje nadměrné množství znaků, jako jsou emotikony nebo interpunkční znaménka.
 • Příspěvek nekomentuje námi publikovaný text, ale témata, která s jeho obsahem nesouvisí, záměrně odvádí pozornost od podstaty věci.
 • Příspěvek se vyjadřuje k administraci diskuzí, nikoli k tématu diskuze.
 • Opakovaně se snažíte provokovat ostatní účastníky diskuze.
 • Zneužíváte diskuzi k šíření reklamy.

 

Při opakovaném porušování Smluvních podmínek vám může být udělen dočasný nebo trvalý ban.

Případná blokace se týká všech služeb, které využívají službu Seznam Diskuze. Jde například o tyto služby: Novinky.cz, SeznamZpravy.cz, Sport.cz, Stream.cz, Proženy.cz a Garáž.cz.

S pozdravem
Tým služby Seznam Diskuze

 

Nemám slov!!! Tak ono už je na Seznamu.cz v jeho diskusích ZAKÁZANÉ i UPOZORNĚNÍ NA POLSKÝ FILM VOLYŇ? který získal mnoho zahraničních cen???

Tohle je doopravdy mimo moje jakékolvi chápání! Tedy s vyloučením možnosti, že opravdu už jsme ukrajinský protektorát a Seznam je jen místní filiálkou například Pravdy Ukrajiny nebo rovnou Zelenského Teletonu!!

Dokonce i Poláci, pokud jde o adoraci Bandery a masakru ve Volyni tvrdě umravnili Kyjev. Ovšem Seznam.cz má ideologicky neochvějně banderovsky jasno!

Fuj!!!

Nestoudnost Týmu služby Seznam Diskuze přesahuje všechny představitelné meze!

 

Autor: Petr Vlk a jeho přispěvatelé, zdroj: Kosa zostra

Poznámka redakce Nové republiky:

Fašizace české společnosti, jak vidno, pokračuje. Má ji na svědomí především protektorátní Fialova vláda, která ze všech sil  a za naše peníze podporuje banderovský režim na Ukrajině a média, která podporou vlády a kyjevského režimu šíří mor nacistické nákazy. Praktiky Seznamu.cz jsou toho dokladem. Česká televize a Český rozhlas nezústávají pozadu.

5 3 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
JK
JK
před 1 rokem

Diskuse na Seznamu a pod něj spadající média jsou vyhlášeny tím, že mají velmi bdělou ideologickou hlídku. Může se tam vulgárně nadávat, dopodrobna rozepisovat co vše by zasloužili všichni ti, kteří nemají správně konformní názor, litovat, že oponenti(putinovci, komunisté, dezoláti,…), nevisí na stromech a prognózovat, jak se s nimi brzy udělá krátký proces.… Číst vice »

vachav
vachav
před 1 rokem

Tihle různí Stehlíkové jsou většinově tzv.mileniálové-absolventi pohadrákového katastrofálního vzdělávacího systému.Lidé,kterým chybí obecná vzdělanost a kromě toho mají vymyté mozky-prostě ztracená generace našich dětí a dnes již i vnuků.Smutná a tragická realita

cablik
cablik
před 1 rokem

Já jsem dávno psal že to bude horší tato vláda se otevřeně hlásí k fašismu a v ČR je žádoucí jejich podpora. A kdo je proti je Ruský šváb pro majitele diskotéky to je reklamní tah Ukrajinců je tady mnoho a mají prachy a mladí Češi co tam přijdou tak ani nevědí kdo Bandera byl a co… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Zábavy probíhají ve vší počestnosti, slušností a nějaké nenávisti ale ten její název je takový divný… Příchod Ukrajinců k nám byl prezentován jako naše obohacení, naše děti se měli od jejich co učit. Dobrá pracovní síla. Tož pravda! Ze 600 tisíc příchozích jich pracuje 100 tisíc a 200 tisíc si hledá práci. Co… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Na primitivního Cempera vůbec nemá cenu reagovat. Stačí se podívat na cca 20 minutový rozhovor Bobošíková – Cemper. Po těch pár minutách od paní Bobošíkové odskákal ze studia jako imbecil a co horší, evidentně o tom ten nešťastník nevěděl. Ohledně banderovců, dle vlastní zkušenosti platí pouze jedno. Kolik jich bylo? 99% neví. cca… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 1 rokem

Co dodat. Nic, vše bylo už řečeno. Děkuji Vlkovi za .informace. Smazaných příspěvků na seznamu jsem mněl něúrekom.