Sledování CO2: Další „konspirační teorie“ se stává skutečností

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Každý, kdo tvrdil, že nákupy budou v budoucnu sledovány za účelem měření „uhlíkové stopy“ lidí, byl označen za „konspiračního teoretika“.
V New Yorku však bude tento nechvalně známý plán WEF brzy realizován. Za tímto účelem by měly být vyhodnoceny údaje o kreditní kartě.

Představte si, že jdete nakupovat a najednou se u pokladny ozve pípnutí, protože vaše produkty způsobují „příliš mnoho CO2“. To, co stále zní jako utopie, by se v New Yorku mohlo brzy stát realitou. Toto je implementace dystopických plánů Světového ekonomického fóra (WEF) na úplnou lidskou kontrolu. Něco, co je také případ například v Kanadě kontrolované WEF, kde jsou podobné plány . Ale v metropoli východního pobřeží USA jdou nyní WEF Minions naplno.

Například vedení města New York City oznámilo, že bude vyhodnocovat údaje o kreditních kartách jednotlivých nákupů v obchodech, aby bylo možné sledovat výběr potravin obyvatel. Vedení města spolupracuje se společností vydávající kreditní karty „American Express“. Starosta města Eric Adams vysvětlil, že pochopení individuálního výběru potravin je krokem ke „snížení uhlíkových emisí“ občany. Cílem je do roku 2032 snížit u obyvatel města emise oxidu uhličitého související s potravinami o třetinu. S tím souvisí i plán WEF „ My Carbon“ („Můj uhlík“) společně. Cílem je vytvořit „inkluzivní a udržitelná města“, což je eufemismus pro totální klimatickou diktaturu (přečtěte si nechvalně známý článek WEF).

Ale jak toho chcete dosáhnout? Pokud toto oznámení berete vážně, znamená to, že nyní vyhodnotíte všechny nákupy potravin, spočítáte průměrnou bilanci CO2 a poté nastavíte určité maximální hodnoty. To pak může zajít tak daleko, že při každém nákupu vidíte na pokladně svůj „osobní zůstatek CO2“ a možná i procento z maximální spotřeby CO2za měsíc u potravin, které bylo dosud dosaženo. Pokud si například koupíte 20 rump steaků a hromadu klobás na grilovací párty, možná jste již dosáhli svého měsíčního limitu CO2 a již nesmíte nakupovat tyto potraviny.

A co víc, plány newyorské městské vlády také velmi jasně ukazují, jak důležitá je hotovost pro osobní svobodu. Každý, kdo platí (kreditní) kartou, otevírá dveře sběračům dat a dává jim pravomoc rozhodovat o budoucích nákupech. Protože s takovými metodami sledování a kontroly mohou být lidé nuceni žít vegetariánsky nebo vegansky, zejména proto, že maso a mléčné výrobky mají výrazně horší „bilanci CO2“ než obilí, zelenina nebo ovoce. Nákup potravin již nebude osobním rozhodnutím, ale stále více vynuceným rozhodnutím.
 
Zdroj: report24

5 1 hlasovat
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
standa
standa
před 11 měsíci

Nemám rád karty. Používám je jako peněženku. Hotovost patří do ústavy ! Nebo si snad něco koupíte za kartu, když bude výpadek el. proudu ?

cablik
cablik
před 11 měsíci

PŘEDNÍ VĚDCI OZNAČILI ZELENÝ ÚDĚL ZA NEJVĚTŠÍ PODVOD V DĚJINÁCH
https://pravyprostor.net/predni-vedci-oznacili-zeleny-udel-za-nejvetsi-podvod-v-dejinach/

LIDI, OPRAVDU VÁM TO JEŠTĚ NEDOŠLO?
https://pravyprostor.net/lidi-opravdu-vam-to-jeste-nedoslo/

Vojnoví štváči Nulandová a Blinken sú nebezpeční blázni
https://zvedavec.news/komentare/2023/04/9617-vojnovi-stvaci-nulandova-a-blinken-su-nebezpecni-blazni.htm

tomaskova
tomaskova
před 11 měsíci

Já bych to s tím vegetariánstvím neviděla zase tak tragicky. Přejídání se masem není to pravé ořechové.

Anonym
Anonym
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Paní Tomášková, nechte na každém, co je pro něj to pravé ořechové. V EU povolili hmyz, který nám je UŽ přimícháván do jídla. Jsou to především cvrčci a chystají se červi. Cvrčci jsou rozemletí a užívají se na posyp pečiva. Možná, že to zas nebude to pravé ořechové pro vás.

cablik
cablik
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Jsem zásadně proti nechci aby mě někdo vnucoval veganství kdo to chce tak ať se s tím krmí a jinak se masem nepřejídám ale mám ho rád.

cablik
cablik
před 11 měsíci

Snad se jim ta šílenost nepovede hotovost je skvělá ať si vychovávají svoje parchanty a ne nás. Uhlíková stopa takový blábol vzhledem tomu že většina normálního světa je proti tak jim to nemůže vyjít.

Anonym
Anonym
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Proč by jim to nemělo vyjít? Svět začíná být znovu rozdělen. Naše část Euroatlantická je už prakticky zpacifikovaná. Ta druhá část světa bude žít svým jiným životem. My bez nich a oni bez nás. Bohužel. Pro nás.

cablik
cablik
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Anonym

Až dolar nebude rezervní měna tak bude konec s US impériem a pak nám nikdo nic vnucovat nebude.