Aby bylo jasno: 19 let v EU: Dneska bych si nafackoval, že jsem hlasoval pro vstup. Oblbli nás pohádkou. Kdo a jak? (video 8:59)

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

V těchto dnech si připomínáme datum našeho vstupu do Evropské unie. Ukážeme Vám, jak vypadal politický marketing před tehdejším referendem o vstupu do EU. Ukážeme Vám, jak tehdy pro vstup agitovala například ODS nebo Miloš Zeman. A také Vám řekneme, jak se změnil názor řady občanů, kteří vstupu bezvýhradně fandili. Pojďme na to.

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

5 2 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Sebekriticky přiznávám, že jsem byl pro vstup do EU. Vidina volného cestování po Evropě, společenství států na základě rovnosti a respektování suverenity mi zaslepilo oči. Hezká myšlenka se smrskla do diktátu, podřízenosti a celkového zmaru. V mém věku už nevím, jak tuto chybu napravit!

Praded
Praded
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Teď jsem dosledoval první pořad ABJ – pravá strana a čumím jako blbec. Paní galeristka vykládá o snižování inflace jako když za to můžou všichni, i lidé co se živí prací rukama. Pro vstup do EU jsem nebyl, protože si myslím, že spojovat se se státy co jsou zvyklý staletí na někom parazitovat,… Číst vice »