Další šaškárna v Plzni 2023: Dobrý den prapore… A v Plzni padl jediný americký voják! Alkoholem…

Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, kterou tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová. A není divu. V boji žádný!

Avatar
Petr Pokorný

Tento text vznikl na základě falšování dějin, které začalo po roce 2000, vyvrcholilo přepracováním dějepisů a dokončeno naprostými zhovadilostmi v roce 2015, takže není třeba na něm nic měnit a prostě jenom ty zhovadilosti oprášit a mladým ukázat skutečnost.

A nikdy by nás tenkrát nenapadlo, že Evropské hodnoty budou představovat daleko, neskonale daleko větší hnůj a špínu, než  bolševici v létech 1948 – 1952!

Před vstupem do Evropské unie jsme museli změnit dějiny

Pojďme si ty “nejlepší perly” zpětně dohledat.

Když se pak provalilo, že Plzeň neosvobodila americká armáda, ale Patton přijel do rozjásané Plzně, Vyčítal se stáhl a už o tom nechtěl mluvit. Zato se rozjela pátá kolona: když vy jste nám našli “ožralého amerického vojáka” kterého jsme vydávali za osvoboditele Plzně, my vám jich najdeme tolik, že se zblázníte.

A jak řekli, tak se stalo:

Komentátorko E15, nechcete tento výrok přehodnotit podle pravdy?

Mýtem například je počet padlých sovětských vojáků. Těch byly zhruba tři desítky. Rudá armáda dorazila až poté, co bylo téměř dobojováno, hlásala  nenávistná lepšožena.

Jana Havligerová , hlavní komentátorka deníku E15

Náhrobky na Olšanských hřbitovech – jsou jich na čtyři stovky – patří i těm, kteří padli úplně jinde, a také těm, kteří například podlehli otravě alkoholem. Pomálu bylo i padlých vlasovců..

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

(Špina, hnus, urážky, nenávist. Přitom opak je pravdou, například ten mrtvý opilec patřil v Plzni k armádě Pattona a proto jsou v Plzni tak bujaré oslavy)

 A jaká jsou fakta?

Padl jeden Američan
Padl jeden Američan

Obrovské oslavy v Plzni byly a budou prý logické (A šaškárna stále běží rok co rok.)

Za pět dní bojů o Plzeň padlo generálu Pattnovi množství vojáků v počtu jeden z obrněné 16. divize.  Opilý spadl z auta. Dále pak bylo zraněno 7 vojáků americké armády. Bylo zajato asi 7000 německých vojáků a (závažné) bylo rozdáno několik milionů žvýkaček. V boji o Šumavu padlo 10 amerických vojáků, což zajisté dokazuje urputné boje…

Fakta statisticky

Celkem padlo na území ČSR 116 amerických vojáků (počty se mění, ale většina badatelů se shoduje na tomto čísle) a 144 000 ruských vojáků. Při osvobození Prahy pravděpodobně padlo asi 300 sovětských vojáků a asi 500 vlasovců.

Jak je vidět, hlavní tíhu nesl generál Patton a američtí vojáci,

proto musí mít řádné oslavy,

zatímco ti sovětští sem přijeli pouze pít…

Zklamaní Američané

Článek v The New York Times z 22. dubna 1945 líčí dva dny po osvobození Aše a Hitlerových narozeninách, jak byli při vstupu do města Američané zklamáni, že je radostně nevítaly davy Čechů, a tak prý převzali město totálně nasazení Rusové a Poláci. (Muzeum HoryDoly)

Znudění a navonění vojáci generála Pattona

A jak přiznal voják, pozvaný na oslavu do Plzně v roce 2017: byli jsme dislokovaní na okraji Plzně, holek tam moc nebylo, tak jsme si z nudy zkoušeli vařit alkohol.

Asi je nejlepší vložit příspěvek v diskuzi

ZMZLONICE

ZMZLONICE 

Proamerický oslavný text na hudbu dřívější komunistické propagandy o 1. kosmonautovi SSSR i světa – jde autorsky klesnout ještě hlouběji???


Nastal čas, abychom my, nekomunisté, současně nefanatičtí bývalí obdivovatelé USA začali psát skutečnou pravdu o historii Československa, potažmo České republiky. Fakta lze dohledat, stačí vědět, kde!

NEPŘIPUSTÍME, ABY PROZÁPADNÍ PROPAGANDA ZAMLČELA A FALŠOVALA SKUTEČNÉ DĚJINY!

Štěpán Kotrba

doporučuji sledovat, jak Spojené státy jdou ke dnu, zatímco význam Ruska stoupá. A doporučuji si připomenout, že od Napoleona i od Hitlera Evropu vždy zachránilo až Rusko. Proč? Protože Rusko války nezačíná, Rusko války ukončuje, což se právě a opět potvrzuje na Blízkém Východě – v Sýrii.

Že vám není hanba: naši rodiče či prarodiče umírali a těžce trpěli za svobodu a tehdy Československo a abyste vůbec mohli žít, protože Hitler a Německo je posílal do plynu, či na nucené práce a toto je vděk?

Autor: Petr Pokorný, zdooj: Skrytá pravda

5 8 hlasy
Hodnocení článku
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
standa
standa
před 1 rokem

SSSR dalo USA čas na přípravu do války. Anglosasové se odměnili tím, že chtěli hned po ukončení bojů napadnout SSSR – viz Churchil a jeho plán “Nemyslitelné” ! Děti Plzeňáků si vytvořily iluzi o Američanech a žijí v ní dodnes, tak intezívně, že se zvrhly na podporu fašismu a nacismu, jak určuje USA a GB ! Plzeňská… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  standa

To není Plzní ale vládnoucí garniturou co jsem četl tak ten voják se ožralej utopil v řece mám knihu a bývalí esesák tam píše jak skopčáci počítali s operací nemyslitelné.

danny
danny
před 1 rokem

Jako první do Plzně vstoupili Francouzi. Jejich jednotka byla součástí americké 16. divize V. sboru 3. armády. Kdo tomu nevěří, ať navštíví plzeňský magistrát. Nad schody je velký pamětní deska v češtině a francouzštině.

Anonym
Anonym
před 1 rokem
Odpověď uživateli  danny

Od kdy tam ta deska je?

danny
danny
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Anonym

Já jí tam viděl v r. 1999 a vypadala původní, z poválečného období. Ale jiná otázka je, jestli ta i celou dobu visela. To už nevím.

Mivyk
Mivyk
před 1 rokem

Slyšel jsem, že vláda chce zrušit svátek 8. května a nahradit ho “významným” dnem. Nevíte co je na tom pravdy?

danny
danny
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Mivyk

To nevím, ale všechny provládní plátky jsou plné oslav vlasovců a pokud připustí účast Rudoarmějců na osvobození Československa, tak pouze jako začátek nové okupace. Jde o trvalou snahu “přepólovat” vnímání historických událostí v povědomí našich lidí. A netýká se to pouze květnových výročí. Ale všeobecného vnímání našeho poválečného vývoje do r. 1989 jako období… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Mivyk

Nějaký svátek zrušit chtějí. Nabízí se buď 1.květen – přece kapitalisti nebudou slavit den, kdy v Chicagu stříleli do dělníků, nebo 8.květen – přece nebudou slavit jako vítězství potupnou porážku nacismu a fašismu kolektivního Západu.
A jak se nakonec ukázalo, tak nacismus a fašismus přežil až do dnešní doby.

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem skeptik
cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  skeptik

Pro Čechy je svátek 9 květen nebo naši lidé v té době bojovali a umírali a Rusové nás po té osvobodili ať si na západě slaví co chtěj.

heriot
heriot
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Souhlas, každý vlastenec by měl zítra jít položit květiny k mníkům sovětských vojáků.

spartak
spartak
před 1 rokem

Vypít pohár hořkosti až do dna ,to je úděl po roce 1989. Bude stačit příštích 30let k rovnováze? Další demonstrace v Praze ,proběhla a ukazuje se ,že právník má navrch ,alespoň v počtu jásajících na Václaváku ,čili kšeft ovládá vše .