Ľuboš Blaha: Viděli Slušné Slovensko v praxi

Ĺuboš Blaha
Ĺuboš Blaha

Média z LGBTI aktivistů dělají cukrátka, která by ani mouše neublížila a bum, před parlamentem napadli Matoviče a vřískali tam ty nejhorší vulgarismy.

Byli v úplném transu, tolik nenávisti člověk jen tak nevidí. Kdyby měli v rukou mačety, Matoviče by tam rozsekali.

Ale hlavně, že duha, láska, něha a tolerance. No jasně.

Toto je Progresivní Slovensko, toto jsou Čaputové ultras, toto jsou LGBTI aktivisté. Plní zloby a hejtu. Řekněme to už konečně narovinu – liberálové jsou extrém. Včera to předvedli v přímém přenosu.

Kdyby našli jednoho človíčka na našem protestu, který by se takto choval, média by z toho dělala téma dva týdny a nadávali by nám, že jsme extremisté. Hamranova policie by už každého, kdo se na protestu objevil, pronásledovala jako teroristu.

Ale v případě sluníčkářů z nich ještě budou média dělat hrdiny, kteří se statečně bránili před útoky Matoviče – i kdyby ho zabili, tak je jejich média budou adorovat. Dvojí kilometr!

Z druhé strany – Matovič je stejný extrém. Vždyť se na něj podívejte – na ten psychopatický pohled.

Cíleně došel provokovat a doufal, že mu někdo dá jednu po rypáku, jen aby ze sebe dělal martýra. Úplně si o to říkal.

Ve skutečnosti mu nic nehrozilo, protože kolem něj byla spousta policistů, kteří mu domlouvali, aby šel pryč.

Když se potkají dva tábory psychopatů, tak jim nevysvětlíš nic.

Slovensko nepotřebuje extremismus ani takové kulturní války. Nepotřebujeme duhový extrém ani matovičovský extrém. Oba jsou plné násilí, nenávisti a hlouposti. Jak Progresivci, tak Matovičovci.

Pro Slovensko by bylo nejlepší, kdyby zde nebyla ani Čaputová a její duhová banda, ani Matovič a jeho trubky.

Včera to bylo jako z nějakého bizarního hororu – Vetřelec vs. Predátor. Duha vs. Matovič. Zlo narazilo na zlo – toto Slovensko opravdu nepotřebuje.

Jsem zvědavý, kdy prezidentka Čaputová odsoudí vulgární a nenávistné projevy svých fanoušků z LGBTI – netrpělivě čekáme, madam.

Jste se předvedli, sluníčka.

Ľuboš Blaha

Poslanec NR SR a místopředseda strany Směr-sd

Publikováno na sociální síti Telegram a  Vaše věc

3.8 4 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Jo článek o tom incidentu jsem četl to je ta jejich pravda a láska fanatici pošahaní liberalismus je odporná proti lidská ideologie.

danny
danny
před 1 rokem

Fanatismus jakéhokoliv ražení je podmíněn bezpodmínečným přijetím vlastních premis a stejně zásadním odmítnutím jakýchkoliv jiných. Je tedy přímo spojen s nenávistí. Jakýkoliv kompromis je mu zcela cizí. Bez nenávisti k čemukoliv jinému tedy není schopen přežít. Fanatismus neuznává pojmy dobra a zla. Pouze výsledek. Ale to neznamená, že fanatici jsou primitivové. Fanatici dokáží být… Číst vice »

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  danny

A skončil podle přísloví. Kdo s čím zachází, tím také schází. Takže doufejme, že naše Československé vlády dopadnou stejně špatně.