Oděský masakr odhalil démonickou povahu kyjevského režimu: Orgie vraždění v Domě odborů jako memento. Pekelné poradě před akcí “zápalná oběť” předsedal prezident Turčinov. Umučte je a upalte za živa. Bez milosti!

VÁCLAV DANDA připomíná děsivé výročí oděského pogromu, který připravoval jeviště pro dnešní krvavé představení na Ukrajině a přináší dokumenty, jež dokazují skutečnou tvář nacistické kyjevské junty

Václav Danda
Václav Danda

Válka USA a NATO proti Rusku na Ukrajině začala v roce 2014 krvavým státním převratem, který byl naplánován, financován a zinscenován Obamovým (a Bidenovým) Washingtonem ve spolupráci s Bruselem. Nejde o žádnou “konspirační teorii”. Díky užvaněnosti náměstkyně ministra zahraničí USA Viktorie Nulandové, víme dokonce, že jen do přípravy investovaly Spojené státy 5 miliard dolarů a k samotnému provedení uvolnily další 3 miliardy dolarů z fondu určeného na zvláštní zpravodajské operace.

Samozřejmě se k tomu dnes nemají a tvrdí, že Rusko “z neznámých důvodů a nevyprovokovaně” napadlo Ukrajinu. Lež se stala základním nástrojem, se kterým Američané prostřednictvím svých kyjevských vazalů pracují a dnes jej ještě zdokonalili, jak můžeme vidět ve vazalských západních státech nejen v postojích jejich politických a mediálních elit. Stačí si pustit Českou televizi, abychom tyto zpravodajské lži viděli každodenně v přímém přenosu.

Zločiny Kyjevské junty od roku 2014

Ty nejobludnější zločiny, kterých se Američané prostřednictvím kyjevské junty od roku 2014 na Ukrajině dopouštěli a dopouštějí, byly vždy využity v propagandistické mašinérii proti Rusku. Po teroru, který nastal po Majdanu v únoru 2014 v Kyjevě, kdy nepohodlní poslanci byl vyhnáni pod hlavněmi samopalů z parlamentu a lynčováni nacistickými bojůvkami v ulicích, přišly na řadu politické strany. Pučisté je zakazovali stejně jako cokoliv, co připomínalo vítěze voleb Stranu regionů a demokraticky zvoleného prezidenta a vládu. Terorem trvajícím několik měsíců se podařilo západní část země téměř “očistit od Moskalů”, tedy ruskojazyčných Ukrajinců. Drtivá většina občanů nesouhlasících s “americkým” pučem, buď uprchla do Ruska nebo na východ země.

Nacistický teror se poté v květnu přelil na východ. Města, která protestovala a kde byla drtivá většina ruskojazyčného obyvatelstva, se v referendech jasně vyjadřovala pro nezávislost na kyjevské juntě. 2. května pak hnutí odporu dostalo jasnou odpověď v podobě „Oděské zápalné oběti“: Kdo bude vzdorovat toho zlikvidujeme třeba i tak, že ho upálíme za živa.

Nejvyšším vedením země, bylo společně s oligarchy a západními poradci naplánováno vpravdě pekelné představení. Oděský pogrom na protimajdanské aktivisty začal útokem na jejich stanové městečko na Kulikově poli. V Domě odborů pak byla za živa upálena téměř stovka civilistů, mezi nimi i ženy a děti. V budově hledali úkryt před nacistickými komandy Pravého sektoru a kriminálnických gangů, které byly na tuto operaci speciálně vybrány v ukrajinských kriminálech – a dovezeny na místo.

Démonické orgie vraždění

Mlčení o hrůzách, které probíhaly v podzemí Domu odborů, kdy byly i ženy a děti podrobeni zvěrstvům které se vymykají lidskému chápání, je dodnes strašlivou hanbou i našich protektorátních médií.

Právě hrůza v Oděse ilustrativně ukázala démonickou povahu kyjevského režimu. Mluví o to už nejen mnozí představitelé pravoslavné církve na Ukrajině (jejichž chrámy jsou dnes vypalovány a kněží zavíráni a mučeni), ale i někteří vysocí představitelé katolického kléru. Například arcibiskupové Williamson či Vigano – který označil současné vedení Ukrajiny a jeho globální protektory za ďábelské síly a celý konflikt za dějinný boj mezi táborem Krista a satana.

Připomeňme si tedy, co se 2. května 2014 v Oděse skutečně odehrálo, neboť optikou tohoto vpravdě démonického pogromu, můžeme lépe pochopit i povahu současného vedení nacistické junty v Kyjevě.

Masové protesty, kterých se zúčastnily desetitisíce Oděsanů požadujících nezávislost na nacistické vládě v Kyjevě, vyvrcholily obrovskou demonstrací v Oděse na 1. máje. Vyšla ze stanového městečka, které už několik týdnů předtím na náměstí před Domem odborů vybudovali odpůrci Majdanu. Mnozí Oděsané jim nosili potraviny a pití. Hrozilo, že proti juntě povstane celá Oděsa.

Vedení v Kyjevě si uvědomovalo, že pokud exemplárním způsobem nezlomí odpor ruskojazyčného obyvatelstva na východě země, nikdy se jim nepodaří Ukrajinu zcela ovládnout. Bylo třeba spáchat něco tak strašného, aby východ země oněměl hrůzou.

Pekelné poradě předsedal Turčinov

Deset dní před oděským masakrem se v Kyjevě schází mimořádná porada vedení ukrajinské junty, se západními zpravodajci, řídícími operativu na nepodrobené východní Ukrajině. Jediným tématem bylo zardoušení povstání v Oděse, která by se mohla stát inspirací pro další oblasti.

Poradě připravující „Operaci Oděsa” předsedal 23. dubna tehdejší prezident Oleksandr Turčynov. Diskuse se dále zúčastnili ministr vnitra Arsen Avakov, vedoucí tajné služby SBU Valentyn Nalyvajčenko a tajemník Rady národní bezpečnosti Andrej Parubyj. Jako poradce byl přítomen kromě západních zpravodajců také gubernátor Dněpropetrovského regionu Igor Kolomojskyj, pozdější “stvořitel” a loutkovodič “komika” Zelenského.

Právě Komojskyj zajišťoval spojení s organizovaným zločinem, kriminálními gangy z nichž mnozí již byly organizovány v jeho soukromé armádě a po Majdanu se staly základem pro vytvoření tzv. dobrovolnických nacistických praporů Dněpr, Azov, Donbas a Tornádo, které byly určeny pro terorizování odbojného civilního obyvatelstva.

Umučte je a upalte za živa

Právě tyto „pekelné bataliony“ byly poslány do akce osudného 2. května 2014, aby rozprášily stále se rozrůstající dav proruských demonstrantů v Oděse. Již od ranních hodin do města přijížděly vlaky i autobusy z celé země plné neonacistů.

V odpoledních hodinách se tato armáda zločinců vydala vstříc zaplněnému náměstí na Kulikově poli. Náckové vyzbrojení ocelovými tyčemi a střelnými zbraněmi rozpoutali na náměstí skutečné peklo. Začali mlátit přítomné hlava nehlava, podpalovat stany, rozbíjet auta a být bezbranné lidi obušky, basebalovými pálkami, železnými tyčemi nebo do nich střílet. To vše za přihlížení oděské policie, která byla včas instruována vedením z Kyjeva, aby do řádění nezasahovala.

Celé rodiny zoufale prchaly, pronásledovány a dobíjeny tlupami Pravého sektoru a dalších neonacistů v ulicích Oděsy. Jediná úniková cesta z náměstí vedla k Domu odborů, kam se několik stovek prchajících lidí proto uchýlilo. Po zuby ozbrojení neonacisté však vtrhli za nimi. To co se pak dělo hlavně v podzemních prostorech na chodbách, známe jen z útržků vyprávění těch nemnohých, kteří přežili.

Lov na Moskaly

Lov vypukl na plno. Zoufalí lidé hledali úkryty, kde se dalo. Jako smečka psů za nimi vyrazili Kolomojského oddíly kriminálníků, kteří na místě umučili za nepředstavitelných zrůdností každého, koho objevili. Po hodinách mučení nakonec ty, kdo ještě žili, upálili za živa.

Když orgie násilí skončily, opustily smečky kyjevských vrahů místo činu. Aby zamaskovaly důkazy o hrůzách, Dům odborů podpálily a nechaly tam uhořet zbylé desítky zraněných. Ti, kteří se přesto pokusili z ohnivého pekla uniknout, byli u vchodů dobíjeni železným tyčemi nebo stříleni z ručních zbraní. Výsledek „zápalné oběti“ v Oděse byl kromě desítek mrtvých, také stovky zmrzačených a těžce zraněných.

Vpravdě pekelná zář oděského masakru dodnes osvěcuje podstatu kyjevského režimu.

To si také připomněli nepodvolení občané včera odpoledne v Praze na Václavském náměstí, když přišli na oběti zběsilého řádění kyjevské junty v Oděse vzpomenout na pietním shromáždění.

Nezapomeneme!

*

Autor: Václav Danda, zdroj: Protiproud

Související články z Protiproudu:

 

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
21 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

tady jsou fota ze včerejší demonstrace včetně toho mého transparentu, že americké vrahy z My Lai tu nechceme: https://www.prahain.cz/fotogalerie/spolecne-za-mir-a-svobodu-518.html#2

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Také jsem se teď vrátil z demonstrace od US Embassy, je mi z toho také smutno, my u nás alespoň tu demonstraci nějakou uděláme, na Slovensku neumí dát dohromady ani těch pár set lidí, na této demonstraci bylo pár tisíc lidí. Je povzbuzující, že se lidé nebojí na této demonstraci řvát “At´ žije… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Dejte na sebe pozor. Policie a justice musí něhoho dostat do svých spárů. Mají za to prémie. Tak abyste nakonec nedostal nějaký vyjímečný trest jako ti bojovnící z Donbasu. Popelku neznám, znám Cibulku a to je tedy těžký magor. Ale ve své duševní nemoci alespoň poctivý.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Byl jsem na demonstraci s transparentem: “NECHCEME TU AMERICKÉ VRAHY Z  MY LAI”

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Ta vláda musí skončit! Vždyť to otevřené předání naší země!

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera havrankova

Ale jak to udělat?

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Vytrvat v demonstracích a přidat generální stávku, snad nevede odbory jen ten hňup z Aspenu.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera havrankova

Mlá paní Věro, na demonstrace chodí pořád stejní lidé, jejich počet nepřibývá. V pražském zpravodaji je zmínka o dnešní demonstraci, kterou pořádá “známý dezinformátor Ladislav Vrábel”. Generální stávka není možná, to by musela mít opozice na své straně drtivou většinu národa a tu nemá viz výsledky prezidentských voleb a drtivé vítězství kandidáta ODS generála… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera havrankova

Tak paní Věro, zrovna se vracím z “masové demonstrace” proti vládě na Václavském náměstí, které se tentokrát nezůčastnilo ani 100000, ani 40000, ale jen několik set lidí, příznivců opozice. Takhle hodlají naši opozičníci svrhnout vládu.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera havrankova

Já chodím řvát s transparentem a megafonem k Úřadu vlády o touto vládou kryté korupci na projektu elektrárny Adularya za 14 miliard korun, jdu od Úřadu vlády až k parlamentu a někdy až na Václavské náměstí a řvu do megafonu, aby se lidé nedívali nečinně na to, jak jim tato vláda rozkrádá jejich peníze, a aby se lidé… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

V Praze nejsou lidé zbabělí, prostě drtivá většina z nich má svou vládu, prezidenta, Zelenskeho, Bidena, NATO, americkou armádu, EU..upřimně ráda. Se svým transparentem a megafonem byste mohl mít úspěch někde v malé vesničce na severní Moravě. Čím dál od Prahy, tím lépe.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Ex-prezident Zeman říká v nejnovějším rozhovoru, že Putin je už objektivně poražen a také se Zeman ztotožňuje s hodnotami kyjevského režimu.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Zeman pro tenhle svůj politický kotrmelec (i ty menší předešlé) končí bez repektu a bez přátel. Smutný konec talentovaného politika.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Fašisté z Ukrajiny zde zapouštějí kořeny a Fialisté je drze a veřejně zalévají ! Inu, vrána k vráně..! Nenechme se zatlačit do ilegality, náš názor musí znít hlasitě a sebevědomě.

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Hokarc

Znáte tohle?BOJKOT!!! UKRAJINSKÁ POŠTA JE JIŽ V PRAZE. V BRNĚ ROZJÍŽDÍ NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ”! UŽ VÁM DÁVÁ SMYSL RUŠENÍ POBOČEK ČESKÉ POŠTY RAKUŠANEM, KTERÝ JE ZETĚM UKRAJINSKÉHO OLIGARCHY AUREA Z BLÍZKÝCH KRUHŮ ZELENSKEHO. VE VELKÝCH MĚSTECH PROBÍHÁ RYCHLÝ PRODEJ TĚCH NEJLUKRATIVNĚJŠÍCH BUDOV ČESKÉ POŠTY, JAK ZDEJŠÍM, TAK ZVLÁŠTĚ UKRAJINSKÝM KAMARÁDŮM ZA SMĚŠNÉ CENY, KDE JE… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Já jsem se na této akci Vzpomínka na Oděsu hádal s drzou a arogantní Ukrajinkou, ona měla tu odvahu na nás křičet, že jsme prý fašisté, moc jsem se musel držet, abych ji nedal jednu pěstí. Oni mají dojem, že nám tu budou poučovat, co můžeme ve své zemi, a co nesmíme. Už… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Ono jich je ale v Praze hodně. Když chodím po ulicích Vinohrad, občas slyším od kolemjdoucích jen a jen ukrajinštinu. Jako kdyby tam nikdo jiný nežil. Také mohou být ozbrojení.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Chce si mi zvracet. Komu mi to vlastně pomáháme?

skeptik
skeptik
před 1 rokem

Nejen povahu kyjevského režimu, ale i povahu kolektivního Západu a jeho skutečné “hodnoty”.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  skeptik

Je mi hnusně z kolektivního Západu, jeho pravidel a hodnot.
Ještě větší nevolnost mám z koloniálního, protektorátního a otrockého chování této země a jejích představitelů – drábů a šafářů.